Jump to content

GoferPL

Veteran Driver IV
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

About GoferPL

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Opole
 • Preferred Trucks
  DAF
  MAN
  Mercedes
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Germany: Berlin

TruckersMP Information

 • VTC Name
  Sky Line

Recent Profile Visitors

952 profile views

GoferPL's Achievements

2

Reputation

 1. Najlepsze miejsce mobilku dla Ciebie to Firma składających się z kierowców 30+ Jesteśmy wirtualną spedycja, która powstała 11 września 2016 roku. Jest to firma dla ludzi z zamiłowaniem do jazdy ciężarówkami w grze ETS, jak i ATS. W naszej firmie przede wszystkim zwracamy uwagę na umiejętność jazdy i komunikatywność. Do wszystkich pracowników podchodzimy z wyrozumiałością odnośnie sprzętu na jakim grają. Chętnie pomożemy polepszyć twoją jakość jazdy. Z nami nie będziesz się nudził w kolejnej swojej trasie. Firma jest przeznaczona dla ludzi starszych, którzy dużo czasu nie mają, ale lubią jeździć razem w trasie, dlatego jesteśmy wyrozumiali odnośnie aktywności. Wciąż poszukujemy nowych kierowców, dlatego zapraszamy do rekrutacji. Regulamin firmy KROMKA-TRANS 1. Kierowca musi mieć ukończone 18 lat. 2. Każdy kierowca może być zatrudniony tylko w jednej wirtualnej spedycji. 3. Wymagamy znajomości przepisów ruchu drogowego. 4. Od kierowcy wymagamy zachowania kultury osobistej. 5. Wymagamy powiązania konta ETS, ATS z World of Trucks. 6. Do rozmów używamy komunikatora Mumble. 7. Na steamie należy umieścić przed nickiem: |K-T|, dodać firmowy avatar* oraz w grze na Tabie umieścić KROMKA-TRANS. 8. Każdy kierowca powinien przemalować ciężarówkę na barwy firmy(DLC Prehistoric) 9. Waluta obowiązująca w ETS2 to PLN, jednostka prędkości km/h w ATS waluta obowiązuje $, jednostka prędkości km/h. W obu grach wagę towaru liczymy w tonach. 10. Akceptujemy wyłącznie trasy z Zleceń Zewnętrznych (WOT) 11. Kierowca jest zobowiązany dodać przynajmniej 10 tras w ciągu miesiąca. 12. Każda trasa powinna mieć więcej niż 300 km. 13. Po zakończeniu trasy, kierowca jest zobowiązany do dodania trasy w panelu VC. 14. Akceptujemy trasy z uszkodzeniem naczepy na serwerze EU1 z 5% oraz 15% na serwerze EU2. *avatar można znaleźć w dziale "Malowanie" https://www.facebook.com/KromkaTrans http://kromka-trans.eu KROMKA - TRANS
 2. GoferPL

  Kolejne DLC

  Po pierwsze to grzeczniej a po drugie każdy ma prawo wypowiedzi swojego zdania. Tak? Proste nie podoba się ta pierdoła
 3. GoferPL

  Kolejne DLC

  ale pierdoła niepotrzebna
 4. Polecam na trasie mobilki z wysoką kulturą i umiejętnościami pozdrawiam
 5. GoferPL

  Kolejne DLC

  Nie za bardzo czaje ale podczas gry wyświetliło mi coś z tego na Steam że pobieranie zakończone :/
 6. Już z kolega na multi
 7. Na multi na standardzie
 8. Od 17.00 do 23.00 jeszcze czas, więc odpoczynek i czekam na zmianę pilota. Start dopiero po 23.00
 9. Kolejne wyzwanie wagi ciężkiej 32 tonowy metalowy fundament... z Łodzi do Modeny we Włoszech.
 10. Dalsza część dostawy jeszcze z 38 tonowym gabarytem ... Najgorzej to włączyć się takim kolosem do ruchu :/ Osobiście nie trawię tych podjazdów na autostrady. Końcówka tylko pokonać jeszcze przedmieścia Łodzi w budowie.
 11. Na taki ładunek przydałby się serwis i akurat jest MAN Chłopaki w serwisie się dobrze uwinęli za odpowiednią cenę i mamy dodatkową oś na takie własnie ładunki.
 12. Coś dla cierpliwych kierowców Z Kuopio do Łodzi, Koparko-wiertarka i 38 ton na plecach.
 13. Z Moskwy do Kuopio na Skandynawie 17 T Jęczmieniu. Dość ciekawa i malownicza trasa DK 662. Przybrałem trochę pobocze i trzeba było zajechać na serwis. Dość ciekawe miejsce na pauzę razem z innymi mobilkami
 14. Kolejny przyszedł dzień a dalej jeszcze ten sam ładunek Cebula :)... i ta sama trasa. Do centrum Moskwy. W trasie na Moskwę. Przedmieścia Moskwy. Putinowskie miasto Moskwa ... Jak to zwykle mi przyszło w Rosji. Trzeba dobrze przeszukać okolice bo nie ma dokładnego wskazanego miejsca gdzie dana firma się mieści. Trzeba popytać miejscowych. U celu. Przed rozładunkiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.