Jump to content

iBrachoO

Veteran Driver III
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Truck?

2 Followers

About iBrachoO

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 04/02/1997

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Warszawa
 • Known languages
  Polish, English

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. Jak można było w ogóle podjąć taka decyzję jak zamknięcie serwera EU2? Przecież to kompletnie bez sensu. Gram na TruckersMP od 1 Maja 2014r czyli chyba pierwszej oficjalnej wersji. Wracam sobie pograć co jakiś czas i teraz to... Chcecie sobie rozwijać jakiś projekt "symulacji" XD to go rozwijajcie ale nie kosztem EU2 gdzie była przede wszystkim zabawa. Mix wszystkich graczy od trolli po ludzi z VS'ek. Coś wam sie chyba myli prawdziwe życie z grą... KAŻDY powinien mieć możliwość zabawy na serwerze. Jednego bawi jazda 170 km/h a innego symulacja. Na siłe nikogo nie przekonacie. a zresztą i tak żaden z was nic nie zmieni w tym kierunku więc możecie tylko patrzeć jak gracze odchodzą i szczerze życzę wam tego, ponieważ nie bierzecie do siebie opinii nikogo spoza teamu truckersmp
 2. Wie ktoś jakie zmiany są w ostatnim patchu? Bo niedawno jakiś mały patch wszedł
 3. Scania S500 Fuel Consumption from 2200km - 26,5l
 4. Też to zauważyłem. Na moje szczęście po update sterowników graficznych przeszedłem z opengl na directX i ze skalowania 125% na 200%. Nie dość ze wydajność lepsza to i gra świetnie wygląda. Jedyny problem jaki teraz pozostał to taki średni antyaliasing. W grze jest włączone + filtrowanie anizotropowe ale i tak krawędzie nie są zbyt gładkie :/
 5. Tak, teraz są mniej stabilne. Jak się myle to niech mnie ktoś poprawi ale wydaje mi się że stabilność naczepy w grze zależy od ładunku (tonażu) jaki przewozimy. Jak wiozłem 22t to przy 40kmh prawie się wywróciłem a jak jeżdzę z max 10t to nie ma żadnego problemu.
 6. Wiesz, ja sam wpadłem na pomysł naprawienia tego błędu bo próbowano mi pomóc w stylu: reinstall gry, truckersmp, nowy save a najlepiej to nowy windows 10 itp itp.. Na szczęście działa teraz jak należy. Modowane ciężarówki czyli jakie? W garażu mam pare z silnikiem 750km np Renault Premium ale one stoją nie używane od 2016r xd Jak wywaliło mi ten błąd to jeździłem kompletnie stockowymi ciężarówkami jak Actros MP4 i XF105 Mam nadzieje, że komuś tu pomożemy co ma ten błąd z ładunkami lub teleportowaniem się.
 7. Ja miałem coś takiego. Bład pojawił się od tak po kilku dniach od aktualizacji i przejechaniu ponad 3000km. Zawieszało mi grę jak próbowałem dostarczyć ładunek, teleportować się, przespać itp. Jedyne co mi pomogło to powrót do save sprzed 2 dni od wystąpienia błędu, zwolnienie wszystkich pracowników, kupno nowej ciężarówki (testowane na single player - wszystko działa jak należy) Powróciłem dziś na multiplayer i jak na razie 1000km za mną i wszystko działa. Ciekawe jak długo. W logu gry cały czas sypie jakimiś errorami ze scoutem i caravanem. Poza tym ze wcześniejszych 60-70 fps zrobiło mi się teraz 45-60fps (ustawienia te same) Nigdy nie miałem takich problemów z tą grą jak po wyjściu patcha 1.32 a gram od 2012r.
 8. It's very weird problem. 3 days ago I had this issue when completing job in Berlin. But only one time. Then I drove more than 3000km and since yesterday my game crash everytime when I try to complete job, sleep or teleport.. :/ EDIT: I load my old save (2 days ago when everything was okay) On singleplayer I can teleport without any issues. On multiplayer I don't check yet. The problem still IS There are no long term working solution for this I think.
 9. Solutions added on this thread works only for 1-2 fast travel or completing job. Then I have the same problem. I trying only on singleplayer now. Where is the problem ?
 10. Yesterday I drove almost 2500km and everything was okay. Today after first delivery game crash (when I parked trailer and clicked continue to go back to menu) Now every time when I want to teleport or deliver trailer game crash. MP or SP - same problem DX or OpenGL - same problem Verify Integrity of Game Files - same problem I tried almost everything and still game crash. I saw other posts on this forum but I still have this problem :/ Was there any MP update since yesterday ? What broken my game ? Game log: https://pastebin.com/arUhBYyZ
 11. Yesterday I drove almost 2500km and everything was okay. Today after first delivery game crash (when I parked trailer and clicked continue to go back to menu) Now every time when I want to teleport or deliver trailer game crash. MP or SP - same problem DX or OpenGL - same problem Verify Integrity of Game Files - same problem I tried almost everything and still game crash. Was there any MP update since yesterday ?
 12. Bez przesady DLC Krone kosztuje aktualnie 14,49zł (wcześniej było za darmo a później za 11zł) Modele są na prawde świetnie wykonane także warto je zakupić i moim zdaniem zastąpienie je teksturami "buy krone dlc" jest słuszne. Chcesz mieć fajne naczepy i widzieć je na multiplayerze? To kup. Więcej wydajecie w fast foodzie albo na fajki
 13. Jaki masz sprzęt? Podeślij log z gry
×
×
 • Create New...