Jump to content

vTADEKv

Veteran Driver IV
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About vTADEKv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Interests
  Girls ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Preferred Trucks
  Kenworth
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

611 profile views

vTADEKv's Achievements

6

Reputation

 1. Zatrudniony w firmie KWG. Do zamknięcia.
 2. Nick w grze: TADEK twitch.tv/tadzi0o Wiek: 17lat (rocznik 99) Miejsce zamieszkania: Kościan (okolice Poznania) Sterowanie: Kierownica DFGT SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/Tadzi0ooo/ Staż w grze: Prawie 2 lata na multi, na singlu nie pamiętam od kiedy. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: W ETSMP oraz ATSMP nie. https://truckersmp.com/user/413758 Przedstaw się: Witam! Nazywam sie Wiktor i mam 17 lat. Interesuje się motoryzacją a zwłaszcza motocyklami oraz ciężarówkami. Inne: Na chwilę obecną mam 40 poziom oraz ponad 195 tyś km przejechanego dystansu w ETS'ie, natomiast w ATS'ie 31 poziom i ponad 11 tyś mil. Dodatkowo posiadam dodatek Going East oraz Scandinavia.
 3. vTADEKv

  CV Dust - 3 lata

  O Nas Firma Rotos jest wirtualną spedycją, która została założona 27 stycznia 2017. Działamy zarówno w Euro Truck Simulator 2 jak i Euro Truck Simulator 2 Multiplayer. Zajmujemy się transportem krajowym jak i międzynarodowym. Naszym głównym celem jest zagwarantowanie przyjemnej atmosfery podczas wspólnej rozgrywki, jak i stworzenie zgranego zespołu. Co oferujemy? Miłą atmosferę Własny serwer TS3 Możliwość oddawania tras (VirtualCompany) Dobrą zabawę Pomoc w rozwiązywaniu problemów Wspólne konwoje Czego oczekujemy? Wiek minimum 16 lat. Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3. Kultura osobista oraz umiejętność zachowania spokoju. Podstawowa znajomość przepisów drogowych oraz przestrzeganie ich. Przestrzeganie regulaminów i zasad. Posiadanie gry ETS2 wraz z dodatkiem DLC Going East Rekrutacja OTWARTA Zapraszamy !
 4. O Nas Firma Rotos jest wirtualną spedycją, która została założona 27 stycznia 2017. Działamy zarówno w Euro Truck Simulator 2 jak i Euro Truck Simulator 2 Multiplayer. Zajmujemy się transportem krajowym jak i międzynarodowym. Naszym głównym celem jest zagwarantowanie przyjemnej atmosfery podczas wspólnej rozgrywki, jak i stworzenie zgranego zespołu. Co oferujemy? Miłą atmosferę Własny serwer TS3 Możliwość oddawania tras (VirtualCompany) Dobrą zabawę Pomoc w rozwiązywaniu problemów Wspólne konwoje Czego oczekujemy? Wiek minimum 16 lat. Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3. Kultura osobista oraz umiejętność zachowania spokoju. Podstawowa znajomość przepisów drogowych oraz przestrzeganie ich. Przestrzeganie regulaminów i zasad. Posiadanie gry ETS2 wraz z dodatkiem DLC Going East Rekrutacja OTWARTA Zapraszamy !
 5. O Nas Firma Rotos jest wirtualną spedycją, która została założona 27 stycznia 2017. Działamy zarówno w Euro Truck Simulator 2 jak i Euro Truck Simulator 2 Multiplayer. Zajmujemy się transportem krajowym jak i międzynarodowym. Naszym głównym celem jest zagwarantowanie przyjemnej atmosfery podczas wspólnej rozgrywki, jak i stworzenie zgranego zespołu. Co oferujemy? Miłą atmosferę Własny serwer TS3 Możliwość oddawania tras (VirtualCompany) Dobrą zabawę Pomoc w rozwiązywaniu problemów Wspólne konwoje Czego oczekujemy? Wiek minimum 16 lat. Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3. Kultura osobista oraz umiejętność zachowania spokoju. Podstawowa znajomość przepisów drogowych oraz przestrzeganie ich. Przestrzeganie regulaminów i zasad. Posiadanie gry ETS2 wraz z dodatkiem DLC Going East Rekrutacja OTWARTA Zapraszamy !
 6. vTADEKv

  /reconnect

  Również jestem ZA! Szczególnie w przypadku kicka za AFK bądź też przez ping.
 7. vTADEKv

  CV 74D210

  Nick w grze: 74D210 Wiek: 17lat Miejsce zamieszkania: Kościan (okolice Poznania) Sterowanie: Joystick/klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/Tadzi0ooo/ Staż w grze: Ponad rok na multi Na singu nie pamiętam od kiedy xD Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: W ETSMP oraz ATSMP nie. https://truckersmp.com/user/413758 Przedstaw się: Witam! Nazywam sie Wiktor i mam 17 lat. Aktualnie uczęszczam do szkoły zawodowej o kierunku Elektryk. Więc mam trochę czasu żeby pograć w ETS'a czy też ATS'a Interesuje się motoryzacją a zwłaszcza motocyklami oraz ciężarówkami. Inne: Na chwilę obecną mam 25 poziom oraz ponad 65 tyś km przejechanego dystansu w ETS'ie, natomiast w ATS'ie 9 poziom i ponad 9 tyś mil. Dodatkowo posiadam dodatek Going East oraz Scandinavia.
 8. Nick w grze: <<^ Mr.Tadzio ^>> Wiek: 16 Miejsce zamieszkania: Kościan Sterowanie: Gamepad Sony DualShock 3 SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/Tadzi0ooo/ Staż w grze: Około 4 miesące na steam. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak ale to w cs'ie. W ETS'ie 2 oraz w ETS'ie 2 MP nigdy. Przedstaw się: Witam! Nazywam sie Wiktor i mam 16 lat. Aktualnie uczęszczam do szkoły zawodowej w kierunku Elektryk. Więc mam trochę czasu żeby pograć w ETS'a Interesuje się motoryzacją a zwłaszcza motocyklami oraz ciężarówkami. Inne: Na chwilę obecną mam 19 poziom oraz 35 tyś km przejechanego dystansu. Posiadam 2 cieżarówki, m.in. Volvo FH (750km) oraz Mercedes-Benz New Actros (578km). Dodatkowo posiadam dodatek Going East.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.