Jump to content

dzingis2

Veteran Driver IV
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Truck?

4 Followers

About dzingis2

 • Rank
  No Cargo

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  Scania
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Lublin

TruckersMP Information*

 • VTC Name
  FREE-BIRDS

External Websites*

Recent Profile Visitors

359 profile views
 1. Joł. Witam wszystkich serdecznie i chciałbym się dowiedzieć czy ktokolwiek z Was używa podczas jazdy na multi takiego urządzenia jak freetrack i czy działa mu to bez zarzutów? Dla nie wtajemniczonych freetrack to takie ustrojstwo dzięki któremu możemy symulować obrót głową w kabinie kierowcy. Ja osobiście używam takiego urządzenia już od kilku miesięcy i wszystko było jak najbardziej w porządku, aż do pobrania najnowszego launchera multi i zainstalowania po prostu przestało działać i tyle. Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną, gdyż problem ten nie występuje na singlu nie mam tam żadnych problemów. I tu właśnie mam do Was pytanie, czy ktoś wie co może być przyczyną, że na singlu działa, a na multi już nie? Proszę o odpowiedź i z góry dzięki.
 2. Więc powiem ci tak cebula spodziewaj się w najbliższym czasie materiału na swój temat i może powiedz tu i teraz kto ci kupił skandynawię czy może też mam wstawić screena i za co i co później z kluczami do FS zrobiłeś. Miej na tyle odwagi, żeby się przyznać. Ale chyba odwagi nie masz, a na pewno honoru to tyle ode mnie i nie wchodzę więcej w polemikę z tobą idę po prostu nagrywać mam sporo do powiedzenia. Ps. Jak ci się podoba informacja z YT .
 3. Jako wywołany do tablicy ma tu parę spraw do wyjaśnienia, w związku ze skargą na moją osobę: 1. Przyznaje się jechałem pod prąd poboczem drogi co jest wykroczeniem, jednak: a) kara za wykroczenie Mr Cebula zależy od admina i nawet wżyciu zanim zabierze się prawo jazdy najpierw zbiera się punkty ale skąd ty to możesz wiedzieć skoro jeździsz tylko a może dla ciebie aż wirtualnie, karą może być również pouczenie, którą otrzymałem i uważam że w moim przypadku jest ona wystarczająca, c) nie będę opisywał dlaczego to zrobiłem bo moje intencje są nie ważne, jazda pod prąd była. A teraz kilka słów na temat owego jegomościa, który złożył na mnie skargę. W/w niejednokrotnie kiedy jeszcze jeździł w moim towarzystwie i nie tylko moim blokował innych kierowców, utrudniał im przejazd oraz używał słów wulgarnych w ich kierunku i tu ma pewnie szczęście, że byli to obcokrajowcy nie znający języka polskiego bo pewnie do tej pory otrzymał by perma za swoje zachowanie. Mamy tu do czynienia z osobą która próbuje za wszelką cenę coś udowodnić nie mając dowodów. Nie będę tu wyciągał innych sytuacji, jednakże Mr Cebula informuję cię grzecznie, że jeżeli chcesz wywołać wojnę to wiedz, że chętnie podniosę rękawicę i nagram wspaniały materiał o tobie i o twoim zachowaniu podparty screenami naszych rozmów i pokażę całemu światu z ETS2 jakim jesteś .... (w miejscu kropek wstaw co chcesz). Przepraszam czytających, że pisząc słowa typu "cię" "tobie" nie używałem dużych liter jednak ten ktoś jest nikim w moich oczach. Pozdrawiam Wszystkich, prócz jednego.
×
×
 • Create New...