[PL][PU]SDamianek93

Veteran Driver II
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About [PL][PU]SDamianek93

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. Zimowy konwój z ANTRANS

  Polscy Ułani potwierdzają udział w konwoju;-) http://polscyulani.eu/
 2. ETS2 MP cheat czy błąd Multiplayer ?

  @elot360PL Tutaj nie chodzi o idealność. No bo ja nie jestem idealni, niekiedy zdarzy się przywalić w coś jak każdemu. Tutaj chodzi raczej o podejście. Użycie tego co ma się w głowie. Niestety wielu graczy niczego w tej głowie nie ma.
 3. ETS2 MP cheat czy błąd Multiplayer ?

  @Bazyliszek Ok. Zgadza się, ale tutaj pokazałem, że używanie niedozwolonych modyfikacji, jest traktowane jak bug przy wczytaniu save'a
 4. ETS2 MP cheat czy błąd Multiplayer ?

  @elot360PL Biorąc ładunek w WOTR'a nie ma to znaczenia. Biorąc ładunek z rynku, robię sobie quick save co jakiś czas w miejscach potencjalnie bezpieczniejszych niż, środek drogi ;-)
 5. ETS2 MP cheat czy błąd Multiplayer ?

  Wczytuję się do gry. Trwa to kilka chwil. Zamiast rozpieprzać wszystkich do wokół, czekam. Jak już widzę wszystkich, którzy są na serwie w moim otoczeniu ruszam. A przede wszystkim, trzeba zacząć od tego, że trole zostawiają pojazdy gdzie popadnie. Jeżeli spokojnie sobie jadę, a nagle na ,,ryju" respi się inny gracz? Nie dostanie bana? No teoretycznie nie bo dopiero co się wczytał. Więc to moja wina, że jechałem poprawnie, i zawsze jak chce skończyć odstawiam pojazd w non colision. Prośba do Troli: Zosatwicie ETS2 MP, jeździjcie na singlu, a jak nie to są fajne modele w rossmanie i można się pobawić.