Jump to content

matadrox

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by matadrox

 1. Na pewno nie na temat o dlc. Fakt jest jednak taki, że gra faktycznie może lekko nauczyć, jak ktoś czuje klimat.
 2. @WooQash rozumiem, że tak jest właśnie w ciężarówkach? Ciągłą konieczność używania hamulca zasadniczego, można zastąpić hamulcem pomocniczym. Jeśli tak faktycznie jest jak piszesz, to już milczę Odnośnie najnowszej aktualizacji publicznej bety; jakieś info o zmianach, gdzieś można wyłapać?
 3. Całkiem możliwe i nawet logiczne, aby tak właśnie musiało być. Znam się na truck'ach jak na balecie, więc spoko. Źle to ująłem w takim bądź razie.
 4. W 1.35 odnośnie hamulców zdaje się mi że zepsuli działanie symulacji pneumatyki. Po wciśnięciu i przytrzymaniu hamulca, ciśnienie spada tylko do pewnego poziomu, a potem wzrasta, mimo wciąż wciśniętego hamulca.
 5. Można uznać za rozwiązane. Wyszła public beta i jak widać mp został szybko zaktualizowany pod tą wersję. Dziękuję za zainteresowanie!
 6. Witajcie. Zaktualizowałem luncher mp i teraz nie chce załadować gry, gdyż nie obsługuje wersji 1.35.1.0, którą to posiadam. Nowszej aktualizacji gry nie otrzymałem. O co to chodzi, ktoś mi podpowie?
 7. Cześć! Myślicie, że będzie możliwe, aby w ats dodali przeładowane ładunki oraz kary za to w punktach kontroli wagi? W Haulinie był taki myk, przez co nie raz trzeba było sporo nadrabiać trasę, by omijać wagi.
 8. @Kubaw_PL w jaki sposób zakupiłeś grę?
 9. @TheArczi Witaj! Czy jest możliwe, aby udało się edytować odrzuconą dostawę? Nie koniecznie ze strony odrzucającego, ale np drugiego zarządcy.
 10. Witajcie. Wczoraj z wieczora, grając z kumplem na serwerze [No Car's] nagle dzieją się cuda z jego truck'iem a u mnie inf, że zostałem wykopany za ping. Najwyższy ponad tysiąc. Ok. Zaczynam kolejny raz i po chwili to samo. Za trzecim razem też podobna sytuacja, z tym że do tego info - nie zdążyłem zrobić screen - coś w stylu "it looks like it some one use your SteamId". Coś w ten deseń. Ogólnie dotąd nie miałem kłopotów z pingiem. Zawsze na poziomie 30-36ms. Czy faktycznie może istnieć możliwość, aby ktoś wykorzystał mój Id, podłączając się, czy to tylko interpretacja systemu mp? Jestem daleki od kręcenia afery. Po prostu tak było i już Za wszelkie odpowiedzi, serdecznie z góry dziękuję.
 11. Witajcie. Czy najnowsza aktualizacja ETS'a jest grywalna na MP?
 12. @TheArczi Witam Cię serdecznie! Wiem, że zaniechałeś rozwoju projektu VT ze względu na brak czasu, ale chciałbym zapytać Cię o to, czy na stronie jest możliwość zmiany np hasła? A tak poza tym, to gratuluję fachowej roboty! Naprawdę przydatne narzędzie. Są inne, wspomagane aplikacjami opartymi o telemetrię, jednak zdarza się, że powstają błędy w wyliczeniach. Tu takowych się nie doświadczy Kolejny mega plus, to uwierzytelnianie przez steam - dlatego też powyższe, skreśliłem.
×
×
 • Create New...