Jump to content

matadrox

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About matadrox

 • Rank
  1t Caravan

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Nevada: Elko
 • EU Garage Location
  Poland: Krakow

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ewentualnie przełączać się pomiędzy sieciami Lan - Wifi i nazat odwrotnie. Troszkę ponad godzinka i wso ściągnięte. Chociaż osobiście chciałem wspomóc chłopaków, to jednak moja karta jest odrzucana, mimo posiadanych środków na koncie
 2. No to mamy oficjalne wydanie 2.42, ale zdaje się, serwery jeszcze nie gotowe?
 3. Multi player działający z PM, to będzie coś niesamowitego. Na ten moment, nie jestem wstanie zasiąść do multi, tak pm mnie wchłonął. Jakieś beta testy trwają już
 4. Na pewno nie na temat o dlc. Fakt jest jednak taki, że gra faktycznie może lekko nauczyć, jak ktoś czuje klimat.
 5. @WooQash rozumiem, że tak jest właśnie w ciężarówkach? Ciągłą konieczność używania hamulca zasadniczego, można zastąpić hamulcem pomocniczym. Jeśli tak faktycznie jest jak piszesz, to już milczę Odnośnie najnowszej aktualizacji publicznej bety; jakieś info o zmianach, gdzieś można wyłapać?
 6. Całkiem możliwe i nawet logiczne, aby tak właśnie musiało być. Znam się na truck'ach jak na balecie, więc spoko. Źle to ująłem w takim bądź razie.
 7. W 1.35 odnośnie hamulców zdaje się mi że zepsuli działanie symulacji pneumatyki. Po wciśnięciu i przytrzymaniu hamulca, ciśnienie spada tylko do pewnego poziomu, a potem wzrasta, mimo wciąż wciśniętego hamulca.
 8. Można uznać za rozwiązane. Wyszła public beta i jak widać mp został szybko zaktualizowany pod tą wersję. Dziękuję za zainteresowanie!
 9. Witajcie. Zaktualizowałem luncher mp i teraz nie chce załadować gry, gdyż nie obsługuje wersji 1.35.1.0, którą to posiadam. Nowszej aktualizacji gry nie otrzymałem. O co to chodzi, ktoś mi podpowie?
 10. Cześć! Myślicie, że będzie możliwe, aby w ats dodali przeładowane ładunki oraz kary za to w punktach kontroli wagi? W Haulinie był taki myk, przez co nie raz trzeba było sporo nadrabiać trasę, by omijać wagi.
 11. @Kubaw_PL w jaki sposób zakupiłeś grę?
 12. @TheArczi Witaj! Czy jest możliwe, aby udało się edytować odrzuconą dostawę? Nie koniecznie ze strony odrzucającego, ale np drugiego zarządcy.
 13. Witajcie. Wczoraj z wieczora, grając z kumplem na serwerze [No Car's] nagle dzieją się cuda z jego truck'iem a u mnie inf, że zostałem wykopany za ping. Najwyższy ponad tysiąc. Ok. Zaczynam kolejny raz i po chwili to samo. Za trzecim razem też podobna sytuacja, z tym że do tego info - nie zdążyłem zrobić screen - coś w stylu "it looks like it some one use your SteamId". Coś w ten deseń. Ogólnie dotąd nie miałem kłopotów z pingiem. Zawsze na poziomie 30-36ms. Czy faktycznie może istnieć możliwość, aby ktoś wykorzystał mój Id, podłączając się, czy to tylko interpretacja systemu mp? Jestem daleki od kręcenia afery. Po prostu tak było i już Za wszelkie odpowiedzi, serdecznie z góry dziękuję.
 14. Witajcie. Czy najnowsza aktualizacja ETS'a jest grywalna na MP?
 15. @TheArczi Witam Cię serdecznie! Wiem, że zaniechałeś rozwoju projektu VT ze względu na brak czasu, ale chciałbym zapytać Cię o to, czy na stronie jest możliwość zmiany np hasła? A tak poza tym, to gratuluję fachowej roboty! Naprawdę przydatne narzędzie. Są inne, wspomagane aplikacjami opartymi o telemetrię, jednak zdarza się, że powstają błędy w wyliczeniach. Tu takowych się nie doświadczy Kolejny mega plus, to uwierzytelnianie przez steam - dlatego też powyższe, skreśliłem.
×
×
 • Create New...