Jump to content

matadrox

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

About matadrox

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Nevada: Elko
 • EU Garage Location
  Poland: Krakow

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

matadrox's Achievements

3

Reputation

 1. No koła zaczynały się gibać w zależności od uszkodzeń. Podobnie dym spod maski, fizczynie goniący radiowóz, z możliwością zgubienia.
 2. Tylko dlatego, że SCS nie oferuje klimatycznych "dziadów". Niby pete ma klimat, ale jednak nie tak dobry. Gdybym lubował się w nowszych, to Mack jest ok, a Lonestar wymiata Niestety uwielbiam stare truck'i. Poza tym umówmy się: to właśnie gra umożliwia, stosowanie modów. Więc?
 3. Zmienił w moim osobistym odczuciu, dość sporo. Na plus. Wyraźniejszy dźwięk toczenia truck'a, środowiska zewnętrznego, silnika - co w nie których modelach wyraźnie można odczuć. Nie oczekujmy cudów. To nie jest symulator, a gra symulująca w nie wielkim stopniu, prowadzenie ciężarówki i "biznesu" z tym związanego. Osobiście bardzo dobrze pamiętam czasy WoS Haulin, PTTM, Long Haul. Ostatni był lekko poprawionym Haulinem. I szczerze progres, spoglądając na czas dzielący te tytuły od teraźniejszości, jest jedynie, umiarkowany. Jednak mimo to, uwielbiam czasem usiąść do pc i pojeździć K100, bądź Mack'iem R. I choć brakuje mi wielu drobiazgów, jak np uszkodzenia wynikające z nie prawidłowej obsługi, bądź jazdy, to jednak uznaję, że gra jest mega.
 4. Wiecie może co wniosła najnowsza aktualizacja w Open Beta 1.37? Znaczy się nie ta główna, tylko mniejsza, ostatnia w ATS.
 5. Otrzymałem nieco inny komunikat o uszkodzeniu track'a i zestawu oraz że zgodnie z obowiązującym prawem, muszę jak najszybciej usunąć usterki. 500$ mandatu. Waga za Klamath Falls, na drodze 97 Edycja: zrobiłem tym razem screen - uszkodzenia na tyle małe, że i mandatu nie było
 6. Ewentualnie przełączać się pomiędzy sieciami Lan - Wifi i nazat odwrotnie. Troszkę ponad godzinka i wso ściągnięte. Chociaż osobiście chciałem wspomóc chłopaków, to jednak moja karta jest odrzucana, mimo posiadanych środków na koncie
 7. No to mamy oficjalne wydanie 2.42, ale zdaje się, serwery jeszcze nie gotowe?
 8. Multi player działający z PM, to będzie coś niesamowitego. Na ten moment, nie jestem wstanie zasiąść do multi, tak pm mnie wchłonął. Jakieś beta testy trwają już
 9. Na pewno nie na temat o dlc. Fakt jest jednak taki, że gra faktycznie może lekko nauczyć, jak ktoś czuje klimat.
 10. @WooQash rozumiem, że tak jest właśnie w ciężarówkach? Ciągłą konieczność używania hamulca zasadniczego, można zastąpić hamulcem pomocniczym. Jeśli tak faktycznie jest jak piszesz, to już milczę Odnośnie najnowszej aktualizacji publicznej bety; jakieś info o zmianach, gdzieś można wyłapać?
 11. Całkiem możliwe i nawet logiczne, aby tak właśnie musiało być. Znam się na truck'ach jak na balecie, więc spoko. Źle to ująłem w takim bądź razie.
 12. W 1.35 odnośnie hamulców zdaje się mi że zepsuli działanie symulacji pneumatyki. Po wciśnięciu i przytrzymaniu hamulca, ciśnienie spada tylko do pewnego poziomu, a potem wzrasta, mimo wciąż wciśniętego hamulca.
 13. Można uznać za rozwiązane. Wyszła public beta i jak widać mp został szybko zaktualizowany pod tą wersję. Dziękuję za zainteresowanie!
 14. Witajcie. Zaktualizowałem luncher mp i teraz nie chce załadować gry, gdyż nie obsługuje wersji 1.35.1.0, którą to posiadam. Nowszej aktualizacji gry nie otrzymałem. O co to chodzi, ktoś mi podpowie?
 15. Cześć! Myślicie, że będzie możliwe, aby w ats dodali przeładowane ładunki oraz kary za to w punktach kontroli wagi? W Haulinie był taki myk, przez co nie raz trzeba było sporo nadrabiać trasę, by omijać wagi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.