Jump to content

Seba

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  192
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Seba

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2195 profile views

Seba's Achievements

94

Reputation

 1. Niestety szybciej się nie dało. Raz, że nie gram już od ponad roku, a dwa czasu nie było. Zostały mi ostatnie dni urlopu to mogłem sobie pozwolić na odgrzebanie projektu. W zapisach gry SCS rzadko coś zmienia, więc liczę że przy kolejnym update dalej będzie działać bez zarzutu.
 2. Znalazłem chwilę i zaaktualizowałem stronę by była kompatybilna z grą w wersji 1.27
 3. Niestety nie działa bo padł serwer na którym leży serwis. Musicie uzbroić się w cierpliwość do czasu, aź pojawią się zasoby na innej maszynie żebym mógł przywrócić działanie.
 4. Pisałeś to w sobotę rano, czyli przed tym jak usnąłem z bazy zlecenie, które nie jest kompatybilne jak ktoś niema dlc skandynawia. Jeszcze czasem co piątek kiedy generuje się nowa lista zleceń takie coś może się zdarzać. Wtedy musicie mnie poinformować, żebym znalazł i usunął co trzeba. Obecnie to są pojedyncze zlecenia, które mi umkneły. Za kilka tygodni pewnie wszystkie już takie się znajdą i wszystko wróci do normy. Do tego czasu tak jak pisałem, piszcie do mnie odrazu żebym mógł zareagować.
 5. Problem z 1.25 rozwiązany! SCS namieszało delikatnie w ładunkach. Dużo zleceń z bazy miało nie dostosowany do nowej werji 1 parametr. Po usunięciu blisko 50 000 zleceń powinno być OK. Jeśli dobrze przefiltrowałem bazę to w przyszłych tygodniach nie powinien pojawić się już ten kłopot. P.S. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to spodziewajcie się miłej niespodzianki w najbliższych tygodniach.Trwają prace nad fajnym usprawnieniem synchronizacji
 6. Nie to nie musi być miasto specjalne. W każdym mieście musicie mieć te same ładunki. Jeśli tak nie jest to ktoś was robi to źle. Polecam obejrzeć film instruktażowy na stronie.
 7. Jest kilka możliwości kiedy są rożne ładunki. 1. Gdy masz z kolegą wybrany inny zestaw DLC. Wtedy ktoś kto ma wymagane DLC widzi to zlecenie, a ten bez DLC nie. 2. Gdy korzystasz z promu lub szybkiej podróży, przemieszczając się pomiędzy garażami resetuje się ekonomia i cała lista ładunków. Wtedy trzeba ponownie wykonać synchronizację.
 8. Tak jak kolega wyżej wspomniał. Pewnie robiłeś wcześniej reset ekonomi i zapomniałeś to wyłączyć. Zrób jak wyżej.
 9. Za coś podobnego to przynajmniej pół roku ban.
 10. Nikt nie wie kiedy będzie, nawet SCS więc co my na forum mamy ci napisać? Będzie kiedy SCS go zrobi i wyda.
 11. Perm to przesada, ale na dzień dobry dwa tygodnie a za recydywę miesiąc czy dwa to już byłoby bardziej adekwatne. Oni tam grałi na EU#2, więc masz też odpowiedź czemu taki chlew ich spotkał.
 12. Seba

  CB Radio

  Ktoś już dawno wpadł na podobny pomysł i jak widać nie bardzo się przyjeło. https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/20900-ets-2-mp-europe-1-server-zello-channel/
 13. Dzięki za słowa "pochwały" Cóż ja poradzę że przeprawa przez prom resetuje ładunki. Ta gra już tak ma. Pozatym wystarczy nie robić teleportów i ładunki się nie zmieniają. Skoro lipę zrobiłem to zapraszam, jestem otwarty na współpracę. Może podejmiesz się zrobienia aplikacji na Windows która to bedzie synchronizować ładunki w tle?
 14. Seba

  1.22 Fizyka

  Nie do końca o to chodzi. Podstawka jest po prostu brzydka. Nie oszukujmy się.
 15. Seba

  Warning post

  Czyżby ktoś nadużywał swego stanowiska i za jakieś pierdy dawał ostrzeżenia ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.