Jump to content

[C-S] Daniek.

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by [C-S] Daniek.

 1. 7f4TK1f.png

  ? Waiting for the next day on on the ???? border with @[C-S] wiktor3021

 2. Congratulation! :HaulieLove:

 3. QQy83LA.png

  ?? Driving across UK with @[C-S] Mario1151

 4. Thank you for follow! :HaulieLove:

 5. QuFrjLt.png

  ? Completing achievements all night long ?

  1. /:\ Desperado /:\

   /:\ Desperado /:\

   Is that feature already live?

  2. [C-S] Daniek.

   [C-S] Daniek.

   @Desp3rado I meant achievements on Steam here ?

 6. Coffee-Spedition zaprasza na V edycję konwoju pt. „Pędzimy po Kolumbijską kawę” Informacje Data: 30.04.2022 Godzina zbiórki: 13:00 Godzina wyjazdu: 14:00 Miejsce startu: Wrocław & TruckersMP HQ Miejsce docelowe: Dover (port) Długość trasy: 1806 km Serwer: Dedykowany Komunikacja głosowa (TeamSpeak): coffeespedition.gclan.pl Event TMP: https://truckersmp.com/events/6890-pędzimy-po-kolumbijską-kawę(5-ta-edycja) W konwoju mogą uczestniczyć jedynie firmy zaproszone poniżej. Regulamin konwoju 1) Nie zatrzymujemy się na światłach oraz na znakach STOP. 2) Konwój posiada status uprzywilejowanej kolumny. W trakcie przejazdu przez skrzyżowania z dróg podporządkowanych ma pierwszeństwo. 3) Pilot prowadzi przejazd kolumny w taki sposób, aby żaden uczestnik nie musiał łamać żadnych przepisów ruchu drogowego. 4) Korzystamy z ustalonego przez pilota pasa ruchu podczas jazdy drogą wielopasmową. 5) Zachowujemy bezpieczną odległość za zestawem z przodu. Należy mieć w świadomości, że w każdej chwili kierowca przed nami może stanąć w miejscu. 6) Nie wyprzedzamy innych uczestników konwoju bez zgody pilota grupy. Punkt ten nie dotyczy samych pilotów, oraz innych osób zabezpieczających konwój. 7) Prędkość przejazdu grupy ustala pilot. Zazwyczaj jest to 80 km/h na drogach dwujezdniowych, 70 km/h na drogach jednojezdniowych i 50 km/h w strefach miejskich. Szefowie firm, które w swoich regulaminach posiadają różnego rodzaju obostrzenia co do przekraczania określonej prędkości zobowiązani są poinformować o tym fakcie pilota swojej grupy przed startem. Niezależnie od tego każdy kierowca konwoju powinien być w stanie rozwinąć prędkość minimum 90 km/h na równej, płaskiej drodze. 8 ) Każdy uczestnik konwoju zobowiązany jest do posiadania ciągnika siodłowego z naczepą standardowej długości. Przejazd bez naczepy lub samochodem osobowym umożliwiony jest wyłącznie pilotom konwoju oraz osobom zabezpieczającym konwój. 9) Światła ostrzegawcze tzw. koguty stosują wyłącznie piloci konwoju oraz osoby konwój zabezpieczające. 10) W trakcie konwoju nie przewiduje się przerw. Każdy uczestnik musi być w stanie przejechać cały dystans bez potrzeby tankowania, czy też odchodzenia od komputera. Powyższe zasady zostały zatwierdzone przez zarząd TruckersMP. Ustawienia początkowe https://imgur.com/a/gWdQKHd Zaproszone firmy Mapa przejazdu Wszystkim uczestnikom życzę szerokiej drogi!
 7. ezrBGIN.png

  Moving along...

  1. .Pedro.

   .Pedro.

   Nice photo!

 8. Dodane zostały miejsca startowe oraz usunięte zostały firmy z powodu zakończenia lub zawieszenia działalności.
 9. Coffee-Spedition zaprasza na konwój z okazji 4 urodzin! Informacje Data: 10.10.2021 Godzina zbiórki: 18:00 Start konwoju: 18:30 Miejsce startu: Riga Miejsce docelowe: Most przy Odense Wymagane DLC mapowe: Scandinavia, Beyond the Baltic Sea, Going East! Długość trasy: 1800 km Serwer: Dedykowany Komunikacja głosowa (TeamSpeak): coffeespedition.gclan.pl W konwoju mogą uczestniczyć jedynie firmy zaproszone poniżej. Regulamin konwoju 1) Nie zatrzymujemy się na światłach oraz na znakach STOP, o ile utrzymujemy dystans maksimum 250 metrów odległości do kierowcy przed nami i tenże kierowca przejechał przez skrzyżowanie, lub o ile w pobliżu nie znajdują się inni gracze. 2) Konwój posiada status uprzywilejowanej kolumny. W trakcie przejazdu przez skrzyżowania z dróg podporządkowanych ma pierwszeństwo. 3) Pilot prowadzi przejazd kolumny w taki sposób, aby żaden uczestnik nie musiał łamać żadnych przepisów ruchu drogowego. 4) Korzystamy z ustalonego przez pilota pasa ruchu podczas jazdy drogą wielopasmową 5) Zachowujemy bezpieczną odległość za zestawem z przodu. Należy mieć w świadomości, że w każdej chwili kierowca przed nami może stanąć w miejscu. 6) Nie wyprzedzamy innych uczestników konwoju bez zgody pilota grupy. Punkt ten nie dotyczy samych pilotów oraz innych osób zabezpieczających konwój. 7) Ustalona prędkość na autostradzie to 90 km/h, na landówkach 70 km/h. Ostateczne słowo w tej kwestii ma jednak pilot, który przekazuje prędkości w kilometrach na godzinę. Szefowie firm, które w swoich regulaminach posiadają różnego rodzaju obostrzenia co do przekraczania określonej prędkości zobowiązani są poinformować o tym fakcie pilota swojej grupy przed startem. 8 ) Każdy uczestnik konwoju zobowiązany jest do posiadania ciągnika siodłowego z naczepą standardowej długości. Przejazd bez naczepy lub samochodem osobowym umożliwiony jest wyłącznie pilotom konwoju oraz osobom zabezpieczającym konwój. 9) Światła ostrzegawcze tzw. koguty stosują wyłącznie piloci konwoju, oraz osoby konwój zabezpieczające. 10) W trakcie konwoju nie przewiduje się przerw. Każdy uczestnik musi być w stanie przejechać cały dystans bez potrzeby tankowania, czy też odchodzenia od komputera. Pozostałe zasady są zatwierdone przez zarząd TruckersMP oraz mogą być znalezione pod tym linkiem. Informujemy, że na koniec konwoju każda firma będzie miała obowiązek porzucić swoje naczepy w celu zaparkowania. Nie wskazane jest branie ładunku, z World of Trucks szczególnie! Zaproszone firmy Miejsca startowe / VTC slots: https://imgur.com/a/WaacZlO Mapa przejazdu Wszystkim uczestnikom życzę szerokiej drogi!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.