Jump to content

POPTOYS

Support
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by POPTOYS

 1. "Sorry admin, Winter mod."

  Hayırlı olsun ağabey. Yeni görevinde başarılar dilerim. ^^

 2. 1 yıl önce döndüğünde hazırlayıp, profiline bırakmıştım bu fotoğrafı. Tekrarı bugüne nasipmiş ağabey, tekrar hoş geldin. ((: @-VOYVODA-

  NGNhODVhMGMzNjg.jpeg

 3. Merhaba, Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support //Çözülemeyen Konular'a taşındı.
 4. Merhaba, Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support //Çözülemeyen Konular'a taşındı.
 5. Merhaba, Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support //Çözülemeyen Konular'a taşındı.
  1. Show previous comments  2 more
  2. RequieB

   RequieB

   iveconun altta ki bebekleri çıkart fenaaaaaaaaaaa

  3. YusuFuuR

   YusuFuuR

   Rengarenk yarim ❤️

  4. [BAR] Baldemar TR

   [BAR] Baldemar TR

   En güzel tır Mavi actross değil mi :D

    

 6. YjI4NjRjMzg2NjF.jpeg

  1. Show previous comments  1 more
  2. [BAR] Baldemar TR

   [BAR] Baldemar TR

   Açılın alemin delikanlısı geliyor :D 

  3. POPTOYS

   POPTOYS

   @RequieB Özen göstermedim ağabey. Hayır ne sert yapıyorsun?

   @[BAR] Baldemar TR Kimse adamlığımızı sorgulamasın. 🙂

  4. YusuFuuR

   YusuFuuR

   Pembe adamlığın rengidir senin yanındayım @POPTOYS :D

 7. Merhaba, Konuyu yanlış bölüme açtığınız için uygun bölüme taşıyorum. İyi Forumlar! Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support //Moved to Turkish Discussion (Yardım/Destek)
 8. Eğlenceli bir akşam gazlamasından sonra. w/ @Suleyman.53 & @[TR] SkortiL & @RequieB

  ets2_20190916_230453_00.png?width=758&he

  1. izm07
  2. YusuFuuR

   YusuFuuR

   Tırlar fişekkkkk :)

 9. Merhaba, Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum. Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?: Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support //Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.
 10. Doğum günün kutlu olsun biraderim. Sevdiklerinle nice mutlu senelere..

  İyi ki doğdun. ⚡

  1. [GökBörü] Berk

   [GökBörü] Berk

   Teşekkür ederim sağol. @POPTOYS

 11. Merhaba, Verilen cevaplar sorununuzun çözülmesine yardımcı oldu mu? Lütfen bu konuda bizi bilgilendirin. İyi Forumlar! Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support
 12. Good Night! 🌙

  1. BL4CK$K1LL

   BL4CK$K1LL

   Good night 😴

  2. Enzo Dias.

   Enzo Dias.

   Good Night ❤️ 

  3. Vıentto

   Vıentto

   Good night 👋

 13. Merhaba, Verilen cevaplar sorununuzun çözülmesine yardımcı oldu mu? Lütfen bu konuda bizi bilgilendirin. Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support
 14. Merhaba, Verilen cevaplar sorununuzun çözülmesine yardımcı oldu mu? Lütfen bu konuda bizi bilgilendirin. Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support
 15. Merhaba, Konuyu yanlış bölüme açtığınız için uygun bölüme taşıyorum. İyi eğlenceler! Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support //Moved to Turkish (Yardım/Destek)
 16. Merhaba, Lütfen TruckersMP’yi her zaman yönetici olarak başlatmayı deneyin. Lütfen internet bağlantınızı da kontrol etmeye çalışın (ping gibi), çünkü bağlantınız güvenilir değilse ve ping'iniz çok yüksekse, bu durum sunucunun sizi atmasına neden olabilir. Bu sizin için işe yaramazsa, lütfen TruckersMP Launcherini tekrar kurun. Ayrıca Belgeler/TruckersMP klasöründeki ve %appdata% içindeki tüm TruckersMP klasörlerindeki tüm dosyaları da silin. Lütfen bu adımlar sorununuzu çözdüyse cevap verin. Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support
 17. Merhaba, Sorun ile ilişkili gerekli cevabın verilmesi ve konu sahibi tarafından gelen onay doğrultusunda bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum. Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Saygılarımla POPTOYS TruckersMP Support //Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı.
 18. Galata Tower 

  📍Beyoğlu, Istanbul.

   

  image0.jpg

  1. UgurS

   UgurS

   Çok güzel çıkmış 😍

  2. YusuFuuR

   YusuFuuR

   Mükemmel ❤️ Not: Galata kulesini nezaman görsem,oradan paraşütle atlayan adam aklıma geliyor.

  3. POPTOYS

   POPTOYS

   @FuuuuuR Tv Hezarfen Ahmet Çelebi olur kendileri. Galata Kulesi'nden boğazı aşarak Üsküdar'a kadar gitti.

 19. Good morning! ⚡

  1. Silent Death_53
  2. Shayrin

   Shayrin

   morning.
   I like your header. (with the order of Peaky f.. Blinders :D )

   Best TV series eva ❤️

  3. YusuFuuR

   YusuFuuR

   Good Morning @POPTOYS 🌞

 20. Merhaba, Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen Konulara taşıyorum. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support //Çözülemeyen Konular'a taşındı.
 21. Merhaba, Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support //Çözülemeyen Konular'a taşındı.
 22. Merhaba, Verilen cevaplar sorununuzun çözülmesine yardımcı oldu mu? Lütfen bu konuda bizi bilgilendirin. İyi forumlar! Saygılarımla, POPTOYS TruckersMP Support
×
×
 • Create New...