Jump to content

kr4wczyk_

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
  • Posts

    8
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About kr4wczyk_

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kr4wczyk_'s Achievements

1

Reputation

  1. Nick w grze: kr4wczyk_ [PL] Wiek: 16; Sterowanie: leciwa kierownica marki Tracer; SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/kr4wczyk/ Staż w grze: 503 godz. na obecną chwilę; Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: nie; Przedstaw się: Tomasz, lat 16, sędzia piłkarski, pasjonat transportu ciężarowego. Obecnie I klasa technikum informatycznego. Doświadczenie w transporcie - ponad 1 rok czynnej jazdy. Jeździłem w 4 VS-kach, płynnie obsługuję TS3/Discorda oraz systemy wirtualnego spedytora: virtualcompany oraz TrucksBook. Jestem osobą otwartą na nowości, szybko się dostosowuję. Sytuacje stresowe nie są dla mnie problemem. Kreatywność, sumienność i odpowiedzialność cechują mój charakter. Posiadam DLC Going East! oraz Skandynawię. Inne: Szukam VS w której: - nie trzeba 24/7 siedzieć na TSie - nie mogę ze względu na obowiązki związane z prowadzeniem zawodów sportowych (a tych akurat w wakacje jest naprawdę wiele), - konwoje nie są obowiązkowe - mój sprzęt naprawdę nie sprzyja jeździe w konwojach, mogę nadłożyć kilometrów nawet, ale w konwojach jazda raczej względnie odpada. - panuje realizm (opcjonalnie: zarząd przydziela ciężarówkę kierowcy) - bardzo cenię sobie realistyczną jazdę. - strona internetowa jest estetyczna i panuje na niej porządek, są jasne i klarowne wymagania, które pozwolą ocenić ofertę.
  2. Zostałem zatrudniony w Polish Transport Logistics. Temat do zamknięcia.
  3. Nick w grze: kr4wczyk Wiek: 16 Miejsce zamieszkania: okolice Krakowa;) Sterowanie: kierownica Tracer SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/resident12 Staż w grze: około 1 rok Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: nie Przedstaw się: Tomasz, aspirujący sędzia piłkarski. Szukający spedycji - fajnej, zgranej ekipy z którą mógłby pojeździć, pogadać. Niestety, nie mogę czasem zbyt wiele godzin na grę poświęcić (4-5h na tydzień) także szukam spedycji z niskimi wymaganiami kilometrażu. Jeździłem wcześniej w spedycji Drive With Passion. Umiem obsługiwać VirtualCompany. Towarzyski, pomocny. Szybko kooptuję się w nowym towarzystwie;) Inne:
  4. Musisz zaktualizować ETS2 do wersji 1.2.5.3s nie ma innej możliwości, popatrz, czy masz taką wersję;)
  5. Problem poruszany wiele razy. Musisz chwilę tj. dość długo poczekać. Pomaga wyłączenie VSync + synchronizacji Steam Cloud. Zrób sobie też nowy profil, może to i pomoże;)
  6. Jak pojedziesz zapłacisz więcej ale masz pewność;) ale na allegro zamówisz za pobraniem i spokojnie sobie odbierzesz albo tak jak ktoś pisał na olx i tak samo;)
  7. Witam, pliki SweetFX wstaw do Euro Truck Simulator 2/bin/win86 lub win64, zależy z którego .exe korzystasz. Znajdziesz ten folder w folderze Steam>steamapps>common.
  8. Jeśli chodzi ci o wybór jednej - jest sposób, abyś wszystkie zlecenia miał z tą jedną naczepą. https://www.youtube.com/watch?v=39qF0z8BuuY Mam nadzieję, że pomoże.
  9. kr4wczyk_

    Zlecenia WOT

    Nie ma za co. Temat do zamknięcia.
  10. kr4wczyk_

    Zlecenia WOT

    Zlecenia od teraz bierze się z poziomu klienta gry. Rynek pracy > Zlecenia zewnętrzne.
  11. Nick: resident_ Wiek: 16 Miejsce zamieszkania: okolice Krakowa Sterowanie: kierownica Profil Steam: steamcommunity.com/id/resident12 Staż w grze: 1 rok/117h na Steam i duzo wiecej non-Steam;) Czy dostałeś kiedykolwiek bana: nie Kilka zdań o mnie: Tomasz, były właściciel vFirmy. Jestem osobą komunikatywną, odnajdującą się w nowym towarzystwie, dającą sobie radę w sytuacjach stresowych na drodze i poza nią, jestem otwarty na ludzi, towarzyski, z poczuciem humoru;) Umiem poslugiwać się wirtualnymi tachografami, w szczególności MyVTC. Jestem kierowcą aktywnie jeżdżącym, średnio 3500 km/tydzień. Inne: średni poziom znajomości języka HTML, - język angielski: stopień średnio-zaawansowany w piśmie, średni w mowie; - język niemiecki: stopień komunikatywny Na chwilę obecną nie posiadam DLC jednak planuję zakup Going East.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.