Jump to content

ViloX.

Veteran Driver VI
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

About ViloX.

Recent Profile Visitors

419 profile views

ViloX.'s Achievements

0

Reputation

  1. Nick w grze: ViloX. Wiek 14 Miejsce zamieszkania Piła Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198262671051/ Staż w grze: 1, 5 roku oczywiście na innym koncie też grałem, ale zostało mi skradzione Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nigdy. Przedstaw się: Mam na imię Marcel, liczę czternaście lat, uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum. Jestem miłą, przyjazną osobą. Dla mnie liczy się dobra zabawa i miła atmosfera. Uważam się za osobę dobrze pracującą w grupie. Jestem kreatywny, pomysłowy, czasem śmieszny. W wolnej chwili lubię iść ze znajomymi na tzw. miasto. W przyszłości chciałbym iść do technikum informatycznego ponieważ tym się interesuję, a co do zainteresowań to interesuje się służbami mundurowymi, a w szczególności ratownictwem medycznym. Inne: Szukam firmy z wirtualnym tahografem, gdzie panuje miła atmosfera i szanowanie wszystkich nawet kogo się nie lubi.
  2. Dużo halogenów Mleko czy Cola
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.