Jump to content

MaddoxX1911

Veteran Driver VI
  • Posts

    37
  • Joined

  • Last visited

About MaddoxX1911

MaddoxX1911's Achievements

4

Reputation

  1. Wystarczy zostawić odpalone forum na noc i już byłbyś pro elo forumowiczem?
  2. Aktualne serwery nie są na 100% pełne więc robienie kolejnego mija się z celem.
  3. Albo zrobienie stref bez kolizji na wszystkich parkingach i przymus kończenia gry na nich. W przypadku kiedy ktoś chciałby wyjść z gry poza strefą miałby komunikat że nie może tutaj spać itp.
  4. Jeżeli będzie to działać na multi tak jak powinno, to jestem za.
  5. może to są skróty podobne jak w 18 WoS PttM, fajnie że jest coś takiego, teraz powinni zupdatować mapę europy bo wygląda biednie w porównaniu ze skandynawią i dodać więcej takich ukrytych skrótów
  6. Co innego gdyby na EU 1 była tylko zima z fizyką i zderzeniami. EU 2 lato/zima bez fizyki ze zderzeniami. EU3 lato/zima bez zderzeń.
  7. Odpal sobie muzyke w VLC, ściągnij apke na telefon i tyle.
  8. nie chce już mi się o tym pisać, ja to już dawno w multi siedzę nawet z twórcami rozmawiałem

  9. lol jak xD Ja tam tez juz nie siedze kupilem sobie etsa + gołing est i sobie teraz ściągam multi xd

  10. ja tam już nie siedzę, chciałem wrócić ale jak admin na hajs mnie pocisnął to ja już dziękuje

  11. mrucznik wszedzie XD

  12. X:program files(x86): Euro Truck Simulator 2 Multiplayer/data/mods https://mega.co.nz/#!PlQWlAjD!crAum1tRiy6cUQV-mWOMCY3_ePMCLZ-IHqcrFLJ53Ek
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.