Jump to content

FanLiverpool

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
  • Posts

    17
  • Joined

  • Last visited

About FanLiverpool

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

FanLiverpool's Achievements

  • One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

2

Reputation

  1. Dla mnie nic nowego w AI. W poprzednich wersjach też denerwowali mnie nagłym wchodzeniem mi w drogę czy godzinnym staniem przed autostrada. To drugie tylko w ATS, w ETS proste zjazdy i nie było problemu
  2. Będzie pod koniec tego roku. A przynajmniej planem na 2016 było nowe DLC mapowe
  3. Ranga: Pora na psychologa
  4. @Jankoo może i fakt, ale najpierw muszę się przekonać na Eu 2, bo jestem wierny 1
  5. Dobra rzecz dla oznaczenia obecności admina w pobliżu. Dla mnie, szarego użytkownika, jeśli nawet będę mógł użyć to nie będę używał zbytnio, bo to symulator ciężarówek.
  6. ^ Chyba nie widziałeś jego liczby godzin w ETS. On spędza w symulatorach ciężarówek jakieś 80% wolnego czasu
  7. Jak tak to jest po co jeździć. A i nic się zmieni, bo Janusz0821 ma około 680 lvl i nadal boski mistrz.
  8. To też wiem, ale nie wiem od którego poziomu
  9. FanLiverpool

    Rangi

    Zastanawiają mnie jakie są kolejne rangi w Euro Trucku, a nigdzie na necie nie ma informacji. Możecie się też pochwalić swoją. Moja to elita.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.