Jump to content

[Orze?-Trans] Dragmaciek

Veteran Driver III
  • Posts

    25
  • Joined

  • Last visited

About [Orze?-Trans] Dragmaciek

Recent Profile Visitors

853 profile views

[Orze?-Trans] Dragmaciek's Achievements

3

Reputation

  1. Jeśli chodzi o Virtual Company niestety tak jak mówicie nikt już go nie rozwija. Z tego co pisałem, z twórcą tego skryptu. On zrobił co miał zrobić i tyle. Inni odeszli i projekt został w takim stanie jakim jest. Był problem z naszą VS-kę ale jakoś go zażegnaliśmy, ostatnio zostały dodane miasta z DLC Italia oraz DLC New Mexico. Jeśli macie jakąś pilną sprawę to zapraszam do kontaktu, mogę przekazać twórcy w czym rzecz. Chłopak który to robi z tego co pisze uczy się i pracuje. Zazwyczaj po 21-ej jest dostępny aby można było coś porobić. Próbowaliśmy odkupić od niego stronę, ale kwota którą zażądał była dość wysoka i nie mogliśmy na to przystać. Jeśli chodzi o VirtualTrucker to jak najbardziej widzę, że strona robi się bardzo funkcjonalna, tyle że nie każda VS-ka chce zaczynać od "0".
  2. Jakbyś mógł wstawić log z Moje Dokumenty/Euro Truck Simulator 2/game.log - tutaj będziemy widzieć więcej.
  3. Jeśli dalej masz problem: spróbuj wpisać w lupce Win10 = %ProgramData% i zobacz czy istnieje folder ETS2MP. Jeśli tak to usuń go. Odpal launcher i pobierz wszystkie aktualizacje. Najlepiej przeinstaluj wtedy launcher.
  4. To teraz jakbyś mógł wkleić swój log.txt Wejdź do Moje Dokumenty/ETS2MP/logs/client_02_02_2018.log i przekopiuj całą zawartość do: https://pastebin.com/ . Na dole masz do wypełnienia tylko paste name/title (możesz wpisać cokolwiek) i kliknij Create New Paste. I przekopiuj link z wyszukiwarki i wklej tutaj. Zobaczymy co tam się dzieje.
  5. Możesz też spróbować: 1) Win+R 2) cmd 3) w konsoli wpisz: ipconfig /flushdns I drugi sposób: Jeśli masz Win 10: przy zegarku masz komputer z kabelkiem (jeśli masz internet przez kabel) lub Antenkę z kreskami (przez Wifi), prawym na ikonkę i wybierz: Otwórz ustawienia sieci i Internetu. Zobacz jaki masz typ sieci: Publiczny czy Prywatny. Jeśli Prywatny to ok, jeśli publiczny: kliknij zmień właściwości sieci i wybierz w okienku sieć prywatną. Możesz zrobić Restart komputer + rutera. Jeśli masz Win 7: To samo co wyżej tyle, że wybierz otwórz centrum sieci i udostępniania i też sprawdź tryb sieci. Prywatna/domowa ok, Publiczna to: kliknij na Sieć publiczna i wybierz Prywatna/Domowa. Grupy nie musisz dawać. Potem restart komputera + rutera. Ostatni sposób: Działa na Win7 i Win10 tak samo Przejdź do Panelu Sterowania-> Centrum Sieci i udostępniania -> Połęczenie: Ethernet/Wifi -> pojawi się okienko->tam wybierz Właściwości->Wyszukaj IPv6 i odznacz ptaszka. Zastosuj. Zrób Restart Komputera + rutera. Któraś z tych opcji powinno Ci pomóc. Daj znać jak coś. Będziemy dalej myśleć.
  6. Witam, Przedstawiam wam mój pierwszy poradnik. Co w nim znajdziesz? Po pierwsze to jak wykonać sam moda na malowanie dla swojej firmy, aby każdy miał te same kolory w danym stylu. Mod działa na multi! Zapraszam do oglądania. Nie podaje linków przez prawa autorskie. Wszystko idzie znaleźć u wujka google. Pozdrawiam Dragmaciek
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.