Jump to content

zijjo

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    28
  • Joined

  • Last visited

About zijjo

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Preferred Trucks
    MAN
    Renault
    Volvo
  • EU Garage Location
    Poland: Krakow

Recent Profile Visitors

1334 profile views

zijjo's Achievements

1

Reputation

  1. Witam! otóż mój problem polega na tym, że nie słyszę nikogo na cb radiu mimo jego podgłoszenia. Natomiast mnie inni słyszą. Na czym może polegać błąd?
  2. Gdzieś napisałem, że pali? Czego oczekujesz od pojazdu dodanego do symulatora ciężarówek? Że zejdziesz ze spalaniem jadąc z automatem do 5 litrów na 100 kilometrów?
  3. Pali, bo odcięcie ma na 5 tysiącach, rozpędź się do swojej prędkości i zmień bieg tak, by obroty nie falowały i były na niskim poziomie
  4. Sam je chyba montowałem ostatnio rzadko teraz gram, więc jeśli się pomyliłem, to przepraszam.
  5. Napisałem na temat, facet prosił o dodanie tabliczek imiennych. Tak, można dodać do Scouta scsowskie tabliczki. Przeczytałem, administracja ma ciekawsze rzeczy do roboty niż dodawanie zapachowych choinek do scouta.
  6. Też mam taki problem, jeśli mogę się dołączyć. Gre przeinstalowywałem pare dni temu, multi też było instalowane jakiś czas temu.
  7. Tabliczki scsowskie są dobre Choinka? Po co? Zapach jak chcesz poczuć to sobie przywieś nad monitorem Nie przejdzie raczej. Póki co administracja musi ogarnąć spalanie w skodzie i mnóstwo innych rzeczy, później dopiero zajmą się dodawaniem o ile będzie coś... dodatków do niej.
  8. No właśnie, zmieniasz biegi na 4 tysiącach obrotów, to nie jest zbyt ekologiczna wartość
  9. Jeśli jeździsz na automacie, to się nie dziwię Niskie obroty i spalanie spada nawet do 50 przy stałej jeździe 150km/h
  10. Primo, napisałem o jaki samochód mi chodzi Secundo, czytaj dokładnie co napisałem, potem się wypowiadaj proszę.
  11. Nazwa Sugestii: Możliwość tuningowania scouta (tego którego robi Szeryff, oczywiście jak wyjdzie) Opis Sugestii:Witam! może i jest to symulator ciężarówek, ale myślę że fajnie by było żeby samochody też się rozróżniały poprzez wprowadzanie możliwości modyfikacji zawieszenia, tworzenia negatywu, dobierania felg. Przykładowe obrazki: oczywiście obrazek nie z gry, ale porównajcie sobie dzisiejszą sytuacje, jest coraz więcej pojazdów typu: https://d-a.d-cd.net/dc1da58s-960.jpgniż pojazdów typu https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f7/Skoda_Octavia_1.8_TSI_Green_tec_Elegance_(III)_%E2%80%93_Frontansicht,_14._April_2013,_D%C3%BCsseldorf.jpg a jeśli zostanie dodana ta skoda policyjna i ekonomia to można by się też pokusić o mocniejsze silniki od tych policyjnych (modyfikowanie głównie) żeby policja też nie miała za łatwo, a jak będzie już ten radiowóz dla policji to będzie można wprowadzić przepisy typu rejestracja musi być w widocznym miejscu (możliwość usunięcia jej całkowicie dla tych pojazdów jak 1 link ze zdjęciem) które by skutkowało mandatami Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ponieważ takiej sugestii jeszcze nie ma, a samochód (również ten wirtualny) nie powinien być zwykłym "wozidełkiem" lecz powinien sprowadzać forumową grupę ludzi do wspólnej pasji. Tak samo wtedy będzie można tworzyć fajne wideoklipy, robić zloty.
  12. coś czuję że w grudniu (mikołaj) dostaniemy tą skodę :D.

  13. Można kontakt do jakiegoś szefa? bo malanoś od 2 dni offline
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.