Jump to content

daktyl

Veteran Driver III
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

About daktyl

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Polska
  • Preferred Trucks
    Mercedes
  • EU Garage Location
    Poland: Wroclaw

Recent Profile Visitors

305 profile views

daktyl's Achievements

3

Reputation

  1. Nick w grze: M'Ballz es-hari. Wiek: 17. Miejsce zamieszkania: Wrocław. Sterowanie: Klawiatura i myszka. SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198042182075/ Staż w grze: 3 lata, mniej więcej od premiery w polsce. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie. Przedstaw się: Czesc, jestem Kajtek-licealista. Jestem kulturalny, spokojny, (często) cierpliwy, ze specyficznym poczuciem humoru. Największy fun z gry sprawia mi modyfikowanie ciągników oraz jazda w konwojach. Inne: Ogólnie ogarnięty chłopaczyna, szukam firmy z powodu chęci do częstszych podróży w konwojach.
  2. Tak, wiem zsynchronizowałem przez tę stronę, ale własnie chodzi mi o to, czy zapis gry trzeba ręcznie co jakis czas aktualizować na tej stronie, czy wszystko działa automatycznie?
  3. Czesc! Oferty pracy trzeba ręcznie aktualizować, czy rotacja odbywa się automatycznie?
  4. daktyl

    Mody na tunning

    Wlasnie chodzi mi o tunning tegoż actrossa, tylko że cos w stylu modyfikacji Big Tunning Mod, czy tam Mega. Dokładnie pełną personalizację, ciekawe swiatelka, nalepki itp.
  5. daktyl

    Mody na tunning

    Dzięki, a jest może cos w innej wersji językowej?
  6. Witajcie! Mam pytanie odnosnie modyfikacji umożliwiającej ciekawy tunning ciągników. Można normalnie posiadać takowe modyfikacje? Czy inni gracze będą je widzieli?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.