Jump to content

kamera222

Veteran Driver IV
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About kamera222

Profile Information

 • Gender
  Male
 • EU Garage Location
  Poland: Wroclaw

TruckersMP Information

 • VTC Name
  European Transport Group

Recent Profile Visitors

795 profile views

kamera222's Achievements

22

Reputation

 1. Ostatnie 4 wolne miejsca !!! Niskie wymagania tygodniowe normy regulaminowej. Złóż podanie, zdaj egzamin, zostań kierowcą w ETG. Brak okresu rekrutacji. Spróbuj swoich sił. Zapraszamy do Firmy.
 2. Przypominamy o otwartej rekrutacji. Niskie wymagania tygodniowe normy regulaminowej. Złóż podanie, zdaj egzamin, zostań kierowcą w ETG. Brak okresu rekrutacji. Spróbuj swoich sił. Zapraszamy do Firmy.
 3. Witajcie Już niedługo wprowadzamy nowy rodzaj konwoju !!! Cyklicznie co dwa tygodnie będzie odbywać się konwój dla wszystkich. Firmy, kierowcy zatrudnieni lub niezrzeszeni. Bez rejestracji, zgłaszania, barier wiekowych. Harmonogram konwojów, zbiórka i inne informacje niebawem zostaną ogłoszone na naszym panelu http://etgvtc.eu na podstronie "Konwoje". Do zobaczenia
 4. Poniżej kilka zdjęć z Konwoju Partnerskiego [KPS4], który odbył się w dniu 18.03.2017r. z firmami EAGLES Polska & Potwory I Spółka... ...czyli ze spotkania legendy polskiej sceny TRUCKERSMP!
 5. Konwój, jak było? Ekstra było , Na tsie i czacie poleciały hejty, komuś coś się nie podobało. Tak zawsze jest, że pyszczą jakieś łebki. Ale to margines. Podróż minęła bez większych problemów i spokojnie dojechaliśmy do miejsca docelowego, wszystko ładnie wyjaśnione, opisane i przedstawione graficznie. Tylko ślepy by się doczepił. HDS wykonał dobrą robotę. Dzięki za konwój. Vice Prezes ETG kamera222
 6. Witajcie ! Dnia 10.01.2016r. wspólnie wybraliśmy kolejnego Menadżera ds. Dyspozycji ! W imieniu Zarządu [ETG] oraz wszystkich naszych Kierowców życzymy spełniania się na nowym stanowisku ! Przypominamy także o wciąż otwartej Rekrutacji w nasze progi ! Jesteście zainteresowani wspólną współpracą ? Już teraz wyślijcie do nas swoje CV ! Bajo !
 7. Firma ETG dziękuje wszystkim za przybycie na Konwój z serii KONTRAKT Spisaliście się na medal. Inwestor jest zadowolony z dostarczonych ładunków Wkrótce następna edycja, bądzcie czujni
 8. Owszem prezydent w Polsce pełni funkcję reprezentacyjną i w głównej mierze ma podróżować i mówić że kraj taki jak Polska jest na mapie świata. ....Wiadomo że pan Duda to tylko członek pewnego karłowatego pana pewnego ugrupowania politycznego, które jest krytykowane za lustrowanie każdej dziedziny życia i wmawianiu co jest najlepsze,a jeśli nie masz poglądów jak pewne ugrupowanie polityczne to Cie obrażą, wyklną albo zamkną w więzieniu. Drodzy użytkownicy forum, niektórzy z was mają lub będą mieć prawo wyborcze w wyborach parlamentarnych, gdy już oglądacie telewizję, to nie łykajcie wszystkiego co przekazują, pomyślcie i miejcie swoje zdanie. Życzę sobie i Wam lepszego jutra
 9. kamera222

  To już rok!

  A ja cieszę się z każdej nowej wprowadzonej funkcji do MP Wprowadzenie nowego pojazdu, innego niż ciężarówka to świetne urozmaicenie w grze. Lepsza widoczność szeryfów na drodze, poza tym taki "scout" może pełnić formę eskorty dla konwoju:P. Ale uparcie twierdzę i czekam na ekonomie w grze bo ta funkcja dopiero wprowadzi nowy poziom na MP. Szacun dla twórców.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.