Jump to content

Virusek27

Veteran Driver III
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

About Virusek27

Virusek27's Achievements

0

Reputation

  1. Dodam coś od siebie. Miałem taki sam problem. Pomogła mi aktualizacja sterowników karty graficznej oraz Windowsa
  2. Synchronizuje się 5 minut? Kiedyś tak nie miałem, a poza tym mam wyłączoną synchronizację ze Steam Cloud.
  3. Witam. Od kilku miesięcy mam dziwny bug. Podczas szybkiej podróży, promu, czasami pomocy drogowej gra się zawiesza. Obraz staje w momencie kliknięcia. Trwa to 2-7 minut, po czym słychać dźwięk podczas przeprawy promowej (w przypadku promu) i ukazuje się okno ładowania. Zwiecha występuje też w momencie ładowania profilu zaraz po wyborze. Zmieniłem ustawienia z wysokich na średnie, ale problem dalej występuje. Czasem uda się uruchomić grę i ten problem nie występuje, ale po restarcie wszystko jest po staremu... Dzieje się tak na MP, jak i na SP. Gdy założyłem nowy profil, to podczas szybkich zleceń nie było tego (pod warunkiem, że brałem zlecenie z tego samego miasta, w którym ukończyłem poprzednie), ale jak kupiłem pierwszą ciężarówkę, to już były. - Synchronizacja Steam Cloud wyłączona - Nowy profil tylko do MP zrobiony - ETS 2, nakładka MP i wszystkie pliki z tym powiązane, usunięte Naprawdę, nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Bawiłem się też z ustawieniem uruchom jako administrator i w trybie zgodności Win7 nakładki MP, ale nic to nie dało. Liczę na waszą pomoc. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami damy radę to naprawić, bo przecież chyba nie tylko ja mam taki problem. Fajnie by też było, jakby wypowiedziała się tu jakaś osoba, która takowy problem miała i go rozwiązała. Dziękuję za przeczytanie tego tekstu i czekam na pomoc. Pozdrawiam, Marcel aka Virusek
  4. Witam. Zrobiłem to, ale się nic nie zmieniło. Po chwili zaczęło działać. Pozdrawiam
  5. Wersja gry: ETS2 1.21.1.4s Wersja MP: Alpha 0.2.0.4 Przy próbie połączenia się z serwerem wyskakuje mi: Connection refused. You using invalid client. Download the mod again. Próbowałem instalować aktualizacje, ale na marne.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.