Jump to content

sabaru

Veteran Driver IV
  • Posts

    36
  • Joined

  • Last visited

About sabaru

sabaru's Achievements

0

Reputation

  1. Temperatura nie przekracza 70 stopni średnio jest na poziomie 65/69. Co do wentylatorów to wszystkie się kręcą. Jakoś wcześniej na to za bardzo nie zwróciłem uwagi (myślałem że to wina tych od pojazdu) ale jak jest noc i jest włączona opcja o nazwie "odległość widoczności świateł" to też spadają FPS. Dziej się tak w miastach, w tunelach w zasadzie tam gdzie jest jakieś oświetlanie. Tylko raz to widać bardziej, a raz mniej ( spadek FPS najbardziej widać tam gdzie oświetlenia jest najwięcej). Pomaga właśnie wyłączenie opcji od świateł i zmniejszenie cieniowania.
  2. Mój sprzęt to: System: W8.1 64 bit oryginalny, nie dawno po formacie Karta: palit geforce gtx 1060 dual 6gb gddr5 Płyta: msi z97 gaming 3 Ram: hyperx ddr3 16gb 1600 / 4x Dysk: wdc wd10ezex-08m2na Zasilacz: 500w be quiet Procek: i5-4690k 3.5 GHz (nie podkrecany) Rozdzielczość Full HD i wszystkie opcje mam dane na maksa. Gra ma stałe 60 FPS i działa bardzo płynie. Czy to w mieście czy po za nim. Jednak kiedy zbliża się noc i trzeba włączyć światła w ciężarówce to spadają fps i gra zaczyna działać w zwolnionym tempie. Pobrałem sobie program MSI Afterburner i zauważyłem że gdy tylko włączę światła to wzrasta użycie karty graficznej prawie do100%. Tak to jest w granicach 80/90 plus minus kilka procent. Jak tylko z mniejsze cieniowanie w ustawieniach grafiki to FPS i zużycie karty wraca do normy ale w tedy gra nieco brzydziej wygląda. Sprzęt jaki mam podałem wyżej. Czy to jest za słaba grafika czy jak? W wymaganiach jest podane że ta gra wymaga 3GB karty więc się mieszczę w wymaganiach. Chyba że od tej pory coś się zmieniło.
  3. Jak usnąć padający śnieg. Laguje mi grę i nie pogram na tym modzie.
  4. Szkoda że przez skadynawie, chętnie bym dołączył. Nie mam jeszcze tego dodatku.
  5. Znacie jakąś stronę gdzie można kupić sam dodatek Skandynawia do ETS2? Przeglądałem kilka stron gdzie można kupować gry ale dodatek na każdej znich sprzedają z podstawką.
  6. Co do czerwonego tła to mam takie coś edit// Jednak wystarczyła "A" wcisnąć i czerwone tło znikło.
  7. Teraz coś całkiem zepsułem . Nie mogę nawet budować, a w edytorze widzę czerwone tło. Do tego edytor z wersji ze steama jest nieco inny niż ten z wersji testowej.
  8. Aż tyle to roboty. Pamiętam że w wersji testowej dało się bez problemu zapisać zrobioną mapę i potem ją bez problemu można było można wczytać i robić sobie dalej mapę. A teraz jak wczytuje to mam tylko sam samochód na mapie. Wygląda to tak jakbym robił mapę od nowa.
  9. Chciałem wczytać zapisaną mapę w edytorze ale gdy wczytuje to ona jest pusta. Wersja gry ze steama. Pamiętam jak kiedyś miałem wersje testową, która nie była podpięta do steama to działała bez problemu. Ktoś wie jak poprawnie zapisywać zrobioną mapę w edytorze do tej gry?
  10. Dokładanie o to. A niech mi ktoś jeszcze powie, czy w tej grze da się jechać szybciej niż 90 kilometrów na godzinę. Jak jadę to większość mnie przegania.
  11. Co daje zmiana podwozia np. z 2 kołowego 4 kołowy?
  12. Kilka dni temu wyszła nowa wersja programu i większość tego typu lagów została naprawiona. Jak jestem poza terenem zabudowanym w ogóle nie odczuwam że ktoś zaraz znad przeciwka nadzieje. Jedynie w mieście przy większej ilości osób jeszcze trochę znać ładowanie graczy ale i tak jest o wiele lepiej niż było. Temat można zamknąć.
  13. sabaru

    EAGLES Polska

    W którym kierunku muszę jechać żeby trafić na takie trasy? http://naforum.zapodaj.net/images/bd83f319544f.png http://naforum.zapodaj.net/images/08a23af48a36.png
  14. Mam kupionych kilka warsztatów i zatrudnionych w nich pracowników. Czy owa opcja działa w multi? Jakoś nie zauważyłem żeby mi kasy przybywało.
  15. Możesz jeszcze wziąć kredyt z banku na 100 000 euro i za tą cenę już kupisz jakąś ciężarówkę. Pierwszą ofertę z banku dostajesz już przy drugim poziomie a poziom drugi szybko idzie osiągnąć, Przy 2 i 3 poziomie jeżeli obstawiałeś doświadczenie na odległość to na jednym kursie idzie średnio zarobić około 6000 euro. Po 3 dniach jakbyś jeździł po około 4 godzin to szybko spłacisz kredyt.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.