Jump to content

Nevadaa

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
  • Posts

    22
  • Joined

  • Last visited

About Nevadaa

Recent Profile Visitors

543 profile views

Nevadaa's Achievements

0

Reputation

  1. a moze zamiast na ETS2MP odpalasz ETS2single playra ?? Jesli masz w grze ruch drogowy czyli auta osobowe to jestes na singlu
  2. to co napiszesz na tym czacie to tylko widza co kierowcy ktorych masz w zasiegu czyli klikasz na TAB i osoby ktore tam masz tylko beda widziec co napiszesz na tym czacie po kliknieciu na literke Y
  3. a prubowales zrobic nowy profil i tam zobaczyc czy tak samo Ciebie wywala od razu ??
  4. ja tylko zgaduje poprostu i staram pomoc tak samo jak i mi pomagali tez zgadujac
  5. Dokladnie nie wiem po jakim czasie ale serwer automatycznie kicket daje dla kazdego kto nie jedzie dluzej niz ( okolo chyba od 5-10 min)
  6. Miałem ten sam problem, a przyczyna byla taka iz zla sciezke podawalem do zainstalowania MP prawidłowa sciezka to: Steam/steamapps/common/Euro Truck Simulator 2 Co do wersji gry to tez musisz cofnac do poprzedniej wersji na Steam czyli temporary 1.19
  7. Jesli chodzi o ta najnowsza aktualizacje gry i MP to wystarczy na Steam cofnac do wersji temporary 1.19 i normalnie na MP mozna dalej grac.
  8. mi ten zabieg pomogl i moge zalogowac sie normalnie na Mp Poprostu musisz zaktualizowac do poprzedniej wersji gre temporary 1.19. i gra normalnie odpali sie w MP
  9. Nie wiem czy każdy to zauważył ale gra zostala zaktualizowana do wersji 1.20 Natomiast ETS2MP jeszcze nie jest kompatybilne z ta wersja i trzeba na Steam wrocic wlasnie do wersji 1.19 aby moc grac na MP Mialem ten sam klopot
  10. po prostu masz bana na TS i tyle
  11. ok dzieki za rady Mysle ze juz nie warto dalej tego tematu ciagnac
  12. tak jak sugerujesz to zamiast tzw przespania sie to przelancza mi sie jedna z podstron doradcy drogowego
  13. Witam Mam takowy problem z Ładunkami i podejrzewam ze nie tylko ja a mianowicie: kilkanascie razy juz naciolem sie na takowy przypadek czyli, biore ladunek do przewiezienia i zamiast stac na placu to stoi gdzies w polu nieopodal albo naczepa jest przewrocona , co uniemozliwia to wogle podpiecie do Ciagnika siodlowego ( I tu moje zapytanie czy da sie z tym cos zrobic na MP??
  14. podejrzewam ze zrobiles identyczny blad ktory i jak popelnilem przy instalowaniu MP.
  15. Nevadaa

    Problem z MP

    Problem rozwiązany wielkie podziekowania dla @arusf2011 (PL) który mnie naprowadzil co zrobilem nie tak przy instalowaniu MP temat do zamkniecia
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.