Jump to content

AramilMaster

Veteran Driver IV
  • Posts

    13
  • Joined

  • Last visited

About AramilMaster

Profile Information

  • Gender
    Male

Recent Profile Visitors

465 profile views

AramilMaster's Achievements

1

Reputation

  1. Jak dla mnie przed dopracowaniem synchro i wydajności, mniejsza mapa nie wchodzi w grę. To co się dzieje w większych miastach gdzie jest masa graczy jest jakimś koszmarem. Więc co do mniejszej to mam nadzieję że nie wejdzie.
  2. Wiem że nie prędko, ale dyskutować zawsze można. Dyskusja, przeważnie, jest konstruktywna. Poza tym to mają być "sugestie". I to właśnie taka sugestia.
  3. Dlatego pomysł jest do późniejszego rozpatrzenia. Zakładamy że wszystko będzie się ładnie rozwijać. Więc i serwer z czasem będzie musiał być większy. Graczy będzie więcej. Więc akurat z zapełnieniem ulic nie powinno być większego problemu. Też prawda... Nie pomyślałem o tym gdy autor przestanie wspierać modyfikację. Choć może gdyby ją zaimplementować. I modyfikacja zaczęła by drugą młodość to i autor by dostał nowych sił. Jestem optymistą z zasady.
  4. O tym też właśnie myślałem... Ale skoro udało im się zdobyć pozwolenie na mod dodający zimę to i z tym sobie poradzą. Też fakt... Myślę że wcześniej jak w Becie nie ma co liczyć na takie luksusy. Więc i TSM dopracują... Mam nadzieję.
  5. Jestem stosunkowo od niedawna na serwerze więc nie widziałem starego forum. A na tym nie widziałem takiego tematu. Tak więc wyszedłem z propozycją.
  6. Nazwa Sugestii: Większa mapa Suggestion Description: Nie wiem jak innym graczom ale mi osobiście obecny skrawek europy który udostępniło nam SCS nie wystarcza. I z chęcią wybrał bym się w drogę gdzieś dalej. Dużo dalej. Jakaś Hiszpania albo południowe Włochy. Proponuję skorzystać z jednego z modów które dodają właśnie regiony południowej Europy. Jednym z przykładów jest Trucksim Map V5.3. Z tego co się rozglądałem to chyba jeden z najbardziej rozbudowanych. I najlepiej wykonanych, biorąc pod uwagę jak rozległe tereny dodaje. Przykładowe obrazki: Zdjęcie oczywiście z linku powyżej. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Jak już wspominałem bardzo urozmaiciło by to grę. Zdaję sobie sprawę że obecnie serwer nie udźwignął by najpewniej takiej mapy. Poza tym gracze strasznie by się po niej rozjeździli. Ale chciałem już teraz podpiąć temat. Bo z czasem takie rozwiązanie było by całkiem miłym urozmaiceniem.
  7. Tu bym się nie zgodził do końca. AFK-ująca ciężarówka jest fajna o ile stoi gdzieś na parkingu poza miastem. Wtedy jest bardziej... Hmm... Klimatycznie... Nie mówię tu o postoju po 30 minut. 15 minut było by akurat. Ale obecnie mam mieszane uczucia co do pomysłu. Ze względu właśnie na serwer. Który i tak miejscami dostaje zadyszki co jest w pełni zrozumiałe. Może rozwiązaniem było by aby automat kickował wszystkich afkerów na terenie miasta. Jak wiemy tam jest największy problem z wydajnością. A tym na autostradach dawał 15-20 minut.
  8. Raportuję jak tylko mogę. Dzisiaj mi akurat uciekł. Co do błędu synchronizacji to też zauważyłem. Ale przy 70 nie jest jeszcze tak źle, a ten dzisiaj był w połowie zestawu.
  9. Witam, nie wiem czy przed rozpoczęciem gry na serwerze powinny być jakieś testy na prawo jazdy? Bo od dwóch dni każde moje zlecenie kończy się karambolem. Wczoraj dwa razy. I dzisiaj na dzień dobry leżę moim pięknym nowym DAF-em na boku i kwiczę... Jeszcze gdyby to była moja wina, bo za szybko jadę czy nie po swoim pasie czy cokolwiek innego z mojej winy... Spoko. Poprawię się... Ale nie! Do jasnej anielki! Czy lwia część graczy nie potrafi poprawnie wykonać manewru wyprzedzania?! Ja wiem, to jeden z najtrudniejszych manewrów samochodem/ truckiem... Apel do wszystkich nowych graczy w ETS-a! Nie na serwerze, bo sam mam nie za duży staż. W samą grę. Jeżeli nie potrafisz dobrze jeździć truckiem nie bierz się za wyprzedzanie. A tym bardziej w miejscach nie przeznaczonych do tego! Na jezdni macie pasy. Tak to te białe linie na skrajach jezdni i na środku! Ciągła oznacza że nie można jej przekraczać! Czyli nie wyprzedzaj na miłość boską bo dla któregoś z Was może się to skończyć fatalnie! Dziękuję za uwagę.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.