Jump to content

Tristam

Veteran Driver VII
  • Posts

    36
  • Joined

  • Last visited

About Tristam

  • Birthday 04/29/1997

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Łuków
  • Interests
    Euro Truck Simulator 2
  • Preferred Trucks
    DAF
    Scania
    Volvo
  • EU Garage Location
    Poland: Lublin

Recent Profile Visitors

1561 profile views

Tristam's Achievements

1

Reputation

  1. Happy birthday! 

  2. Happy birthday!

  3. Happy birthday ! :HaulieExcited:

  4. Happy Birthday ❤️

  5. Ja zamierzam kupić grafikę na której będę mógł sobie pozwolić na wyższe ustawienia. Chyba właśnie będzie to karta graficzna gtx 960 od asusa w wersji strix po oc .
  6. Myślałem że Grand Theft Auto V będzie w pierwszej 5 w Polsce na Steam, a tu na 10 miejscu. No no no Euro Truck Simulator 2 wysoko. Szczerze, nie spodziewałem się takiego wyniku.
  7. No ja przeważnie gram w Euro Truck Simulator 2. Grałem w GTA V ale po ostatnich aktualizacjach grafika nie pozwala na płynną grę. Czasem zagram w CS:GO, FIFA 15, Grid Autosport, Battlefiled 3. Na multi w te gry nie ma sensu grać jak przez grafikę zacina się komputer.
  8. No to teraz mam dylemat Czy zaoszczędzić czy też nie.
  9. Jak grafika sprawuje się u ciebie w ets2 na singlu jak i na multi?
  10. Ja właśnie zastanawiałem się nad GeForce GTX 760 i GeForce GTX 960 2GB. Po obejrzeniu kilku filmików na których porównują te grafiki jednak postanowiłem, że kupię GTX 960. Jest droższa od gtx 760 o 200 zł, ale pobiera mniej prądu.
  11. Bardzo mnie to cieszy że multiplayer będzie na wersji 64 bit. Super informacja na święta.
  12. Na nową kartę mam budżet +/- 1000 zł. Muszę jeszcze kupić pastę termoprzewodzącą bo mi się skończyła ( to wydatek rzędu 24 zł )
  13. Niestety wywaliło kompa. Obniżam o kolejne 50MHz. Niebawem dam znać.
  14. Dam znać jutro czy były jakieś problemy. Jak nie będzie to wielkie dzięki za pomoc. Co do nowej karty graficznej do mojego zestawu to zastanawiałem się nad gtx950 gtx 960 oraz nad r9 380 2gb. Jestem można powiedzieć przyzwyczajony do radeonów. Jaka karta byłaby najlepsza do mojego zestawu? Zaznaczę że gram w ets2, gra v, Cs:go.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.