Jump to content

Pietr

Veteran Driver IV
  • Posts

    12
  • Joined

  • Last visited

About Pietr

Pietr's Achievements

1

Reputation

  1. Też robiłem taki sam temat. Tylko, że mi zwaliło to się od wersji R2. Co dziwne czasami po kompletnym odinstalowaniu i zainstalowaniu MP działa bez praw administratora. Ale na dłuższą metę bez uprawnień Administratora nie popykasz.
  2. No sorki. Niech Ci będzie. Zabłysłeś jak gwiazdka na niebie nie wnosząc nic do tematu. //edit Poradziłem sobie. Teraz muszę uruchamiać aplikację jako administrator.
  3. Witam. Mam pewien problem z ETS 2 MP. Do wersji 0.17 RC1 wszystko ładnie śmigało. 0 problemów. Ale od RC2 to masakra... Zaczęło się od aktualizacji do RC2. Chciałem sobie pograć w MP a ty okienko z informacją o aktualizacji. Ok. aktualizuję, instaluję aktualizację odpalam MP a tu SP. WAT? Zainstalowałem od nowa odpalam MP i dalej SP. Odinstalowałem całkowicie MP i zainstalowałem. Ok. Teraz MP ładnie działa. Ale jak wyjdę z gry i chcę wejść to nie idzie bo SP się włącza. Muszę całkowicie MP odinstalować i zainstalować, inaczej nie idzie tego trybu uruchomić. Jakieś pomysły? Z góry dziękuję. //edit I to nie zawsze zadziała. :/
  4. I o to właśnie mi chodziło, bo myślałem, że chodzi o Amsterdam bo tam też coś jest. I tak w ogóle to zachowujecie się jak dzieci. Ja napisałem grzecznie czy ktoś by mi pomógł o napisanie podania o UB. A nie zaraz robić aferę. Nie każdy musi umieć angielski jak i mieć włączony chat. Nigdzie tak nie pisze. Nawet nasz wielki prezydent nie umie angielskiego. A ze strony administracji wg. mnie to było podłe. Bo tak jak już pisałem. Stanęli w połowie drogi do portu i i banowali wyrywkowo. Zamiast stać na skrzyżowaniu aby nie można było przejechać. No rozumiem. Jak bym tam pojechał i zatrzymał się jak debil na środku drogi i odpierdzielał manianę. Ale stanąłem po ludzku na poboczu aby zobaczyć co się dzieje. Bo w porównaniu do niektórych dopiero od niedawna zacząłem przygodę z ETS2. I mam przegrane ~30h i to głównie w wschodniej Polsce. @ s3ba11 Dzięki.
  5. Tak, to rozumiem. Tylko pomyliło mi się z Amsterdamem. I chłopaki wyluzujcie. Napisałem po prosty czy mi ktoś pomoże w pisaniu podania o unbana. Przedstawiłem sprawę jasno. Niech administracja mnie osądzi. Lub choć skrócenie bana. Bo 2 tygodnie to chyba za dużo. //edit I takie pytanie. Dlaczego oni stanęli prze samym portem a nie na skrzyżowaniu w Rotterdam?
  6. Może i leciały, ale nie każdy je rozumiał. I nie, żebym ja przy nich samych stał. Tylko odjechałem trochę dalej i zjechałem na pobocze. Kolesie przede mną normalnie stoją (stali). Sprawdzałem na mapie.
  7. Witam. Jestem oburzony! Jechałem do portu Rotterdam i bach. Tu nagle 2 adminów rozwaliło się na całą drogę zostawiając tylko miejsce na nawrócenie. To nawróciłem i stanąłem na poboczu. Wszedłem na forum aby zobaczyć mapę. Wracam do gry i bach! Ban kur... na 2 tygodnie. Serio? Za co to niby? Proszę kogoś o pomoc w napisaniu unbana bo mój angielski jest na niskim poziomie. A ostatnio całymi dniami pykam w ETS 2 MP. Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Piotr.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.