Jump to content

Sliwken[PL]

Veteran Driver IV
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

About Sliwken[PL]

Recent Profile Visitors

524 profile views

Sliwken[PL]'s Achievements

1

Reputation

  1. Jak widać, przed przystąpieniem do napisania tego tematu mogłem sobie przejrzeć posty innych użytkowników i wyszło by szybciej. Podziękowania dla @HaQ za skuteczną poradę. W rozwiązaniu problemu pomogło usunięcie pliku config.cfg w Dokumenty -> Euro Truck Simulator 2. Temat do zamknięcia.
  2. Witam, mam do czynienia z takim problemem: Gdy uruchamiam TruckersMP pojawia się cały biały ekran, a po chwili wyświetla się komunikat o crashu lub braku odpowiedzi. Czasem jest również opcja, że przy próbie uruchomienia TruckersMP ekran dla odmiany jest cały czarny, słychać dzwięki z gry jednak nie wyświetla się logo Euro Truck Simulator 2, obraz pojawia się dopiero w momencie, gdy mam wybrać profil gry. Co ciekawe nie działa mi wtedy myszka, wyświetla się na ekranie, jednak nie da się nią poruszać. Mogę sobie wybrać profil za pomocą klawiatury, ale aby wejść do gry potrzebna już jest myszka. Dodatkowe informacje: Sama gra uruchamiana ze steama działa bez zarzutów, problem występuje tylko, gdy chcę uruchomić TruckersMP. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie zarówno grę jak i TruckersMP, nic nie pomogło. Od momentu zainstalowania TruckersMP na sprzęcie, z którego aktualnie korzystam minęło dobre 10 miesięcy i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów. Nie mam wgranych żadnych map, jedyny mod to mod na naczepy w różnych kolorach, jednak jego wyłączenie też nie pomogło. Chwilę przed pojawieniem się błędu: (wszystko dzieje się na TruckersMP) Chciałem sobie wczytać grę z zapisu sprzed 2 miesięcy, po wczytaniu chciałem zmienić ciężarówkę na skodę. Aby to zrobić musiałem anulować obecne zlecenie (nie było ono z WoTa) za pierwszym razem po odliczeniu czasu, gdy "inny kierowca przejmuje moje zlecenie" powróciło mi do gry, jednak naczepa nie zniknęła, a po chwili brak odpowiedzi, za drugim razem sytuacja się powtórzyła, udało się za trzecim razem. Teraz chciałem przejść do garażu, aby zmienić ciężarówkę na skodę, chwilę po tym jak kliknąłem "szybka podróż" pojawił się znowu brak odpowiedzi, gdy już udało mi się dokonać zmiany wychodząc z garażu już w skodzie nie wyświetlały mi się informacje multiplayer tzn lista graczy, czat, nicki graczy. W takim razie postanowiłem wyłączyć grę, a gdy chciałem ją załączyć to spotkało mnie to o czym piszę wyżej. Miał ktoś podobny problem lub wie jak go rozwiązać? Z góry dziękuje za wszystkie porady.
  3. No niestety, napisanie apelacji, prywatnej wiadomości do admina, który dał mi bana, a nawet opisanie całej sytuacji w języku angielskim na [email protected] nie pomogło. Moja apelacja nadal nie tknięta. Jutro ban się już przedawni, szkoda tylko tak jak już wyżej pisałem, że za taką głupotę teraz na moim profilu cały czas będzie widniało, że miałem tygodniowego bana za "blokowanie" jakbym nie wiadomo co tam wyprawiał. Temat można zamknąć.
  4. No to skoro admin, który dał bana odpisał mi, że nie sprawdzi mojej apelacji, no to nie mam co liczyć na unbana... Trochę szkoda, że za taką głupotę teraz na moim profilu cały czas będzie widniało, że miałem tygodniowego bana za "blokowanie" jakbym nie wiadomo co tam wyprawiał. No cóż, człowiek uczy się na błędach, następnym razem będę ignorował innych i zamiast ich zgłaszać pojadę dalej.
  5. Witam, mam pytanie jak widać po tytule - kto może odbanować, a konkretniej, czy tylko ten admin, od którego dostałem bana? Sytuacja wygląda następująco - wczoraj zostałem zbanowany na tydzień przez verbeekrj2903 (NL/ENG) (moim zdaniem niesłusznie). Napisałem apelacje o unbana, a dzisiaj wysłałem do wcześniej wymienionego admina wiadomość czy mógłby zerknąć na moją apelacje, po czym w odpowiedzi dostałem to: http://imgur.com/a/fMhFP . Czy w takiej sytuacji mogę liczyć, że moja apelacja zostanie rozpatrzona (pozytywnie lub negatywnie) przez innego admina?
  6. Bardzo głupi pomysł. Tak się składa, że dzisiaj dostałem bana za to, że próbowałem wyprzedzić gracza, który specjalnie jechał wolniej, by tylko przyspieszyć przy mojej próbie wyprzedzenia. Całkowity zakaz wyprzedania sprawi, że znajdzie się więcej takich geniuszy. Ja bym tam lepiej zakazał poruszania się po tej drodze konfidentom, którzy wbijają na landówkę, tylko po to, by latać na kamerze 0 i donosić na innych. Nie dość, że zajmują serwerowy slot, to jeszcze przyczyniają się do lagów na tym odcinku mapy.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.