Jump to content

Dejffu

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
  • Posts

    8
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About Dejffu

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Gdańsk

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

519 profile views

Dejffu's Achievements

0

Reputation

  1. Nick w grze: dawidpolska555 [PL] Wiek: 13, Lecz z zaskakująco dużym ogarem Miejsce zamieszkania: Gdańsk, Ok. 5 km od centrum Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198181665246 Staż w grze: 2 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie, nie ma za co gdyż jeżdżę z rozwagą, opanowaniem i szacunkiem do innych kierowców Przedstaw się: Jestem Dawid. Moje zainteresowania to głównie informatyka, motoryzacja i sport. Mam dobrą ortografię, jak na wiek bardzo duży ogar, Dobrze znam język Angielski i Zasady Ruchu Drogowego (Znaki, Światła itp.) Moja największa wada jest taka, że nie posiadam mikrofonu i TS3 co wyklucza mnie z co niektórych spedycji.Mam dobre zdolności jazdy ciężarówką zarówno samemu, jak i w konwoju. Mogę jechać 100 km/h zarówno na wiejskich drogach, jak i na autostradach bez stłuczki, wymijać się. Nigdy nie trolluje, Słucham się administracji i Leaderów w konwojach. W weekendy i święta, jeżdżę praktycznie cały dzień, w dni "robocze" ok 3-4 h (pn.-pt.). Inne: Nie wymagam od firmy dużo rzeczy, Wystarczy mi dobre malowanie, Konwoje co jakiś czas i VTC. Moje DLC: Going East! Ekspansja Polska., Metalic Paint Jobs, Wyczekuję z pieniędzmi na Skandynawię Posiadam poczucie humoru, Własną ciężarówkę i 17 lvl, Zdolności (Od góry): 1,2,3 i 6 ADR, Długodystansowiec na max, Ładunek o wysokiej wartości na 4, Ekologiczna jazda na 3. Dziękuję, Pozdrawiam, Dawid Poniżej zrzut ekranu z moją ciężarówką
  2. FIRMA USUNIĘTA! PROSZĘ O USUNIĘCIE POSTU!
  3. Procesor: Intel Core i7 Ram: 8 GB Karta Graficzna: (Pełna nazwa)NVIDIA Geforce GTX 850 M Kontrolery: N/A (Klawiatura + mysz komputerowa) Ustawienia graficzne gry: Ultra Rozdzielczość (W grze): 1920x1080 Co do FPS to nie mierzę, lecz podejrzewam że płynne 30 powinno być bo nigdy nie mam lagów.
  4. Problem rozwiązany, musiałem odinsalować i zainstalować steam I JUŻ DZIAŁA. Proszę Admina o przeniesienie do rozwiązanych. To ja lecę grać! :D
  5. Witam. Dość nie dawno pobrałem MP. Zainstalowałem poprawnie, i pierwsze odpalenie. Najpierw wyskoczył jakiś error, a później ETS2 uruchomił się na single, nie pokazywał że mam zainstalowany mod. Za drugim razem ETS wcale się nie odpalił i wyskoczył błąd: ETS2MP - Error Cannot create game process. Nie wiem o co z tym chodzi, I dla tego proszę o pomoc. Pozdrowienia, Dawid. Edit: Spróbowałem uruchomić jako administrator, ale wtedy też wyskakuje error że nie można znaleźć steam_api.dl Po czym gra uruchamia się na singlu Zdjęcie erroru z plikiem którego niby nie ma a jest znajduje się poniżej. Żeby powiększyć kliknij.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.