Jump to content

Marciol96

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    29
  • Joined

  • Last visited

About Marciol96

Recent Profile Visitors

1017 profile views

Marciol96's Achievements

Newbie

Newbie (1/13)

  • Conversation Starter
  • First Post
  • Collaborator
  • One Month Later
  • One Year On

Recent Badges

0

Reputation

  1. Prawdopodobiesntwo mam ustawione na 0 od kiedy zainstalowałem grę czyli lata temu.. a teraz nagle ten deszcz się pojawił.
  2. Cześć Z góry zaznaczę ze prawdopodobieństwo wystąpienia opadów deszczu w menu gry mam ustawione na 0 oraz Season Effects wyłączone.. więc trochę mnie to dziwi że mimo tego... pada. Pytanie może prozaiczne ale... jak wyłączyć opady deszczu na Multi ?
  3. Cześć Czy ktoś może mi wytłumaczyć w jaki sposób będę mógł wysłać formularz dotyczący dzisiejszego Eventu ? W opisie wydarzenia jest napisane że po znalezieniu wszystkich duchów i wysłaniu fomularza najlepsi zdobędą nagrody bla bla bla..., lecz nigdzie nie doczytałem a sam również nie wiem w jaki sposób wysyła się ten formularz? Oraz drugie pytanie, czy do tego polowania trzeba się jakoś zapisywać?
  4. Kolejne zdjęcie Problem rozwiązany można zamknąć
  5. Cześć Po najnowszej Aktualizacji nastąpił nagły spadek FPSów ,wcześniej było równo 60 ,teraz wystarczy że wejdę do gry a fpsy leca na łęp na szyje do 30, 40 i tak w koło Przy uruchamianiu gry, Logo i całe menu jest jakieś Ciemne ,wygaszone jak by miało zbyt dużo kontrastu, w grze z obrazem już normalnie aczkolwiek te FPSy.. Próbowałem przeinstalowywać grę, bez rezultatu, zarówno na Singlu jak i na Truckersmp Dodam ze korzystałem z pluginów na dźwięk silnika z tego filmiku, aczkolwiek usunąłem wszystko - Nadal nie przyniosło to efektów i5 10400f Asrcok B460 Phantom Gaming 4 RX 5700 XT 2x 8GB 2666mhz M2 Kingston A2000 SPC Supermo L2 650W Przed aktualizacją było wszystko okej Załączam screeny, nie mam dla porównania zdjęć z wcześniej gdy był dobrze ale jest to wszystko takie ciemniejsze przygaszone, kontrast większy
  6. i5 10400f RX5700XT AORUS AsRock B460 Phantom Gaming 4 2x8GB ADATA XPG Gammix 3000Mhz (2666Mhz) Kingston 1TB A2000 SPC Supremo L2 650W Korzystam różnie, zarówno EU1 jak i EU2 - Aczkolwiek opisywana sytuacja wystąpiłą podczas gry na EU2, aczkolwiek pare tygodni/miesięcy wcześniej EU1 również czasami coś takiego miało miejsce W jakich miejscach... hmmm ciężko powiedzieć gdyż nie ma na to reguły, zarówno na pustej austostradzie gdzie nie ma nikogo w promieniu kilometra ,jak i w centrum miasta. Akurat w chwili otwarcia tematu ,byłem w Skandynawii na drodzę między Vaxjo a Kalmar, lecz tak jak mówię to może się zdarzyć wszędzie. Trochę więcej szczegółów opisałem wyżej, co do filmiku jeżeli akurat będzie to występować postaram się coś nagrać. Jeżdżę cały czas z włączonym TABem, prawdę mówiąc nie testowałem bez. Tak jak już pisałem na początku tematu, to też nie jest tak że za każym razem gdy wejdę do gry pograć - ten problem występuje, znacznie częściej jest po prostu okej i wszystko idzie jak powinno, ten problem to raczej mniejszość biorąc pod uwagę mój czas gry, aczkolwiek jak już się pojawi to niestety jest to strasznie uciążliwe.
  7. Cześć Ostatnimi czasy zauważyłem dropy fps do 30 i zaraz powrót do stałych 60, gra się nie zacina ,wszystko idzie nadal płynnie azckolwiek są takie nagłę spowolnienia całej akcji i chwile później przyspieszenia przy każdym dropie, czy był już takie zgłoszenia ,problem jest znany ? O co ogólnie chodzi ? Zaznaczę że na Singlu wszystko działa jak należy bez dropów, tak samo inne gry. Sprzęt parametrowo jest dużo wyżej ponad maksymalne wymagania gry.
  8. Cześć Ostatnimi czasy powrzucałem trochę modów na dźwięk V8ki i fajnie byłoby móc słyszeć ten piękny dźwięk w swej najlepszej krasie i okazałości... czyli powyżej 1.5tys ale jako że gram na prostym automacie to skrzynia zmienia biegi przy tych powiedzmy 1.5tys właśnie czyli wtedy gdy silnik wkręca się na odpowiednie obroty.. Zmieniłem w ustawieniach już tryb skrzyni na "nastawiony na moc" czy jakoś tak ale nadal na wyższych biegach potrafi zmienić przy 1.5 albo i niżej. Moje pytanie.. czy jest jakiś sposób aby ustawić "optymalne" obroty przy których skrzynia zmieniałaby bieg? Np w plikach gry ? Nie chcę jeździć na manualu czy sekwencji. Wszelakie mody na skrzynie raczej odpadają gdyż gram tylko na Multi.
  9. No tak ,tylko w tym wypadku za bardzo nie ma możliwości wrzucenia powszechnych modów z neta tylko i wyłącznie te "przerobione" przez autora tego trybu lokalnego czyli lipa..
  10. Na czym polega ten tryb lokalny ?
  11. Cześć Czy jest jakaś stronka z modami działającymi na Truckersmp? Mianowicie chodzi mi o zmiane dźwięku silników, na singlu wszystko super ale na Multi nie wykrywa żadnego z dodanych modów ?
  12. Marciol96

    Temat CV

    Przy okazji tego posta gdyby jakiejś firmie pasowały moje warunki to zapraszam na priv Co do prędkości, nie ograniczam i nie chcę się ograniczać Często bywa tak że przez parę dni z rzędu najzwyczajniej w świecie nie gram gdyż mam inne zajęcia poza grą (tak że częste konwoje odpadają ,a tym bardziej obowiązkowe) Jeśli chodzi o towarzystwo to preferowałbym +18, +20 Kiedyś ze dwa czy trzy lata temu jeździłem z Repińskimi
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.