Jump to content

SailingBarista

Veteran Driver
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

About SailingBarista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

SailingBarista's Achievements

2

Reputation

  1. Anti-aliasing możesz wyłączyć, skalowanie na 100-150%, lusterka dać na niskie/średnie, zasięg w lusterkach na średni, bo i tak w nich nic nie widać na więcej jak 100 metrów Reszta wedle uznania i możliwości karty. Ja na GTX'ie 1060 nie widzę różnicy, ani w jakości ani w temperaturach, cały czas poniżej 60st (laptop). Póki co żeby mi wiatraki nie szumiały mam mniej więcej tak lecąc od góry: Synchronizacja pionowa - off Skalowanie - 150% Wszystko włączone i na wysokie Poza: Cienie - ultra Warunki pogodowe - ultra Lusterka (wszystkie 3 opcje) - średnie Anizotropia - full Najbardziej obciąża AA, anizotropia, lusterka, cienie i pogoda. Resztę uciągnie nawet stara 10-letnia karta.
  2. You need only the lastest version of main game. No need for DLCs.
  3. Zostaje ci szukać używek. Nie napalaj się na używane G27 za 500-600zł, bo zwykle są to zajeżdżone szroty, a wymiana części jest nieopłacalna. Ja swojego DFGT kupiłem w świetnym stanie za 200zł po długich poszukiwaniach. Jedynie do czego się mogę przyczepić to gniazdo zasilania, które czasem nie kontaktuje (za tą cenę wybaczę). Szybki tuning, smarowanie i chodzi pięknie, choć jest dość głośna przy pełnych, 900st. obrotach, ale wszystkie kierownice tej budowy są głośne. Lepszej kierownicy do ETS'a nie potrzeba. To nie Gran Turismo.
  4. Cichej kierownicy nie znajdziesz, jeżeli chcesz z Feedbackiem. W tej cenie wszystkie silniczki i przekładnie będą głośne. Jak znajdziesz to bardzo fajne są Logitech DrivingForce GT i Logitech z serii Momo. Używki właśnie w tych granicach cenowych. Miej na uwadze, że Feedback w ETS'ie jest jaki jest. Doskonały nie jest, w porównaniu do konkretnych śgigałek. Ciche kierownice zaczynają się od G27 w górę. G27 i G29 są niewarte swojej ceny jeżeli faktycznie nie jesteś maniakiem symulatorów samochodowych i nie grasz bardziej pro. Szkoda kasy tylko żeby mieć i pojeździć. Wiadomo, fajne, ale cena za to co oferują, jest chora.
  5. If we're going to wait as long as GoT made us wait, we'll soon die of boredom, not of cold. Anyway it'd be nice of devs to share with just a small pieces of info, only to spice things up
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.