Jump to content

Eugeniusz_PMi

Veteran Driver IV
  • Posts

    18
  • Joined

  • Last visited

About Eugeniusz_PMi

Recent Profile Visitors

498 profile views

Eugeniusz_PMi's Achievements

1

Reputation

  1. A co do dźwięku to chyba nie chodzi o jego "odwrócenie" tylko o dźwięk biegu wstecznego.
  2. CO za tępe dzidy. Serwer został tymczasowo ograniczony wczoraj. Wcześniej było chyba 5 tysięcy max ale lagi były ogromne.
  3. Mam pytanko do was. Dostałem od pewnego użytkownika plik snow moda i nie wiem gdzie go wrzucić żeby działał na Multi. Pomożecie? ^^
  4. Ale miazga te screeny! Piękna sprawa no i zgranie zespoły - bajka
  5. Jeżeli zapisujecie sposobem numer dwa WooQash'a, to trzeba pilnować folder "profiles" bo robi się niezły bałagan A tak, to najlepsza opcja np. podczas konwoju.
  6. Szkoda, że rekrut tak bardzo się wyróżnia. Powinien mieć takie samo malowanie z innym kolorem głównym, np. zielonym. A tak to spoko.
  7. Vaiarek, czemu niby obudowa miałaby nie wpływać na wydajność sprzętu? Jakbyś wsadził dobre podzespoły do jakiegoś starego klocucha, to raczej nie śmigałoby swobodnie, tylko gotowało niepotrzebnie.
  8. Na lusterka się nie da, można jedynie dać na elementy z akcesoriami, np. duże halogeny na zderzak dolny albo małe ledy na daszek.
  9. Błągam, niech ktoś wykombinuje czarny duży grill w Volvo FH16 ale z silnikiem 750 <3 Moje marzenie
  10. Rozumiem, że za zderzak odpowiada całe podwozie, a czy jest możliwość wrzucenia np. do Volvo tych fajnych nadkoli tylnych od Dafa Euro 6?
  11. Nawet ciekawe pytanie. Zawsze daję te same opony (wiadomo które ) ale czasami daję inne i nie zauważyłem różnicy. Pewnie dlatego, że jeździ się po asfalcie głównie i może to być ledwo odczuwalne albo w cale.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.