Jump to content

[EKARD] Erazerek

Veteran Driver VI
  • Posts

    22
  • Joined

  • Last visited

About [EKARD] Erazerek

  • Birthday 01/01/2000

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Aalter
  • Preferred Trucks
    Scania
  • American Garage Location
    California: Los Angeles
  • EU Garage Location
    Belgium: Brussels
  • Known languages
    Polish, Dutch, English, French

TruckersMP Information

  • VTC Name
    Public Relations Manager in EKARD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

[EKARD] Erazerek's Achievements

0

Reputation

  1. Wszystkiego Najlepszego :)

  2. Wczoraj odbył się konwój o długości 4800 km. Oto krótka relacja fotograficzna:
  3. Dziś odbył się konwój w którym przejechaliśmy 1800 km z Graz do Hannover. Oto krótka relacja:
  4. Krótka fotorelacja z dzisiejszego obowiązkowego konwoju. Przewieźliśmy mleko z Gdańska do Szeged na Węgrzech.
  5. Hello, will you add caravan to ATS as well? I played and could not find it, and even tried to add a cargo with Virtual Speditor.
  6. Wczoraj swoje urodziny świętował nasz prezes. Oto zdjęcie z konwoju z tej okazji.
  7. Problem rozwiązany. Kupiłem SSD. Zrobiłem reset fabryczny komputera. Przerzuciiłem system na SSD, gra zainstalowalem na HDD, brak lagów.
  8. Na dysku mam 800GB wolnego miejsca. Temperatury są dobre (Sprawdzane Speccy). Antywirusem skanuje minimum 1x codziennie i nic nie wykryło. Profil nowy również już robiłem. Sterowniki wszystkie aktualizowałem programem specjalnym.
  9. To to juz próbowałem. Tak samo jak priorytet na wysoki.
  10. Dodam że również usuwałem grę z %programdata%
  11. Witam, mam problem z MP do ETS2 oraz ATS. Chodzi mi tutaj mianowicie o moją kartę graficzną. Gdy uruchamiam MP to karta graficzna co parę sekund z zużycia 100% spada do 15% i od razu wraca do 100%, przez co mam ścinkę na około 1 sec (Zobacz filmik). Gdy ostatni raz grałem w grudniu to nie miałem takiego problemu. Reinstallowałem gry, multiplayera, obniżyłem ustawienia graficzne, aktualizowałem sterowniki karty oraz Windowsa, wyczyściłem rejestr oraz komputer sam w środku. Temperatura karty graficznej również normalna podczas gry (Cofałem również sterowniki karty na starsze ale to też nie pomogło). Dzieje się tak tylko na MP. Na SP oraz w innych grach nie mam żadnego problemu. Oto specyfikacja mojego komputera: GPU: GTX 960 4GB CPU: i5 3350p 3,1GHz RAM: HyperX Fury 2x8GB 1600MHz DDR3 PSU: FPS Fortron 450w MOB: Medion MS-7797 SYS: Windows 10 64-Bit Home HDD: Seagate ST1000 1TB + Expansion 1TB USB
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.