Jump to content

Pytajnik [PL]

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    115
  • Joined

  • Last visited

About Pytajnik [PL]

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poland
  • Preferred Trucks
    Scania

Recent Profile Visitors

1730 profile views

Pytajnik [PL]'s Achievements

  • One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

20

Reputation

  1. Zgadza się, jadę za kolegą i mówi mi że mu naczepę rozwaliłem, a ja byłem kawałek za nim. Inna sytuacja, wyprzedzam kogoś i widzę że ta osoba jakby została uderzona, pada stwierdzenie że to moja wina, a z mojej perspektywy wszystko wygląda ok.
  2. Thanks for the update. Do patients who do not have dlc Scania, you could not display the standard components? Regards
  3. Z mojego punktu widzenia w miejscu felgi jest dziura A są może zaimplementowane jakieś zamienniki, podobnie jak z malowaniami? Jeżeli nie mam jakiegoś DLC to w zamian wyświetla się jakiś element standardowy.
  4. Wersja modyfikacji: 0.2.0.9.1 Używany kontroler: JoyPad Apollo GP-3070 Elite Informacje o błędzie: Pierwszy problem to w ATS często widzę tylko opony u innych graczy (nie mam DLC z kołami). W ETS2 nie zauważyłem tego problemu, może nie trafiłem na osobę z kołami z DLC. Drugi problem to od wersji 0.2.0.9 bardzo często po wyłączeniu gry pozostaje mi proces z danej gry i muszę go zakończyć ręcznie. Na singlu nie ma tego problemu. Screenshoty/filmy: brak
  5. Po odinstalowaniu sterowników producenta gamepada problem ustąpił. Pad działa, tylko bez wibracji. Jakoś przeżyje Dziękuję za pomoc
  6. Wprawdzie wprosiłem się na imprezę, ale może nikt się nie będzie gniewał Podziękowania dla organizatorów i wszystkich biorących udział w konwoju. A co do zakończenia to było dosłownie odlotowe Pozdrowienia
  7. Pliki gry spójne. Plik joy2ff.dll jest od sterowników producenta gamepada. Odinstalowałem te sterowniki, gamepad działa na systemowych tylko nie działają wibracje. Pogram trochę i zobaczę czy pomogło.
  8. Nie mam włączonych modów. Edit. Pograłem jeszcze na singlu i po drugim rozsypie powiększył się plik game.crash. Czyżby problem powodował plik ntdll.dll? game.crash.txt
  9. Pograłem na singlu i również gra się wysypała. Utworzył się plik game.crash. game.crash.txt
  10. Wersja modyfikacji: 0.2.0.8 Używany kontroler: JoyPad Apollo GP-3070 Elite Informacje o błędzie: Gra losowo się wysypuje, czasem po kilku minutach, czasem po kilkudziesięciu. Jak odtworzyć błąd: Pograć Screenshoty/filmy: Plik crash Dzieje się to chyba od momentu gdy multiplayer przeszedł na 64bit. Dopiero teraz utworzył się plik crash. Czy na podstawie tego pliku będziecie w stanie określić przyczynę tego stanu rzeczy? crash.log
  11. Nie wiem czy dobrze się rozumiemy. W strefach bezkolizyjnych naczepy mają wyłączone kolizje. Jeżeli ja oddam naczepę to u innych graczy ona znika, a u mnie nadal jest. Ponieważ kolizje są wyłączone, inni mogą parkować na tej mojej naczepie (której oni już nie widzą, bo u nich zostaje ona usunięta) i nic się nie dzieje. Pewien problem (w zasadzie wizualny, chyba że będę stał blisko niej, to mój ciągnik może oberwać) powstaje, gdy oddaje się naczepę w miejscu w którym nie ma strefy bezkolizyjnej. Ja oddaje naczepę, u innych graczy ona znika, u mnie nadal jest. Gdy inny gracz wjeżdża w miejsce gdzie stoi moja zdana naczepa (u niego już niewidoczna), u mnie zostaje ona uderzona.
  12. Dokładnie, oddałem naczepę przy robotach drogowych, przyjechał inny gracz, oddał w tym samym miejscu i ta moja (u niego już niewidoczna) wyszła na piętro
  13. Aby również u mnie zniknęła. Wtedy, gdy inny gracz będzie parkował swoją w tym samym miejscu, moja nie będzie latała.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.