Jump to content

BarbiePOLSKAYT

Veteran Driver V
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

About BarbiePOLSKAYT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BarbiePOLSKAYT's Achievements

0

Reputation

  1. @[JT]Rosyjski Elektryk Wytłumaczył mi wszystko , ale dzięki za troskę @[ITL] Pogonista99 [PL] można zamknąć temat.
  2. Eh no i nie miałem wyjścia i tak zrobiłem no ale trudno się mówi. A to co mówisz zauważyłem bo wcześniej jakieś tam komendy wpisałem a po 2 wypadku w tunelu chciałem się tepnąć na serwis , ale wyskoczył ten błąd o którym wspominasz lub podobny i rzuciło mnie spowrotem do tunelu ... pff i dopiero za kolejnym razem udało się tepnać na naprawę. A można tutaj dopisać w kolejnej sprawie czy trzeba nowy temat zakładać i dział w razie w odpowiedni ? Bo problem z kamerą 0 mam
  3. Witam. Problem jest prosty i przepraszam jeśli nie ten dział , ale jest głupi aby tak dużo rzeczy ogarniać. Ale do rzeczy uczestniczyłem w 2 wypadkach nie z mojej winy , a wprowadzili ten system niby który da się coś tam naprawić , ale wpisywałem 1 i 2 i trochę bodajże mi tylko naprawiło jeśli w ogóle coś. Gram na Serwerze Eu 2 mowa o Euro Truck Simulator 2 i Ładunku z World of Truck. Czy da się jakoś Ładunek przywrócić do 0% zderzeń czy muszę ukończyć zlecenie na tylu ile mam. Bo naprawdę ręce mi opadają biorę najdłuższe ładunki jakie tylko zauważę a czasami po przejechaniu nawet 3000 km nie dostaje ani grosza i nawet muszę dopłacać do interesu. Nie chodzi mi tutaj o pieniądze których mam no w bród , ale no wiecie jeśli jedziesz starasz się ładnie jechać a ktoś ci , że tak się wyrażę cały czas wali w tą naczepę no to co ja mam zrobić .. Prosił bym o szybką pomoc
  4. Hey Kat: 

     

    1. RaneMoro

      RaneMoro

      Please don't spam about that on developer profile.

      Kat_PW will read your topic.

       

      //Locked.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.