Jump to content

Michaeten

Veteran Driver IV
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Michaeten

  1. GL&HF Get Lags & Have Feeders
  2. Witam Zastanawiałem się własnie czy ktoś zauważy to nagle znikniecie ETR PL z internetu jak i z Facebooka i jak się okazało TAK.Nie wiem czy powinienem się sam wypowiadać na temat radia do którego dołączyłem dosyć niedawno powiedzmy w okresie tych ''gorszych czasów'' ale czytając te brednie postanowiłem dodać swoje 5 groszy z mojego (bynajmniej moim zdaniem) neutralnego położenia. A wiec tak... Kiedy jeszcze miałem okazje być kierowca w European Transport Group(ETG) firmie w której było około 25%(?) załogi i ekipy ETR PL w tamtym czasie miałem okazje przysłuchiwać się dyskusja starszych członków i użytkowników radia i prawie za każdym razem kiedy został poruszany temat pana ''Madara'' zostały wysuwane komentarze negatywne a niektóre czasami nawet obrażające i wulgarne w kierunku jego osoby(Oczywiście rozmowy były prowadzone TYLKO w warunkach ''kontrolowanych'').Nie dziw wiec było ze skoro jeśli te osoby są powiązane(w pewnym sensie) to od razu ''nienawiść'' zostanie skierowana do ''nowo'' przybyłych użytkowników ''narzuconych'' z góry przez Administracje i Właścicieli radia ETR. Niestety sam miałem przyjemność dołączyć do radia ETR w okresie kiedy wchodzili w ten ''ostateczny'' najgorszy okres dla radia gdzie sprzeczki dawały się już we znaki.Co post na grupie ''Prezenterzy ETR PL'' nowy admin i obserwator prosił o jakieś informacje(Na przykład o podanie nicków na skype w razie nagłej potrzeby komunikacji) były w jego stronę kierowany posty sarkastyczne i w moim przekonaniu dosyć ignoracyjne o ile nie lekceważące z samej pamięci mogę zacytować komentarz typu ''Detektyw Maxi na tropie'' który był jednym z większej liczby postów które na celu miały utrudnić prace Maxiemu.Sam Maxi z mojej perspektywy nie został nawet wzruszony I kontynuował a przynajmniej próbował kontynuować swoja prace I cele postawione mu z góry. W ostatnim czasie to znaczy przed okresem wakacyjnym zostało zwołane zebranie na którym miało być przedyskutowane wszystkie punkty regulaminu jak I plan działania I jego treść.I tak jak wcześniej wszyscy niby zachowywali sie ‘’grzecznie’’ na Facebooku ze tak się pojawia itd itp ale przed samym przyjściem Maxa na Teamspeaka ETG(Ponieważ tam bazowo został ustawiony Teamspeak ETR PL choć pokoje są gotowe dla DJow I samego radia na glownym Teamspeaku ETR) wszyscy się wypowiadali jak kto oni mu nagadają ze co oni się go maja słuchać I tym podobne.Oczywiście dało się wyczuć notę ironi jak I poczucia humoru z tych komentarzy.Chwile później jak się okazało Maxi na teamspeaka wszedł z Rickiem I Clare czyli założycielami radia ponieważ chcieli oni być na tym zebraniu przynajmniej w postaci ‘’kropeczkowej’’(ze po prostu są tutaj I można z nimi porozmawiać) I odkąd zostali oni przeniesieni na kanał DJ-ów ETR PL na Teamspeaku ETG nikt już się nie odzywał chyba żeby przedyskutować któryś punkt w regulaminie. Jakos w tamtym momencie nikt nic nie miał przeciwko i wszystko było dogadane ale już chwile po zebraniu ''grono'' które już i tak utradnialo prace operatora radia jak i Maxowi zebrało się w niedostępnym pokoju na ETG. Dopiero chwile później zostali oni przerzuceni do pokoju wszystkim dostępnego...Oczywiście w miedzy czasie dało się usłyszeć ich niezadowolenie ze względu na to zebranie i ustalenia jakie na tym zebraniu padły.Ale jakoś już nikt nie podnosił głosu aby przedstawić je Maxowi tylko wszyscy swoje niezadowolenie kierowali do Karolka ktory tez sam dobrej opinii o Maxim jak i zespołowi założycieli nie miał. Ot mniej więcej tak wyglądała sytuacja tuz przed ''ostateczna rozgrywka'' Co do feralnego dnia... w godzinach porannych dostałem wiadomość od Ricka który zapytał mnie czy nie byłbym mu chętny pomoc z ETR PL aby postawić je na dobre tory i dopilnować aby w końcu pomiędzy wszystkimi zapanował spokój.spokój. Oczywiście w stosunku do radia powiedziałem ze pomogę po czym na skypie Maxi i Rick(Głównie Rick) wytłumaczyli mi na czym chcą aby te zmiany polegały i co w tym wypadku trzeba będzie uczynić.W miedzy czasie naszej rozmowy Rick napisał ze wyczyścił wszystkich ''Editorow'' ale w tamtym momencie nie zrozumiałem co miał na myśli i tuz po rozmowie z Rickiem wszedłem na Teamspeaka ETG aby porozmawiać z Karolkiem o tym co usłyszałem aby tez był poinformowany.Sam Karolek brzmiał trochę niezadowolony(choć mu się nie dziwie jako iż został odcięty od czegoś co robił od samego początku).W tamtym momencie jeszcze nie wiedziałem oco Rickowi chodziło z ''czystka Editorow'' ale jakaś godzinę po naszej rozmowie z Karolkiem zawołał mnie na teamspeaka aby zapytać się czemu nie ma dostępu do FanPaga EuroTruckRadio Polska.W tedy zaczęło do mnie docierać co Rick miał na myśli mówiąc ze wyczyścił Editorow i Karolek mi powiedział ze chłopaki mu się skarżyli ze nią maja dostępu do FanPaga i nie mogą na nim pisać.W miedzy czasie na grupie Prezenterów ETR rozpoczęła się ''ostateczna dyskusja'' która przybiła gwóźdź do trumny ponieważ już w tamtym momencie było zdecydowanie widać podział zdań i nienawiść jednej ze stron w kierunku drugiej.Co najlepsze w tamtym momencie chociaż w grupie było 16 Prezenterów a tylko 5/6 aktywnych wypowiadali się wszyscy nawet ci którzy już na radiu długo nie zawitali.Z tego wszystkiego zostało wyznaczone spotkanie ''Priorytetowe/Natychmiastowe'' ustalone na godzinę 20:00 tak aby wszyscy mogli usłyszeć wyjaśnienie od strony prowadzącej co się stało.O godzinie 20 na teamspeaku pojawiło się około 9 osób ale niestety Maxiego nie było wiec nie był on wstanie wytłumaczyć co i jak.W tym momencie Aktywnie jak i nie aktywni DJ-e zaczęli dyskutować jak to oni odchodzą i czy nie założyć swojego własnego radia... A teraz wracajac do wypowiedzi moich poprzednikow Co do samego początku radia EuroTruckRadio Polska nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie bylem w tedy nawet użytkownikiem ETSa.Natomiast wydaje mi się ze mam prawo się wypowiedzieć na temat późniejszej części twojego postu związanej z Rickiem i wyrzucaniem użytkowników.Sam dobrze wiesz ze zaraz po moim spotkaniu z Rickiem rozmawiałem z tobą na temat radia i zmian które prawdopodobnie zostaną wprowadzone i trzeba będzie tylko uzgodnić z reszta co i jak.Dodatkowo powiedziałem ci ze Rick robił czystkę ale nie do końca zrozumiałem co w tedy miał na myśli.Kiedy napisałeś do mnie wiadomość na Facebooku to wszedłem wysłuchałem cie i dałem ci nawet prowizoryczny dostęp do FanPaga jako ''EDITOR'' i powiedziałem ze na więcej musicie poczekać bo muszę pogadać z Rickiem w końcu co i jak.W tamtym momencie nic a nic mi nie miałeś za źle natomiast wszyscy kierowaliście swoje niezadowolenie w bogu ducha winnego Maxiego który tylko obserwował i odpowiadał na wasze bulwersywne komentarze na Facebooku.Kiedy już z góry ''ustaliłeś'' godzinę spotkania to może podzielisz się z reszta użytkowników forum co zrobiłeś?A jeśli nie to ja zrobię to za ciebie zrobiłeś bowiem ''Ostatnia Audycje'' którą chwaliłeś się prawie co piosenkę na swojej audycji.W tym momencie już dla mnie było jasne ze na dyplomatyczne rozwiązanie konfliktu nie ma mowy.Kiedy już na teamspeaku pojawiło się grono aktywnych i nie aktywnych DJow i zaczęliście komentować koszt nowego radia i decydowaliście ze odchodzicie powiedziałeś bardzo ciekawa informacje... ''To teraz im wyczyszczę BOTa muzycznego I zrestartuje hasła a ch.. niech się bawią...''.W tamtym momencie już nie wytrzymałem wyszedłem z kanału DJow i tylko ci napisałem wiadomość na PW ze ''Zachowanie godne dzieci z przedszkola''.Jako iż chciałem powstrzymać dalsza eskalacje konfliktu szybko wszedłem na FanPaga ETR PL i usunolem tobie i PSowi EDITORa abyście nie napisali jakiś głupot.Kiedy jednak zauważyłeś co zrobiłem dostałem od ciebie ot taka wiadomość na steamie ''No sorry Michałek ale nas wychu..... powodzenia w biznesie i narazie.'' na co ja ci odpisałem ''Rozumiem ze przez słowo ''wychu.....'' masz na myśli pozostanie neutralnym aż do ostatniej chwili konfliktu?'' no ale niestety odpowiedzi nie doczekałem się aż do dnia dzisiejszego. Tutaj dodam linie od siebie nad którą myślałem przez nockę... widzę ze Karolek i reszta niestety próbują zastosować taktykę niektórych YOUTUBErow którzy próbują się wybić na dramach i dlatego widzę w tej dyskusji drugie dno kiedy Karolek napisał ze jak im się uda to radia powstanie już około września. <- Od tak takie moje male spostrzeżenie WRACAJAC DO RADIA Dzięki ciężkiej pracy jaka włożyłem po powrocie z pracy(na festiwalu) ETR PL zaczyna bardzo powoli wracać na nogi i już powoli zaczynam uruchamiać niektóre funkcje takie jak BOT Muzyczny ma już w swoim zapasie ponad 500 utworów i ta liczba cały czas jest zwiększana.Aktualnie przygotowuje grafikę i parę innych dodatków które mogą się przydać funkcjonowaniu ETR PL. Oczywiście działam i współpracuję z Głównym odziałem ETR który wyciągnął w kierunku radia pomocna rękę i zaoferował swoja pomoc.Mam szczera nadzieje ze niedługo radio wróci miedzy innymi na Facebooka i serwisy tym podobne jako iz sam aktualnie jestem w tym ''ubabrany po pachy'' i pracuje nad ''hobby'' już prawie 13 godzinę w przeciągu 2 dniu aby to miało ręce i nogi I tak naprawdę powiem ze jedyne czego potrzebuje to DJow którym zależy na radiu i rozwojowi społeczności gromadzącej EuroTruckRadio PL ponieważ na starych DJow już niestety liczyć nie mogę... Nie mam ochoty juz wiece brac udzialu w tej dyskusji ale pomyslalem ze jesli juz jedna ze stron krytykuje druga to najpierw powinna zobaczyc na wlasne podworko poniewaz w tej sytuacji wygladalo to tak jakby ''dzieci sie poklucili w piaskownicy i kazde zabralo swoje zabawki i poszlo w swoim kierunku'' Jesli natomiast chcialby cos ze mna przedyskutwac prosze o kontakt na steamie pod nickiem [ETR – PL DJ] TheSeeMeDraving Link - http://steamcommunity.com/profiles/76561198062796584 P.S Wybaczcie za rażąco słabą gramatykę jak i słabą ortografie ale rzadko kiedy mam szanse napisać coś dłuższego w jerzyku Polskim.(Mieszkam w UK) P.S Proszę o zamkniecie tematu przed moderatorów tej części forum aby zaprzestać dalszej eskalacji konfliktu.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.