Jump to content
Sign in to follow this  
Next7

Yarış Turnuvası Bahar 2020 - Racing Championship Spring 2020

Recommended Posts

Merhaba, kamyoncular!

Kışı artık atlatmışken, resmi Racing Championship’in (Yarış Şampiyonası’nın) geri dönüşüyle yolları ısıtmanın vakti geldi!

FFADzkF.png

 

Maalesef, bu seriyi kış döneminde gerçekleştiremedik, fakat rekabeti en bol TruckersMP etkinliğimiz birkaç gün içerisinde geri dönecek!

Racing Championship serisi, yüzlerce deneyimli kamyoncuların prestijli ve altın olan Racing Champion unvanına ulaşabilmek için direksiyon deneyimlerini gösterdiği yarışlardır.

Bir sürü yüksek hızlı aksiyonun yanı sıra, pistlerimizde çok fazla patinajlar, kazalar, atlamalar ve araç kaydırmaları (drift) görüyoruz. İlgi çekici mi? Okumaya devam et…

2020 Bahar etkinliği için, hafta sonu süresince Avusturya, Fransa, İtalya ve Hollanda’yı içeren çeşitli Avrupa ülkelerini ziyaret edeceğiz!

Not: Yarışlar hem 14 Mart Cumartesi hem de 15 Mart Pazar günlerinde gerçekleştirilecektir.

Katılabilmeniz için İKİ tarihte de müsait olmasınız!


 

14 Mart Cumartesi | Elemeler

İlk günde drag yarışları gerçekleştirilecek ve her yarışta sekiz oyuncu yarışacaktır. Cumartesi gününde, Bahar 2020 şampiyonasına katılmaya hak kazananlar belirlenecektir. Nasıl girileceğine ilişkin gereksinim ve talimatlar şunlardır:

 

  • 15:30 UTC (18:30 TSİ) saatinden itibaren müsait olmak - Diğer zaman dilimlerini görmek için tıklayınız. (İlk drag yarışı 16:00 UTC (19:00 TSİ) saatinde başlayacak, Etkinliğin 2-3 saat sürmesi beklenmektedir.)
  • İngilizce anlayabilmek (Etkinlik talimatlarını okuyabilmek için).
  • Racing Championship Spring 2020 sunucusuna bağlanmak.
  • Kamyonunuzun deposunu tamamıyla doldurduğunuza, bakımını yaptığınıza ve kamyonunuzun yarışa hazır olduğuna emin olmak,
  • Karşılanacağınız ve daha fazla talimat alacağınız Amsterdam şehir merkezinde buluşmak.

Lütfen katılmadan önce etkinlik kurallarını bildiğinizden emin olunuz!

 

Bir drag yarışında, sekiz oyuncu rastgele bir sıralamaya göre seçilecektir. Kaç oyuncunun turu geçeceği, katılan oyuncu sayısına bağlıdır. Örneğin, 96 oyuncu yarışırsa, yalnızca yarısı hak kazanır, yani her yarışta 8 kişi içerisinden sadece en hızlı 4 kişi turu geçecektir.

Tüm yarışlar tamamlandıktan sonra, en hızlı 48 oyuncu ertesi gün gerçekleştirilecek olan Championship’e katılmaya hak kazanacaktır.

Sunucu tüm hafta sonu boyunca çevrim içi olarak kalacaktır, bu sürede, hak kazanan oyuncuların Pazar günü yapılacak olan Racing Championship’e hazırlanmaları için pistlerde pratik yapmaya davet ediyoruz.

Turu geçemediyseniz, yine de fırsatınız olabilir! Eğer turu geçen bir oyuncu Pazar günü gelmezse, Cumartesi günü katılan oyunlar arasından rastgele bir katılımcı seçeceğiz. Çevrim içi olmalısınız.


 

15 Mart Pazar | Championship

Championship’e katılan herkes için büyük bir gün olacak! Katılmaya hak kazanan 48 kişi için yarış becerilerini test edecek birçok benzersiz ve zorlu parkurlar hazırlandı.

Katılmaya hak kazandıysanız, lütfen 15:30 UTC (18:30 TSİ) saatinden itibaren çevrim içi olduğunuza emin olunuz. (İlk yarış 16:00 UTC (19:00 TSİ) saatinde başlayacak ve etkinliğin dört saate kadar sürmesi beklenmektedir.).

İşte ne olacağına dair hızlı bir bakış!

Hazırlık

Ana buluşma daha önce de olduğu gibi Amsterdam Şehir merkezinde olacaktır. İlk yarış başlamadan kısa süre önce hak kazanan oyuncular ve izleyiciler ilk piste ışınlanacaktır.

Buradaki pistler üzerinde pratik yapma şansı olmayacaktır.

1.Tur

D4Nv4QZ.png

Paris’in dar sokaklarında, turnuvaya katılmaya hak kazanan 48 yarışmacı zorlu kavşaklarda gezinirken (veya içinden geçerken!) teste tabi tutulacaktır.

2.Tur - Çeyrek Final

JLmATnh.png

Sadece 24 kişi çeyrek finale gelecektir. Stres yüklü tırların altında şehri terk edecek ve bazı yüksek hızda virajlara maruz kalacaklardır.

3.Tur - Yarı Final

jDEid7a.png

Umarız 12 yarı finalistimiz, dikkat dağıtıcı manzara yüzünden kaza yapmadan pisti geçmeyi başarabilir! İşleri daha da beter hale getirebilmek için birkaç sürpriz ekledik…

 

4.Tur - Final

77Lm8aB.png

Sonunda Racing Champion’umuzun kim olacağı 6 finalistin arasından belirlenecektir. Dağlarda yapılan yanlış bir hamle bu tacı alma şansınızı ortadan kaldıracaktır.


 

Ödüller

 

Qualifer

 

Championship’e katılanlar elleri boş dönmeyecektir, katıldığınız için eşsiz profil ödülünü alacaksınız!

5BocMmW.png

 

Finalistler

 

Finale çıkın, ve size ayrıca bir ödül daha vereceğiz!

2.lik ödülü: £25 değerinde Steam hediye kartı 3.lük ödülü: £20 değerinde Steam hediye kartı 4.lük ödülü: £14 değerinde Steam hediye kartı 5.lik ödülü: £10 değerinde Steam hediye kartı 6.lık ödülü: £4 değerinde Steam hediye kartı

 

Racing Champion (Yarış Şampiyonu)

 

2020’nin ilk Racing Champion’u olarak tacı aldığınız zaman size aşağıdaki ödüller de verilecektir:

  • Hak ettiğiniz bütün övgüler için profilinize konacak özel Champion ödülü.

jYqGYAL.png

  • £50 değerinde Steam hediye kartı

 

Hediye kartları Steam tarafından otomatik olarak yerel para biriminize çevrilecektir.

Soru sormak veya heyecanınızı paylaşmak için forum konumuza gönderi paylaşmaktan çekinmeyin!

-TruckersMP Takımı

--> Konuyu ana sayfada görüntülemek için tıklayın.

  • Like 5
  • Woah! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...