Jump to content

2020: Looking Forward


xGustav

Recommended Posts

AG2HJP.jpg

 

SCS Software için yeni ve heyecan verici bir yılın başlangıcı. 2019’u Noel akışımız sırasında her iki kamyon unvanımız için bir sonraki harita genişletmemizle ilgili sürpriz duyurumuzla bir patlama ile bitirmeye karar verdik. Ayrıca, bir sonraki güncellemede geldiklerini görmek için neler bekleyebileceğinizle ilgili bilgileri de paylaştık; buradaki ana noktalardan bazılarını kısaca özetleyeceğiz.

 

U4yKT4.jpg

 

Idaho DLC Paketine Ulaşmak İçin Tıklayın.

 

Dağlık arazileri, nehirleri ve dünyaca ünlü patatesleriyle tanınan Idaho, Amerikan Kamyon Simülatörü ( American Truck Simulator ) için piyasaya sürülecek bir sonraki ABD devleti olacak. Özel görüntülerle Steam mağazası sayfasına göz atmayı unutmayın.

 

4fHT3C.jpg

 

IBERIA DLC Paketine Ulaşmak İçin Tıklayın.

 

İber Yarımadası’ndaki daha sıcak iklimlere güneye gitme zamanı! Euro Truck Simulator 2 için gelecek olan bir sonraki harita genişletmesi sahil şeridi yolları, büyük şehirler ve güzel kırsal alanlara sahip olacak. Steam İstek Listenize eklemeyi unutmayın, bu gerçekten bize yardımcı olur.

Bu iki harita açılımı önceki DLC’lerden daha erken ilan edilmiş olsa da, bu daha erken bir zamanda yayınlanacaklarını göstermez. Bunun nedeni, yılın ilk yarısındaki ana odak noktamızın kamyon simsimizin teknik tarafı ile çalışmak için harcanmasıdır. Bir sonraki planlı 1.37 güncellememizde, yeni bir ses motoru olan FMOD’u tanıtırken duyma şeklinizi değiştireceğiz. Bu, daha gerçekçi çevre seslerinin (doğa, şehir trafiği ve trenler gibi) dahil edilmesinin yanı sıra kamyonunuzun farklı yollarda nasıl ses çıkardığına dair bir iyileştirme sağlayacaktır.

Daha sonra, 1.38 güncellemesi kamyon unvanlarımıza yeni grafiksel güncellemeler getirecektir. Oyunumuzun güzelliğinin bu yıl gerçekten parlayabileceğinden emin olmak için aydınlatma, varlık ve daha fazlasının yeniden çalışması üzerinde çalışılıyor. Tüm bu yeni değişiklikler DirectX 11’in tanıtımı sayesinde. Tüm toplulukların geleceğe dair en sıcak sorularının daha ayrıntılı bir özetini bulabilirsiniz!

 

 

Ancak, bunlar bizim boru hattımızdaki tek proje değil! Ekiplerimiz şu anda gelecekte piyasaya sürmek istediğimiz birkaç yeni kamyonun yanı sıra mevcut olanlar için paketleri ayarlamaya çalışıyor. World of Trucks etkinlikleri de bu yılki planlama aşamalarında, masadaki birçok heyecan verici fikirle, topluluğu daha heyecan verici senaryolar ve ödüller için bir araya getirmeyi umuyoruz.

Tüm bu heyecan verici içeriğin bu yıl ulaşmasıyla birlikte, ekiplerimiz yeni araçlar ve teknoloji ile çalışırken, bu projelerin beklenenden daha uzun sürebileceğini unutmayın. Gelecekte bu heyecan verici güncellemeler hakkında daha fazla haber için blogumuzu ve sosyal medya kanallarımızı takip ettiğinizden emin olun. Tüm desteğiniz için teşekkür ediyoruz ve size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz.

 

Blog üzerinden okumak için tıklayın!

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.