Jump to content

xGustav

Veteran Driver IV
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Unlicensed

About xGustav

 • Rank
  6t Braco Vans
 • Birthday 10/03/1999

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Republic of Turkey
 • Interests
  Forum's and Game's
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Arizona: Tucson
 • EU Garage Location
  Germany: Erfurt
 • Known languages
  Turkish & English

External Websites*

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

4138 profile views
 1. Dünyanın dört bir yanından gelen kamyon üreticileri ve kamyonculardan esinlenerek, Ekim ayının bu ayı uluslararası pembe kurdele kampanyasına katıldık ve topluluğumuzdan, Avrupa ve Amerika'da pembe kurdele ürünleri sunarak bu büyük davaya katılmanızı ve desteklemenizi istedik. Hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator için, Gögüs kanseri araştırması için bu hastalıkla savaşmaya adanmış bireyler için Pembe Kurdele Bağış Paketi hazırladık. Ve bunun için size küçük bir hediye seçeneği sunduk. Bu yüzden, #PinkMyTruck hashtagında bir ekran görüntüsünü veya videoyu paylaşan ve paylaşan #BestCommunityEver sayfamızdaki her bir kişiye çok teşekkür ederiz! Diğer firmaların NHS İngiltere ve MetLife gibi farkındalık yaratması, Chevrolet gibi benzersiz bağış kampanyaları yürütmesi veya Renault Trucks, MAN Kamyonları ve Otobüsleri, DAF Kamyonları, Mack Trucks, Scania Grubu gibi bu önemli temaya daha fazla dikkat çekmelerini sağlamak harikaydı. Ve bir çok diğer firma... Topluluğumuz sayesinde, başlangıçta beklediğimizden çok daha fazlasını toplamayı başardık - 45 bin ABD Doları üzerinden! Bu yüzden, bu miktarı, ilan edilen ilk iki hayır kurumundan daha fazlasını içerecek şekilde bölmeye karar verdik - Meme Kanseri Araştırma Vakfı (ABD) ve Meme Kanserli Kadınların İttifakı (CZ). Yeni yararlanıcılardan ilki, daha kısa listemizden takip edecek olan Breast Cancer Germany (DE). Bizim için etkinliğin en iyi bölümlerinden biri Çek Cumhuriyeti merkezli sadaka, Meme Kanseri Olan Kadınlar İttifakı (Aliance žen s rakovinou prsu) temsilcilerinin ziyaretiydi. Bize destekleyici rollerini, hastalarla yaşadıklarını ve uygulamalı bir kendi kendine muayene eğitimi de dahil olmak üzere gögüs kanseri semptomlarını anlattılar. Daha önce bilmediğimiz bir kaç şey öğrendik ve #BestCommunityEver'in bağışının ne kadar yardımcı olacağını duymak güzeldi. Düzenli muayeneler yapmanın ve herhangi bir şüphe durumunda tam bir doktor muayenesi yaptırmanın ne kadar önemli olduğunu yeterince vurgulayabiliriz. Etkinliği bir şekilde kaçırdıysanız, ancak yine de bağış yapmak istiyorsanız, endişelenmeyin, yapabilirsiniz! Her iki yardım paketi de Steam ve Humble Bundle'da kalacak ve satışları% 100 saygın Meme (Göğüs) Kanseri yardım kuruluşuna fon vermeye adanmış kalacaktır. Ne zaman yeterli bir miktar toplanırsa, onu Göğüs Kanseri araştırması, farkındalığı ve hasta desteğine adanmış bir yardım kuruluşuna göndereceğiz. Euro Truck Simulator 2 - Pink Ribbon Charity Pack SATIN AL! American Truck Simulator - Pink Ribbon Charity Pack SATIN AL!
 2. Topluluğumuzun American Truck Simulator'da Utah'ın son sürümüyle sürüşünü ne kadar sevdiğini gördüklerine sevindik. Yeni sürücüler, ücretsiz bir hafta sonu ile yola çıkma ve Steam'deki ATS koleksiyonumuza satıştan (Perşembe gününe kadar!) Satış fırsatından yararlanma fırsatı da buldular. Utah'da gizlenmiş küçük bir sürpriz de vardı - ve nasıl alacağınızı söyleyeceğimize söz verdik, değil mi? Arı kabin oyuncaklarını zaten çoktan aldınız ve geri kalanınız, Utahda'ki Arıyı Kasım ayından önce de çok hızlı bir şekilde alabilirsiniz - sadece bu kılavuzu izleyin: -World of Trucks'ta bir hesap oluşturun (eğer henüz bir hesabınız yoksa) -Oyunda oyun içi profilini World of Trucks hesabına bağlayın. -Harici Sözleşmeleri kullanarak Salt Lake şehrinden bir teslimat tamamlayın. -Ödülünüzü World of Trucks etkinlik sayfanızda kullanın. Ayrıca, bir dizi topluluk yapımı video, resim, gif ve diğer fan sanatı göründüğünde yeni bir harita genişletmesini yayınladıktan sonra çok zaman harcıyoruz - her zaman olduğu gibi, bunlardan bazılarını yayınlıyoruz. Umarım onlardan zevk alırsınız! Oynanış Videoları; Utahı Almak İçin TIKLAYIN!
 3. Gün geldi - ve Utahda öyle! Çıkma partisi için hazırlıklar, çıkmasından sonraki olaylar için olduğu gibi, tam hızdadır. Utah harita genişletmesi bugün 18:00 UTC'de (19:00 CET) yayınlanacak. American Truck Simulator için 7.11. 18: 00 - 11.11 18:00 UTC Dördüncü harita genişlemesini anmak için (Arizona’yı 5. sırada saymalıyız), Valve ile işbirliği yaparak ÜCRETSİZ Hafta Sonu (7.11. 18:00 UTC - 11.11. 18:00 UTC)! Bu, herkes'in American Truck Simulator uygulamasını Steam'de indirebilir ve temel oyunu satın aldığınızda aldığınız her şeyle hafta sonu boyunca oynayabilirsiniz. Ücretsiz sürüm Hafta Sonu, Utah'ın çıkması ile aynı anda başlayacak. Yakında Utah'a girmeniz size de küçük bir hediye verecek - seyahatlerinizde size eşlik edecek bir Bee ( Arı ) kabin oyuncağı! Size kısa bir süre rehberlik edeceğiz, ancak Arı'yı kendi başına elde etmenin bir yolunu bulmak isteyen meraklı ruhları bir kaç gün bekleyeceğiz! Utahı Satın Almak İçin TIKLAYIN!
 4. Romanya'nın doğusunda, Brăila şehrini bulacaksınız. Tuna Nehri kıyıları boyunca inşa edilmiş, aslen (aslında) en iyi balıkçılık endüstrisi ile tanınırdı. Bugün, çevresindeki pek çok kasaba ve küçük köy için önemli bir merkez olarak hizmet vermektedir. Böyle küçük bir komün (topluluk) nehrin hemen karşısında yer almaktadır. Ancak, Smârdan köyüne gitmek için hiçbir köprü veya tünel bulunmadığını göreceksiniz. Peki nehir tam olarak nasıl geçiyor? Tabii tekneyle! BAC nehir feribotu yaklaşmakta olan harita genişletmemizde Karadeniz'e Giden Yol'da öne çıkan ilk tür olacak. Bu servisi kullanan sürücüler, Tuna nehri boyunca yapacağınız yolculukların her iki yönden manzarasını sunan, 2 dakikalık bir animasyon sahnesinin keyfini sürerken araba sürmeden küçük bir molaya imkanları olacaktır. Yaklaşan DLC'mizde keşfedilecek daha birçok şey var, bu yüzden Euro Truck Simulator 2 için Karadeniz'e Yol'u Steam İstek Listenize eklediğinizden emin olun! Road The Black DLC'sini Steam Üzerinden Takip Etmek İçin Tıklayın!
 5. Neyin geldiğini gördün (bu doğru - Utah neredeyse burada!) Ve daha önce neyin gelmesi gerektiğini biliyorsun - American Truck Simulator 1.36 Güncellemesi Burada! Ayrıntılara varmadan önce, hepinize yardım ettiğiniz için her birinize teşekkür ederiz; hata raporları, görüşleriniz ve Genel Beta sırasındaki genel geri bildirimleriniz için. Değişiklikler bir önceki kadar büyük olmasa da, sistem değişiklikleri çok büyük ve oyunumuzun bazı bölümlerinde öngörülemeyen etkiler nedeniyle yardımlarınız tüm önemli sorunları bulmak ve yakalamak için hayati öneme sahipti. En önemli değişiklik, DirectX 9'u tamamen etkisiz hale getirmeye izin veren DirectX 11'e yükseltme ve bunun getirdiği sınırlamalar. Açık Beta geri bildirimi, oyuncularımızın çoğunun güzel bir FPS artışından zevk aldığını gösteriyor. Oyunumuzun Windows için minimum gereksinimleri DX11'i desteklediğinden, tüm performansınızın keyfini çıkarmanızı umuyoruz. Bunun yanı sıra, üç yeni dorse, bazı harita iyileştirmeleri ve yeniden yapılanmalara ek olarak, sürücüler, kamyonlar ve dorce yöneticisi haritasında görünmesi için uzun süredir talep edilen bir özellik de dahil olmak üzere çok sayıda yeni özellik elde edeceksiniz! Daha ayrıntılı bir değişiklik görmek isteyenler için, lütfen Genel Beta makalesini okuyun veya değişiklik videomuzu inceleyin! 1.36 Güncellemesinin keyfini çıkarmak için beta merkezinin OPT OUT'ını ( Hiçbir Betaya Katılma ) seçtiğinizden emin olun, oyununuz Steam'de otomatik olarak güncellenecektir. Bununla birlikte, bazı modlar henüz güncellenmemiş olabilir - bu güncelleme onları etkili bir şekilde kırabilir; her zaman 1,35 veya daha da eski bir betada kalabileceğinizi unutmayın. Onlara erişmek ve seçmek için bu talimatları izleyin: Steam istemcisi → KÜTÜPHANE → American Truck Simulator→ Özellikler → Beta sekmesi → üzerine sağ tıklayın ve istediğiniz sürümü seçin. Ayrıca, oyunun modları ile ilgili detayları almak için modding wiki sayfamıza bakın. Değişiklikler: Harita Santa Cruz (CA) yenilendi Flagstaff (AZ) yenilendi California hız sınırı iyileştirmeleri Oregon ve New Mexico hız limiti ve genel işaret iyileştirmeleri Yeni Özel Taşıma rotaları (Utah DLC) ARAÇLAR Tahıl hazne römorku (alınabilir) Toplu besleme römorku (alınabilir) Frac-tank treyler ÖZELLİKLERİ GPS navigasyonu için pinlerden kaçının Yeni AI araçları + tüm polis boya işleri düzeltildi Yönetici haritasında görünen Sürücüler / Kamyonlar / Treyler DirectX 11 tam desteği (DirectX 9 kaldırıldı) Çince ve diğer Latin olmayan karakter girişi (IME) Kenar yumuşatma iyileştirmeleri (SMAA, elektrik telleri) Yeni yükleme ekranları MOD Güneş profili değişiklikleri (HDR) AI için plaka değişiklikleri (veriye dayalı türler, arka plan doku verileri) Kontrol paneli ekranı kullanıcı Arabirimi öğeleri (dijital göstergeler, yakıt tüketimi çubuğu) Harita düzenleyici geçmişi (geri al / yinele) Sürekli düğüm seçimi Utah'ı Steamda Ziyaret Etmek İçin Tıklayın!
 6. Utah'ın nüfus yoğunluğu haritasına bakarsanız, vatandaşların çoğunluğunun Salt Lake City ve Provo gibi daha büyük şehirlerde devletin kuzey kesiminde yaşadığını göreceksiniz. Ancak bu, devletin geri kalanını hayalet bir kasaba yapmaz, tüm bölgeye yayılmış küçük ve büyük kasabalar bulabilirsiniz. Kır evlerinden yayılan yerleşim yerlerine kadar, Utah'taki seyahatleriniz sırasında birçok farklı türde konutla karşılaşacaksınız. Her yerleşim alanının kendine özgü bir görünümü ve hissi vardır, bazı evler kasabanın tarihidir. Utah oluşturma süreci hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Twitch ve Steam'de SCS ekip üyeleri, Alex (LondonLad), Duff ve Raven ile 5 Kasım'da (yarın) 16:00 UTC (17:00 CET) yayınlanacak olan akışımız için bize katılın. Onlar devletlerin gelişimi ve tasarımı hakkında konuşacak. Utah’ı 7 Kasım’da yayınlanmasından haberdar olmak için Steam İstek Listenize eklemeyi unutmayın! Utah'ı Steamda Ziyaret Etmek İçin Tıklayın!
 7. Yaklaşan harita genişlemesine yapılan son dokunuşlarla, Amerikan Tır Simülatörüne eklenen son haritanın eklenme tarihini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Utah harita genişletmesi 7 Kasım 2019’da yayınlanacak Umarız bu trailer çok yakında kendiniz için neler keşfedebileceğinize dair size güzel bir fikir verir. Ve gördüğünüz gibi, Utah sürücülerin keşfetmesi için zengin içerikli olacaktır. Ana özellikleri şunlardır: 3.500 mil yol ağı 10 büyük şehir (Salt Lake City, St. George, Moab) En büyük madenler -Kennecott Copper Mine dahil olmak üzere yeni taş ocakları ve madenleri Genişletilmiş petrol endüstrisi (petrol madenciliği tesisleri, petrol depolama tesisleri) Gelişmiş tarımsal üretim zinciri (ülke mağazaları, yem fabrikaları) Ünlü görülecek yerler: Great Salt Lake, Monument Valley, Virgin River Canyon 260'ın üzerinde tanınabilir doğal ve beşeri işaret 12 tanınmış kamyon durağı Yeni ve geliştirilmiş peyzaj oluşturma süreci Utah kilidini açmak için başarılar Utah'ın piyasaya sürülmesiyle birlikte 2 yeni ve zorlu Özel Ulaşım DLC görevi olacak. Vernal'den Salt Lake City'ye (Kennecott Bakır Madeni) ve Provo'dan Price'a (Petrol Endüstrisi) başlayan yüklerle, bu zorlu yükleri teslim etme görevini yerine getirebilir misiniz? Ünlü kırmızı kayalardan Büyük Tuz Gölü'ne kadar, sizi bu güzel durumu keşfetmek ve keşfetmek için bekleyemeyiz. Utah'ı Steam listesindeki listesine ekle ve 7 Kasım’daki yayınından ilk sen haberdar ol! Steam üzerinden UTAH'a ulaş!
 8. Selamlar, Truckersmp.com üzerinden multiplayer modunu indirebilirsiniz. Oyunun 1.36 sürümü için Steam üzerinden güncelleme yapmış olmanız gerekmektedir. Unutmayın, Multiplayer 1.36 sürümünü desteklememektedir. Geri dönüşü olmayacaktır. Yani Multiplayer 1.36 olana dek, single mod oynayabileceksiniz.
 9. The main map is also usually single trailer, other roads usually double trailer.(scandinavia, france, italia etc)
 10. Probably solved the problem.
 11. Hi, please remember. After upgrading to 1.36, you cannot revert back to version 1.35. Version 1.36 does not support multiplayer. Can you send us an error picture?
 12. Hi. Please try. Solution 1: Type netsh winsock reset and press Enter. Type netsh int ip reset and press Enter. Type ipconfig /release and press Enter. Type ipconfig /renew and press Enter. Type ipconfig /flushdns and press Enter. Solution 2: https://kb.wisc.edu/page.php?id=31480 Press the Windows Key + R (Win+R) on your keyboard Enter "%programdata%" and press Enter (without the quotes) Find the folder "TruckersMP" and delete that folder. Navigate to C:\Program Files\ and delete the folder named "TruckersMP Launcher" Go to our website and re-download and install the Launcher with admin privileges: https://truckersmp.com/download Solution 3: 1.Make sure you have the latest .Net Framework https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=55170 2.Clean your temp files with CCleaner https://www.ccleaner.com/ccleaner/download
 13. Utah'a sürerken sadece kayalar ve çöl değil, eyaletin kuzeyine doğru ilerlerken, endüstriler, işletmeler ve taşımacılık için büyük bir merkez olarak hizmet veren hareketli metropol Salt Lake City gibi daha kalabalık şehir ve şehirlerle karşılaşırsınız. Utah'ın başkenti, kentin şehir merkezinin hemen yanındaki I-15 ve I-80 eyaletlerini birbirine bağladığı için eyaletin yol altyapısında önemli bir nokta. Birçoğunuz bu rotalarda kullanacağınız için, şehrin güzel silüetine bir göz atmak için biraz yavaşlamanızı tavsiye ediyoruz. Birçok ABD şehri gibi, Salt Lake de bir şebeke (ızgara) sistemi üzerine kuruldu. Bu uzun caddeler sayesinde tüm sürücüler şehrin kalbini görecektir. Yüksek ofis binalarından Dini Salt Lake City Tapınağı'na kadar şehrin çok canlı ve hareketli olduğunu göreceksiniz. Seyahatlerinizde, şehri çevreleyen birçok farklı ve belki de şaşırtıcı yerleri bulacaksınız. Su parklarından başkente adını veren büyük tuz göllerine... American Truck Simulator için Utah'ı ilk ziyaret eden olmak için Steam İstek Listene eklediğinden emin ol: İstek Listenize Eklemek İçin Bağlantıyı Ziyaret Edin
 14. My favorite route milano mountain and bergen city highway. https://imgyukle.com/i/EDOBgG https://imgyukle.com/i/EDOsQf
 15. xGustav

  Truck Shows

  Good idea. Hopefully, the truckers will be there.
×
×
 • Create New...