Jump to content

xGustav

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
 • Posts

  152
 • Joined

 • Last visited

About xGustav

 • Birthday 10/03/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Turkey
 • Interests
  Forum's and Game's
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Arizona: Tucson
 • EU Garage Location
  Germany: Erfurt
 • Known languages
  Turkish & English

Recent Profile Visitors

6,094 profile views

xGustav's Achievements

 1. TMP Developers, thanks for the update.
 2. Merhaba, internetiniz de dalgalanma ve jitter olduğu zamanlar oyundan kickleniyor olabilirsiniz. Yani anlık olarak başka birisi yüksek mb'lı bir dosya indiriyor veya veri aktarımı yapan bir oyun oynuyorsa anlık değerleriniz yükseliyor olabilir. Bu yöntem işinize yarayabilir; https://www.hosting.com.tr/bilgi-bankasi/dns-on-bellegini-sifirlama-ve-tarayici-on-bellegini-temizleme/
 3. Aslında oyunun sürekliliği olması açısından sürekli oynamamanız daha iyi. Günde 1-2 sefer atın mesela 1500-2500km arası olsun. Ben başka save kullanıyorum sadece sürmek için giriyorum mesela o halde bile sarıyor. Çünkü ETS sürekli oynanacak bir oyun değil. Günde 5-6 saatten bahsediyorum. Aşırı saat ETS için. Arkadaşlarında dediği gibi bir şirkete üye olursanız iyi olabilir yeni insanlar tanımak da iyi oluyor.
 4. Selamlar, maalesef böyle bir şey mümkün değildir. Çünkü truckersmp oyunu yeni sürümlere güncelliyor. Hangi versiyon geçerliyse yalnızca o sürümde çalışır. Şuan ETS2 için uygun sürüm: "temporary_1_39 - 1.39.x for incompatible mods" Hatta yakında 1.40 olarak güncellenecektir. İyi forumlar, iyi oyunlar. Umarım en kısa sürede oyuna geri dönüş sağlarsınız.
 5. Selamlar, Verilen ilk 3 yasaklama "Oyun Moderatörünün" takdirindedir. 4. yasak bir ay yani 30 gün. 5. yasak kalıcıdır. Yeni yasaklamanın uygulandığı tarihten 12 ay eski olan yasaklar göz ardı edilir. Bu 12 aylık periyot bekleme süresidir. Yasaklama uzatmaları, yasaklama uygulanırken aktif olan yasaklara(12 aydan daha az) dayanarak yapılır ve bir yasaklama aktifken 12 aylık periyodu geçip süresi dolarsa o yasaklama etkilenmez. Yasaklanma geçmişinizde en az iki adet aktif uzatılmış yasaklanmanız varsa, Oyun Moderatörleri, geçen yıl kaç yasaklama aldığınıza bakılmaksızın sonraki yasağınızı kalıcı bir yasaklamaya uzatacaktır, 4. veya 5. yasağınız olduğu için uzatılan yasaklar kaldırılamaz, kesinlikle otuz gün ve kalıcı olarak hesabınızda kalacaktır. §2.8 Yasaklama (Ban) Uygulaması Nasıl Yapılır? https://truckersmp.com/knowledge-base/article/742
 6. I'm looking forward to update.
 7. Happy birthday🎉

  1. xGustav

   xGustav

   thank you dude

 8. Happy Birthday :) 

  1. xGustav

   xGustav

   thank you dude

 9. Aynı şekilde, Yılbaşı Büyük Hediye Verme etkinliği sona erdi, zaman nereye gitti? Hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator‘a katılan dünyanın dört bir yanındaki sürücülerle, toplulukların kamyon evrenindeki şehirler için hediyeler sunmak ve yıldız kazanmak için birleştiklerini gördük. Parlak bir şekilde dekore edilmiş Noel hediye römorkları ve şenlikli boyalı kamyonlarla, 17 Aralık’ta Noel yıldızı teslim etmek için yola çıktınız ve şehirdeki yıldız takipçimiz ve WorldofTrucks.com‘un yardımıyla kilometre taşlarına ulaştınız. 48 saatten kısa bir sürede, 200 yıldızın ilk kilometre taşına (200.000 teslimat) ve ilk topluluk ödülüne ulaştınız! O andan itibaren #BestCommunityEver’ımızın festival sezonunda çok çalışmaya başladığı ve harita üzerinde yıldız kazandığı açıktı. 28 Aralık’a kadar 1000 yıldız (1.000.000 teslimat) kazandınız ve özel bir topluluk ödülüne ulaştınız! Tamamlanan teslimatların miktarı ve daha az yıldıza sahip şehirlerin maksimum potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için sürücülerin bir araya gelmesinden daha fazla etkilenemezdik. Ayrıca sosyal medya kanallarımızı birçok fotoğraf ve video ile sulandırarak Twitter ve Instagram’da yüzlerce gönderi ve #XmasGrandGiving hashtag’i ile yayınladınız. Bu etkinliğe dünyanın her yerinden kamyoncuların katılması çok güzeldi. Teslimat ilerlemelerini bizimle paylaşan herkese teşekkür ederiz! Şehirler için yıldız kazanmak için fazladan yol kat edenlere, işiniz fark edilmedi. Adanmışlığınız sayesinde, 13’ten fazla teslimat yapan herkese son ödüllerden biri olan Diamond Star; All-out’a giden ve teslimat sayısını (24+) iki katına çıkaranlara Diamond ve son Grand Star hediye edilecek! Bu etkinlikte yollara çıkan ve hediyeler teslim eden her şoföre teşekkür ederim! Bu etkinliklerden ne kadar hoşlandığınızı bilmek ekibimize büyük bir sevinç getiriyor ve gelecekte bunlardan daha fazlasını size getirmeyi umuyoruz. Gelecek Noel’e kadar! Blog Üzerinden Okumak İçin Tıklayın!
 10. SCS Software için yeni ve heyecan verici bir yılın başlangıcı. 2019’u Noel akışımız sırasında her iki kamyon unvanımız için bir sonraki harita genişletmemizle ilgili sürpriz duyurumuzla bir patlama ile bitirmeye karar verdik. Ayrıca, bir sonraki güncellemede geldiklerini görmek için neler bekleyebileceğinizle ilgili bilgileri de paylaştık; buradaki ana noktalardan bazılarını kısaca özetleyeceğiz. Idaho DLC Paketine Ulaşmak İçin Tıklayın. Dağlık arazileri, nehirleri ve dünyaca ünlü patatesleriyle tanınan Idaho, Amerikan Kamyon Simülatörü ( American Truck Simulator ) için piyasaya sürülecek bir sonraki ABD devleti olacak. Özel görüntülerle Steam mağazası sayfasına göz atmayı unutmayın. IBERIA DLC Paketine Ulaşmak İçin Tıklayın. İber Yarımadası’ndaki daha sıcak iklimlere güneye gitme zamanı! Euro Truck Simulator 2 için gelecek olan bir sonraki harita genişletmesi sahil şeridi yolları, büyük şehirler ve güzel kırsal alanlara sahip olacak. Steam İstek Listenize eklemeyi unutmayın, bu gerçekten bize yardımcı olur. Bu iki harita açılımı önceki DLC’lerden daha erken ilan edilmiş olsa da, bu daha erken bir zamanda yayınlanacaklarını göstermez. Bunun nedeni, yılın ilk yarısındaki ana odak noktamızın kamyon simsimizin teknik tarafı ile çalışmak için harcanmasıdır. Bir sonraki planlı 1.37 güncellememizde, yeni bir ses motoru olan FMOD’u tanıtırken duyma şeklinizi değiştireceğiz. Bu, daha gerçekçi çevre seslerinin (doğa, şehir trafiği ve trenler gibi) dahil edilmesinin yanı sıra kamyonunuzun farklı yollarda nasıl ses çıkardığına dair bir iyileştirme sağlayacaktır. Daha sonra, 1.38 güncellemesi kamyon unvanlarımıza yeni grafiksel güncellemeler getirecektir. Oyunumuzun güzelliğinin bu yıl gerçekten parlayabileceğinden emin olmak için aydınlatma, varlık ve daha fazlasının yeniden çalışması üzerinde çalışılıyor. Tüm bu yeni değişiklikler DirectX 11’in tanıtımı sayesinde. Tüm toplulukların geleceğe dair en sıcak sorularının daha ayrıntılı bir özetini bulabilirsiniz! Ancak, bunlar bizim boru hattımızdaki tek proje değil! Ekiplerimiz şu anda gelecekte piyasaya sürmek istediğimiz birkaç yeni kamyonun yanı sıra mevcut olanlar için paketleri ayarlamaya çalışıyor. World of Trucks etkinlikleri de bu yılki planlama aşamalarında, masadaki birçok heyecan verici fikirle, topluluğu daha heyecan verici senaryolar ve ödüller için bir araya getirmeyi umuyoruz. Tüm bu heyecan verici içeriğin bu yıl ulaşmasıyla birlikte, ekiplerimiz yeni araçlar ve teknoloji ile çalışırken, bu projelerin beklenenden daha uzun sürebileceğini unutmayın. Gelecekte bu heyecan verici güncellemeler hakkında daha fazla haber için blogumuzu ve sosyal medya kanallarımızı takip ettiğinizden emin olun. Tüm desteğiniz için teşekkür ediyoruz ve size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz. Blog üzerinden okumak için tıklayın!
 11. Merhaba @EM1R Ekran kartı sürücünüzün güncel olup olmadığını kontrol edin. Steam>Kütüphane>ETS2'ye sağ tıkla>Özellikler>Yerel Dosyalar>Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrulayın. Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silip, yeni profil oluşturarak oyuna girin. Klavye de Windows Tuşu + R (Win+R) tuşlarına basın. "%programdata%" yazın ve enter'e basın. (tırnaklar olmadan) "TruckersMP" dosyasını bulun ve silin. C:\Program Files\ yolunu izleyerek "TruckersMP Launcher" adlı programı silin. Truckersmp sitesine girin ve yeniden indirin: https://truckersmp.com/download/ Umarım bunlar size yardımcı olur. Herhangi bir durumda geri dönüş yapmayı lütfen unutmayın.
 12. Thanks for the winter mode update.
 13. Thank you for the info. Thanks to TMP Team for their help. Merry Christmas TMP Team.
 14. Good luck, everybody. Happy New Year!
 15. Gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz :
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.