Jump to content
  • 0

mp giremiyorum

YuSuFKoZaN

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Önce masaüstün de bir metin belgesi (txt) oluşturun. Sonra e-posta adresinizi oraya yazın boşluk olmadan daha sonra hepsini seçip kopyalayın. Oyun içi giriş ekranına e-posta girme bölümüne yapıştırın. Daha sonra metin belgesine geri dönün. Bu sefer şifrenizi yazın boşluk olmadan kopyaların ve oyun içi giriş ekranında şifre bölümüne yapıştırın.

Saygılarımla,

DGKN08

• 0
  • Translation Manager

Merhaba, 

Büyük ihtimalle şifrenizde @ veya bunun gibi işaretler mevcut. Bazen oyundaki login ekranında bu işaretler yazılamadığından bu problem oluşuyor. Not defteri veya da başka yerde şifrenizi yazın ve kopyala-yapıştır yöntemiyle giriş yapabilirsiniz. 

iyi oyunlar dilerim. 

• 0
On 12/1/2019 at 7:21 PM, YuSuFKoZaN said:

Arkadaşlar siteye girebiliyorum fakat oyuna giremiyorum şifre veya e posta yanlış diyor dediklerinizide denedim ama olmuyor

Girmeye çalıştığın TruckersMP hesabı veya oyunu başlattığın Steam hesabı TMP hesabına bağlı olan Steam hesabı ile aynı olmayabilir. Bu durumda da seni oyuna sokmaz. TMP hesabına hangi Steam hesabı bağlıysa o hesap ile oynamalısın; ve bildiğim kadarıyla bir kere bağlayınca başka bir Steam hesabı bağlamak için yapabileceğin tek şey yeni bir TMP hesabı açıp ona geçerli Steam hesabını bağlamak. TMP hesabına şu an kullandığın Steam hesabının bağlı olduğuna eminsen parolanı sıfırlamayı deneyebilirsin. Onu da şuradan yapabilirsin: https://truckersmp.com/password/reset

Age: 19                                              IRL Occupation: ELT Student

Country: Turkey                                Programming Languages: NodeJS, Vue, Nuxt, TypeScript my website

It's easy to contact with me! Just send me a message on TruckersMP forum, leave a comment to my Steam profile or send me a direct message on Discord! You can find a lot more about me on my website! I'd love to help and assist you out!

• 0

Merhaba,

Sorun ile ilişkili gerekli cevabın verilmesi doğrultusunda bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum.

Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla

SkortiL [TR]

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.