Jump to content
  • 0

uzun süre ban yemezsem sıfırlanırmı

Kh_Hunter

Question

ben yaklaşık 2 sene önce 2 tane ufak ban yemiştim 2sindede bi suçum yoktu elimde delil olmadığı içinde ban itirazımı admin takmamıştı herneyse ben şimdi oyuna birsürü dlc almayı planlıyorum ama sanırım 4 kere daha ban yersem sınırsız olucakmış uzun süre ban yemediğim için ilk 2 hakkım sıfırlanırmı yani sınırsız ban yemek için tekrar 6 hakka çıkarmı?

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

TruckersMP tarafından yemiş olduğunuz yasaklamalar sıfırlanmaz. TruckersMP hesabınızı oluşturduğunuz tarihten bu yana yediğiniz yasaklamalar, yeterli itirazınız olmadığı süreçte kalıcıdır. 
Yani yemiş olduğunuz 2 adet yasaklama, geçmişinizde sabit.

Tekrardan oyun içerisinde yasaklandığınızda profilinize 3. ban olarak işlenecektir.

Saygılarımla,

poptoys

• Like 1

• 0

Merhaba,

@POPTOYSun açıklamalarına katılıyorum.

Ek olarak;

• Ban cezalarınızın (4. 5. ve 6. banlar) süreleri hesaplanırken son 1 yılda kaç ban cezanızın olduğu göz önünden bulundurulur ve işlemler buna göre yapılır. 

Gerekli açıklamalar yapılmış durumda. Sorunuz cevaplandı mı? Lütfen bizi bilgilendiriniz.

İyi Forumlar!

• Like 1

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba,

Oyunu daha dikkatli oynarsanız hiçbir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. :) 

Soru ile ilişkili gerekli cevabın verilmesi ve konu sahibi tarafından gelen onay doğrultusunda bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum.

Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla

[TR] SkortiL

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı.

• Like 2

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.