Jump to content
Sign in to follow this  
Phonyang

Etkinlik Sunucusu Talep Sistemi

Recommended Posts

Merhaba kamyoncular,

Bugün size platformumuza eklemiş olduğumuz yeni özellik hakkinda bilgi vermek istiyoruz. İş bu sistem, etkinliğiniz için bir etkinlik sunucusu istediğinizde size çok yardımcı olacaktır.

 

Normalde etkinlik sunucusu istemeniz durumunda bir feedback göndermelisiniz, bu sürecin sonuçlanması ve bir cevap almanız bazen uzun sürebiliyor. Bu sürecin stresli olduğunu ve sonuçlanmasının uzun sürdüğünü biliyoruz. Geri dönüşleriniz sonucunda yeni etkinlik sunucusu talep etme sistemini başlatmış bulunuyoruz.

 

Artık websitemizdeki yeni sunucu talep etme sisteminden bir talepte bulunabilirsiniz, eğer talebiniz onaylanırsa sunucu o anda otomatik olarak kurulacak ve sunucum oluştu mu gibi bir derdiniz olmayacak. 

 

Doğrudan erişim için https://truckersmp.com/event-request bu linki kullanabilirsiniz ya da profilinize girip isminizin üstüne geldiğinizde çıkacak olan "Request Event" seçeneğinden ulabilirsiniz. 

 

Feedback yoluyla önceden bize ulaştırdığınız etkinlik taleplerini yerine getireceğiz fakat artık taleplerinizi sitemizde kullanımınıza sunmuş olduğumuz yeni sistemle yerine getirmenizi istiyoruz. 

 

Umuyoruz ki bu yeni özellik, getirmiş olduğumuz ve sevmiş olduğunuz diğer website özelliklerinin arasındadır. Bu konu hakkındaki geri dönüşlerinize her zaman açığız!

 

Saygılarımla,
TruckersMP Ekibi
Anasayfadaki yayını gör

 

Konu  @Wheezy tarafından oluşturulmuş olup çeviri şahsıma aittir. Anlam ve içerik bütünlüğünde herhangi bir bozukluk olmaması amacıyla belirli yerlerde değişikler yapılmıştır.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...