Jump to content

Nowe narzędzie dla Moderacji


roweroraffi

Recommended Posts

Nazwa Sugestii:

Licznik napraw - nowe narzędzie dla moderacji

 

 

Opis Sugestii:

Gdy troll ramuje co chwila ludzi, albo ktoś wali pod prąd, dość szybko ma sporo zniszczeń na pojeździe i musi odwiedzić serwis. To co różni trolli od normalnych graczy to fakt, że trolle serwisy odwiedzają często, regularnie, bo po prostu co chwilę mają zniszczenia na pojeździe. Można to wykorzystać by identyfikować potencjalnych trolli i graczy psujących rozrywkę innym. Proste narzędzie pokazujące gronu Moderatorskiemu graczy, który wyjątkowo często pojawiają się w serwisie z dużymi uszkodzeniami, mogłoby ułatwić robotę - zamiast "latać" po mapie i szukać trolli, potencjalnie niebezpieczne osobniki same by się "łowiły" b Admin/Mod po prostu widziałby że taki pacjent wpadł na serwis 3x w przeciągu 7 minut i za każdym razem miał 20-50% uszkodzeń, co jest podejrzane. Mod musiałby tylko zweryfikować, czy ten konkretny przypadek który co chwila wpada na warsztat z uszkodzeniami to gość, co po prostu sobie nie radzi, czy może ktoś co wpada na serwis tylko po to by się naprawić i zaraz ramować kolejnych normalnie jadących playerów. Takie narzędzie mogłoby dodatkowo zwracać uwagę na osoby latające solówką, Scoutem albo z pustą naczepą - ci z ładunkami jakoś mam wrażenie, że rzadziej są trollami.

 

Przy okazji to ładnie współgra z moją drugą sugestią dotyczącą Scoutów z sąsiedniego tematu (sprawi, że ramujący w Scoutach pojawią się na serwisie jeszcze częściej): 

 

 

Przykładowe obrazki

BRAK. 

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

Uwaga, poleci BANAŁ: Admini mają ciężką i niełatwą robotę wyłapując trolli. Trolle jak widzą gdzieś admina, po prostu uciekają mu z oczu i jadą ramować gdzie indziej. To zabawka w kotka i myszkę. I każde narzędzie, które da przewagę Adminom i ułatwi im robotę pewnie zostanie przyjęte z entuzjazmem, a przy okazji poprawi życie wszystkim graczom, bo będzie mniej trolli i ramujących.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.