Jump to content

Steam pad i siła skręcania zwrotnego problem


[PL]heisenberg797

Recommended Posts

Witajcie, podłączyłem steam pad i skonfigurowałem go do gry w ETS2. Mam problem ze skręcaniem. Jak ustawie w grze w kontrolerze opcję "joystik" to kierownica działa wszystko pięknie tylko gdy jadę powyżej 30 km\h nie mogę skręcić na maksa. Tak jakby działała siła sprężania zwrotnego. gdy zwolnię odblokowuje się cały skręt kierownicy. Gdy np. przełączę w ustawieniach na kierownicę to gałka anologa zachowuje się tak jakbym kierował na klawiaturze (czyli normalnie i tak powinno być) z tym że wtedy mam cały zakres skrętu kierownicy niezależnie od prędkości. Jak wyłączę sprężanie zwrotne to ten problem dalej występuje. Jak to rozwiązać czy wy też tak macie?? Przy dużych prędkościach jest to całkiem ok ale w mieście uciążliwe bo na każdym skrzyżowaniu musze jechać załóżmy te 20 km żeby móc w pełni wykonać skręt kierownicą. 

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

W związku z tym, że występowanie Twojego problemu w trybie multiplayer jest spowodowane występowaniem go w trybie single player, przenoszę ten wątek do Off topic.

 

Proponuję sprawdzić spójność plików gry.

Jak to zrobić?

  1. Wejdź w Steam;
  2. Przejdź do zakładki Biblioteka;
  3. Prawym przyciskiem myszy naciśnij na Euro Truck Simulator 2;
  4. Wejdź we Właściwości;
  5. Przejdź do zakładki Pliki lokalne;
  6. Naciśnij przycisk Sprawdź spójność plików gry;
  7. Odczekaj kilka minut, aż Steam sprawdzi, czy żaden z plików gry nie jest uszkodzony, ani czy nie brakuje żadnego pliku.

Po wykonaniu tych czynności sprawdź, czy problem dalej występuje.

 

Z poważaniem,
EPS!LON
TruckersMP Support

 

//Przenoszę do Off topic

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj @[PL]heisenberg797,

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc przenoszę go do Archiwum aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisz mi wiadomość.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.