Jump to content

CV Unnamed - 2 lata


Unnamed24w

Recommended Posts

Nick w grze: Unnamed

Wiek: 13

Miejsce zamieszkania: Polska, Inowrocław

Sterowanie: Klawiatura

SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198126011036

Staż w grze: Niecałe 2 lata

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie

Przedstaw się: Mam na imię Patryk i mam 13 lat. Mieszkam w Inowrocławiu w województwie Kujawsko-Pomorskim. Moje zainteresowanie to

piłka nożna i gry komputerowe. Lubię grać w takie jak: GTA SA, Em4, Bf4 i ETS2MP. Z kolegami bardzo często gramy w takie

gry lub jak jest dosyć ciepło to idziemy na dwór po grać w piłkę. Gram też w SAMP na jednym serwerze Polski Truck Rozrywki, gdzie znajdują

się różne frakcje np. Policja, Pogotowie, Straż Pożarna itp. takie jak w realu. Ja aktualnie pracuje w Pogotowiu 2 miesiące, posiadam

rangę Ratownik. Na PTR gram łącznie chyba 7-8 miesięcy, gram pod nickiem Unnamed. Na PTR byłem w frakcjach takichjak Straż Pożarna prawie 5 

miesięcy z czego 2 miesiące na 3 randze szefostwa, byłem teżw Straży granicznej, Taxi i SWAT przez 1 tydzień. Na święta dostałem Battlefield 4 i

instalowałem go przez całą noc. Gdy zainstalowałem to przez 2 tygodnie nabiłem 44 lvl.

Inne: Jestem miły, cierpliwy, ogarnięty i zawsze chętny do pomocy innym.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.