Jump to content
  • 0

Brak zleceń w multiplayerze.


Kolejarz

Question

Witam wszystkich, mam problem z trybem multiplayer. Otóż po wybraniu zlecenia z Gdańska do Poznania po dojechaniu do celu na podsumowaniu pokazało się że jestem spóźniony o 140 tysięcy godzin. Nie wiem jakim cudem tak się stało. Gdy chciałem wybrać nowe zlecenie to nie było żadnego dostępnego. Dodam że jeszcze nie jeżdżę na własnej ciężarówce tylko biorę szybkie zlecenia. Wpisywanie komendy w konsoli nie wchodzi w grę gdyż po wciśnięciu tyldy nie wysuwa się ona nawet. Również edytowanie pliku config.cfg nie pomaga. Proszę o pomoc.

Mały edit. Odpaliłem single player i tam również nie ma zleceń. Nie wiem co się stało z tą grą.

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć @Kolejarz,

 

W TruckersMP jest czas serwerowy, a nie gry, więc raczej polecam Ci robić "Szybkie zlecenia" na SinglePlayer, bo tam jest czas gry.

 

Czas serwerowy - czyli czas który jest 24/7 nawet jak wyjdziesz z gry to ten czas leci do przodu: "TruckersMP"

Przykład: Wchodzisz do gry i w grze jest Poniedziałek 9:00 i wyjdziesz z gry i po dwóch godzinach wchodzisz do gry to jest Wtorek 9:00 czyli ciągle czas się toczy...

 

Czas gry - czyli jak wchodzisz do gry i jest w grze "SinglePlayer"

Przykład:: Pon 9:00 i wyłączysz grę, a po dwóch godzinach włączysz ponownie grę to nadal jest "Pon 9:00".

 

Co do "Szybkich zleceń" to one przebiegają od danej godziny do danej stworzonej przez czas gry, a nie serwerowy co również wnika w to, że są spóźnienia.

 

W SKRÓCIE:

NIE POLECAM ROBIĆ SZYBKICH ZLECEŃ NA MULTIPLAYER TYLKO NA SINGLEPLAYER

Ładunki "Rynek przesyłek" oraz "World Of Trucks" możesz spokojnie robić.

 

Co do po oddaniu ładunku i nie mogłeś wyszukać kolejnych ładunków to jak chcesz mieć kolejne ładunki na Multiplayer to przy pierwszym zleceniu "Szybkich zleceń" prześpij się na najbliższym hotelu, a jeżeli się nie uda to F7 + Enter.

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Quote

Wpisywanie komendy w konsoli nie wchodzi w grę gdyż po wciśnięciu tyldy nie wysuwa się ona nawet

Zobacz czy masz włączoną konsole :D

Ogólnie jak robisz szybkie zlecenia to mogą pojawiać się spóźnienia więc to nie jest żaden błąd. Natomiast jeśli nie masz żadnych zleceń tak jak kolega wyżej napisał plus możesz jeszcze zresetować ekonomię...

76561198146772159.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Okej, rozumiem. Tylko teraz jest problem bo chciałem sobie nabić pieniędzy na zakup trucka w single player (logowanie przez Steam) i gdy chciałem wziąć nowe zlecenie (szybkie) to nie było żadnych. Co może być tego przyczyną?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Włączoną konsolę mam w tym pliku config.cfg, Resetowanie ekonomii również nic nie pomogło, bo nawet nie miałem tego wpisu w tym pliku więc musiałem go sam dorabiać. Teraz robię szybkie zlecenie na singlu i uzbieram kasę na trucka i wtedy zacznę jeździć na mulitplayerze na trybie Rynek przesyłek.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.