Jump to content
  • 0

Uygulama üzerinden giriş yapamıyorum

veronoi

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhabalar,

Email ve şifre doğru olabilir fakat sizin doğru steama girmeniz lazım.Eğer başka hesapdan ets giriyor ve hatayı alıyorsanız bu normal bi şey.Kayıt olurken hangi steam ile kayıt olduysanız o steamla oyuna girmek zorundasınız.Aksi taktirde oyuna girerken "Email ve şifre" hatası verir

Saygılarımla...

• 0

Öncelikle merhaba.En başta doğru steam hesabında olduğunuzdan emin olun.Ardından Truckers MP e-mail adresi yazma yerinde @ işaretini yapamıyoruz.Bunu için [email protected] tarzında yazamıyoruz.@ işretini ctrl+c ile site üzerinden,not defteri üzerinden kopyaladıktan sonra launcher'a gelip ctrl+v ile yapıştırarak e-mail adresinizi yazmayı deneyin.Sorununuz hala devam ederse destek ekibine bu sistem üzerinden bildiriniz.

• 0

Giriş sırasında ' Invalid Email and Password '' hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?

Çözüm 1)

Steam hesabınızın sahip olduğu TruckersMP hesabı ile giriş yapmayı deneyiniz.

Çözüm 2) 

Başka bir mail adresi ile giriş yapmayı deneyiniz. Yahoo, Gmail, Hotmail gibi...

Çözüm 3)

Mail adresinizi ve şifrenizi doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olunuz. Bunun için Not Defteri oluşturarak mail ve şifrenizi CTRL+C ve CTRL+V ile yazarak giriş yapmayı deneyiniz.

İyi günler :tmp:

• 0

Merhaba, lütfen adımları takip edin:

• Oyunu en az iki saat oynadığınızdan emin olun. (Benim önerim 4 saat oynamanız.)
  • Steam hesabınızın "herkese açık" olduğundan emin olun.
  • Email veya şifrenizi girerken lütfen geçerli karakterler girin. Örneğin: ü, ğ, ö, ş gibi karakterler girmeyin.
  • TruckersMP web sitesinden girmek istediğiniz oyuna sahip olduğunuzu onaylamayı unutmayın
  • Steam hesabınızdaki E-Posta adresiniz TruckersMP web sitesine kayıt olduğunuz E-Posta adresi ile eşleşmelidir.
  • E-Posta ve şifrenizi herhangi bir yere not aldıktan sonra o yerden kopyala yapıştır yaparak oyuna giriş yapmayı deneyin.
  • Ek olarak bu videonun size yardımcı olacağına inanıyorum.

Kolay gelsin,

Tüm saygılarımla.

• 0

Konuya 7 günden beri herhangi bir cevap yazılmadığından dolayı Kilitlenip,İnaktif Konular'a Taşınmıştır.

Bir destek bileti oluşturmaktan çekinmeyiniz. https://support.truckersmp.com/

Katılımınız için teşekkürler,

//Locked and moved to İnaktif Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.