Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Anaxagoras

ETS 2 ve ATS için Kişisel Dorse Sahipliği 1.32 Güncellemesinde Geliyor!

Recommended Posts

Guest Anaxagoras

Kişisel dorse, resmi multiplayer desteği, mevsimler, yeni bir modifiye paketi…

 

WDbdvQ.jpg

 

SCS Software takımı bu akşam Steam üzerinden bir canlı yayın yaparak topluluğun sorularını ETS 2 oynayarak cevaplamıştı. Yayında topluluk yöneticileri dışında stüdyonun CEO’su Pavel Sebor da yer alınca birçok önemli soruya cevaplar verildi.

 

Yayından önemli bilgiler:

ETS 2 için bir markanın daha modifiye paketi(tuning pack) DLC’si hazırlanıyor. Hangisi olduğu belirtilmedi.

 

  • Her iki oyunun da World of Trucks isminde tamamlanarak multiplayer destekleyeceği tekrar resmi ağızdan belirtildi. Devasa çok oyunculu bir MMO olacak. Yıllar önce açıklandığı gibi planlar dahilinde stüdyo çalışmaya devam ediyor.
  • Mevsimler için gerçek zamanlı geçişi planladıklarını ama bunun önümüzdeki 2 yıl içerisinde gerçekleşmesinin pek olası olmadığı vurgulandı.
  • Harita genişlemelerinin Türkiye dahil pek çok ülke ile devam edeceğini de yine belirttiler.

 

En önemli şey!

Kişisel dorse için birçok soru soruldu ama hep kaçamak cevaplar verildi. Bunun için yakında büyük bir duyuru yapacaklarını belirttiler tıpkı varsayılan haritanın yenilenecekolması gibi 

Şimdi 1.32 güncellemesinde KRONE dorseleri gelecek. Hatta yayında zaten yenilenmiş olan Almanya haritasında oynandı. Krone DLC’sinin yeni dorseleri de görüldü. Daha önce paylaşılan bilgilerde dorse tekerleklerini değiştebileceğimiz belirtilmişti. Buradan kısmen de olsa bir ipucu verildi.

 

Neredeyse 2 yıl önce Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın dorse sisteminde başlayan geliştirmeler en sonunda hepimizin beklediği şekilde kişisel dorse sahipliği taçlandırılmalıydı. Henüz SCS Software blogunda resmi duyuru yapılmamış olsa da stüdyoda geliştirici olarak görev alan RootKiller(Eryk), 1.32 güncellemesinde ETS 2 ve ATS için dorse sahipliği özelliğinin geleceğini belirtti.

 

1ENXW5.png

 

Özetle 1.32 güncellemesinde birçok önemli özelliğe kavuşacağız. ETS 2 ve ATS için hem büyük bir güncelleme hem de diğer harita paketleriyle devasa bir içerik oluşacak. SCS Software’dan ayrıntıları veren bir blog yazısı gelene kadar bekleyelim. Çıkış tarihi ise normal güncellemelerin çıkış aralığı olduğundan sabırsızlanmanıza gerek yok 

Ha bu arada Steam Yaz İndirimleri kapsamında SCS Software’ın ETS 2 ve ATS ana oyunları başta olmak üzere her ürününde büyük indirimler var.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...