Jump to content
  • 0

ogranicznik prędkości


ChomikPlayGaming

Question

Witam mam problem ponieważ na eu2 autem moge jechać 140 km/h a ciężarówką bez przyczepy 80 km/h mimo ,że jest to volvo FH. Kiedy wchodzę w opcję i odznaczam ogranicznik prędkości i pożniej wracam do opcji i tak mam włączony ogranicznik prędkości a na serwerze mam wyłączony. Proszę o szybką pomoc.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hello there Buddy, @ChomikPlayGaming;

 

If you want to write your message in your native language, please create it on Polish Discussion
Please notice that; Everyone should speak English in General Help Section. Thanks for your interest :)

 

Moved to Polish Disccussion (Pomoc)

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/56-pomoc/

  • Like 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witaj,

Wszystkie serwery posiadają globalny licznik prędkości co znaczy że na serwerach EU2, EU3 pojedziesz max 150 km/h natomiast na EU1 110 km/h. Ogranicznik również działa miastach gdzie możesz jechać maksymalnie 80 km/h.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat globalnego ogranicznika prędkości przeczytaj ten temat:

 

 

Kind regards,
Adrian22-PL

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.