Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian22-PL

Problem z logowaniem na MP

Recommended Posts

Drodzy Kierowcy!

 

Jeśli macie problemy z zalogowaniem się na naszym MP to zapraszam do przeczytania tego wątku. Jeżeli problem z zalogowaniem nie został rozwiązany za pomocą tego wątku, utwórz nowy wątek w sekcji "Pomoc" ( https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/56-pomoc/ ) lub skontaktuj się z Supportem (https://support.truckersmp.com/ ) w celu uzyskania dalszej pomocy. 

 

Krok pierwszy

 

Jeśli twoje dane logowania działają dla TruckersMP.com, ale nie możesz zalogować się do gry, powinieneś wypróbować jedną z tych poprawek:
Przede wszystkim upewnij się, że jesteś zalogowany na tym samym koncie Steam, na którym byłeś, gdy rejestrowałeś się w TruckersMP.
Otwórz notatnik lub edytor tekstu. 
Musisz napisać 2 wiersze, na 1. swój e-mail, na 2. swoje hasło. 
Teraz skopiuj e-mail z notatnika i wklej go na ekranie logowania w grze za pomocą klawiszy skrótu klawiaturowego (CTRL + C dla kopiowania, CTRL + V dla wklejania - Proszę zauważyć, że te skróty mogą być inne w Twoim kraju. Proszę poinformuj nas, jak nie możesz tego zrobić ). 
Zrób to samo dla hasła. 
Zaloguj Się.
Jeśli rozwiązanie nie zadziałało, musisz mieć w haśle znaki, których system nie rozpoznanaje przez logowanianie. 
Aby ominąć ten problem, należy zmienić hasło do konta tylko na litery łacińskie (od a do z) i cyfry (0-9). Proszę zauważyć, że w ten sposób twoje hasło może nie mieć siły. 
Aby zmienić hasło, musisz zalogować się na stronie TruckersMP.com, nacisnąć Edytuj konto, dwukrotnie wprowadzić nowe hasło, dwa razy potwierdzić stare hasło, a następnie zapisać dane.

 

Krok drugi

 

Problem może być również spowodowany przez uszkodzoną steam_api.dll 
Aby naprawić, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:
Przejdź do folderu instalacyjnego Euro Truck Simulator 2 na Steam (na przykład: X: \ Steam \ steamapps \ common \ Euro Truck Simulator 2 \ bin)  i usuń folder bin. 
Sprawdź spójność plików gry dla Euro Truck Simulator 2 [Przejdź do Steam - Euro Truck Simulator 2 - Właściwości - Pliki lokalne - Sprawdź spójność plików gry ] Poczekaj na zakończenie procesu. 
Uruchom TruckersMP i spróbuj się zalogować.

 

 

Tłumaczenie może się nieco różnic od oryginalnej wersji w języku angielskim.

Oryginalny temat znajdziecie tutaj: 

Z poważaniem:

Adrian22-PL 
TMP Support Staff

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...