Jump to content
Sign in to follow this  
[VIVA] ismail [TR]

[Scs Blog-TR] American Truck Simulator – Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinliği]

Recommended Posts

American Truck Simulator – Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinliği]

 

 

American Truck Simulator – Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinliği]

Kaliforniya Sahil Yolu sizden yardım bekliyor! Haydi hafriyata…

ETS 2’nin FIA ETRC 2018 yarış sezonu için yapılan etkinlik geçen hafta sona ermişti.American Truck Simulator için de benzer etknlik haberini almıştık. An itibariyle SCS Software, World of Trucks üzerinden Big Sur Operation adında bir etkinlik başlattı. 2017 yaz aylarında kapanan Big Sur yolu bu yılın ilk aylarında temizlenmişti. Şimdi American Truck Simulator bu yolu hafriyat dorseleri ile temizlemeye gidiyoruz!

 

blog_banner_Big_Sur.jpg

 

Tam olarak ne olduğun anlatalım Big Sur Heyelanı, Mayıs 2017’de gerçekleşti. Camel-San Simeon Otoyolu (California State Route 1’in bir parçası) böylece geçilemeyecek şekilde kapandı. SCS Software bu gerçek olayı ilk kez ETS2ATS simülasyon evrenine taşıdı. Polis yolları kapatmış ve toprak kayması oluşmuştu. Geçemiyorduk. Senaryoda ise gerçekte işçiler yolu açmak için uğraştı geri kalanına bizim de yardım etmemiz ve 2 milyon metre küplük kir, taş, kum ve çamuru temizlememiz gerekiyor.

Kurallar:

Kaliforniya Sahil Yolu’ndaki Big Sur Heyelan’ına ya da oradan 15 tane malzeme ve ekipman teslimatı yapılacak. Bu görev tek bir işi ile değil bütün topluluk iler gerçekleştiriliyor. Bu nedenle American Truck Simulator’da en az 500 bin teslimat yapıldıktan sonra yolu açacaklar. Buradan topluluğun görev ilerlemesini görebileceğiz. Herkes kişisel görevini yerine getirek bu ortak hedefe katkı sağlacak.

 

opeation-big-sur-landslide-wotr.png

 

Ödüller:

Tamamladığınızda “peluş ekskavatör” kabin oyuncağı ile harika bir “Juggernaut” boyaması kazanacaksınız. Topluluk hedefi gerçekleştiğinde herkes hatıra olması için “Operation Big Sur” boyamasını kazanacak. Ama buna hak kazanmak için en az 5 etkinlik işini tamamlamış olmanız gerekiyor.

Steam envanterine gelecek olan tüm ödüller takas edilebilir veya satılabilir.

 

 

Ekran görüntüleri:

 

american-truck-simulator-Operation-Big-Samerican-truck-simulator-Operation-Big-Samerican-truck-simulator-Operation-Big-S

 

 


Bu haberin Türkçe kaynağını, buradaki bağlantı içerisinde bulabilirsiniz

  • Thanks 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...