Jump to content
  • 0

Nie mogę zarejestrować ATS'a do multiplayera.


Makaron202

Question

Witam. Wczoraj kupiłem American Trucka ponieważ w Euro Tracku byłem praktycznie wszędzie i chciałem pograć w coś nowego. Na singlu gra jest dla mnie nudna dlatego wolę grać na multi. Zainstalowałem TruckersMP dla ATS'a. Oczywiście wcześniej przegrałem 2 godziny na singlu aby dało się na multi grać. Kiedy przyszło do zarejestrowania gry kliknąłem w "Check Games" i po długim czasie i wielokrotnym powtarzaniu czynności nic się nie działo.  Serwery czy coś w tym stylu raczej nie były przeciążone bo kolega dzisiaj też kupił ATS'a i po 5 minutach od kliknięcia w Check Games już mógł grać a ja się męczę od godziny 12. Proszę o pomoc! Dzięki. Warto zaznaczyć że robiłem wszystko tak samo jak kolega.

 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Sprawdź ustawienia prywatności na swoim profilu Steam - ostatnia aktualizacja systemu prywatności spowodowała, że domyślnie lista gier wraz z łączną długością grania jest pokazywana wyłącznie znajomym. 

Przejdź do swojego profilu Steam, następnie wciśnij "Edytuj profil". Po tym wciśnij ustawienia prywatności i zmień ustawienia tak, by były one zgodne z tym screenshotem:

PEjI0HR.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.