Jump to content
  • 0

Truckersmp calışmayı durdurdu

Guest

Question

Internet kafeye gittigimde truckersmpyi indiriyorum fakat açmaya çalıştığımda çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yeniden başlatma şansımda yok bunun cozumu var mi

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba!

Multiplayer 64 bit ve üzeri için destekleniyor. Bildiğim kadarı ile internet kafe bilgisayarları çoğunlukla 32 bit oluyor.

Ayrıca hesabınıza bakınca aktif banınız bulunuyor. TruckersMP kuralları çerçevesinde yasaklıyken yeni bir hesap açıp oynamak yasaktır. Kuralları anlayarak okumanızı rica eder iyi günler dilerim.

Saygılarımla.

Forz.

• 0
1 minute ago, Forz. said:

Merhaba!

Multiplayer 64 bit ve üzeri için destekleniyor. Bildiğim kadarı ile internet kafe bilgisayarları çoğunlukla 32 bit oluyor.

Ayrıca hesabınıza bakınca aktif banınız bulunuyor. TruckersMP kuralları çerçevesinde yasaklıyken yeni bir hesap açıp oynamak yasaktır. Kuralları anlayarak okumanızı rica eder iyi günler dilerim.

Saygılarımla.

Forz.

Hesap istek üzerine banlı ve bilgisayar 64 bit

• 0
9 minutes ago, JudgeNellie [TR/ENG/ESP] said:

Hesap istek üzerine banlı ve bilgisayar 64 bit

Banlı bir hesap ile truckersmp'ye giriş yapamazsınız. Lütfen soru sorarken 3 4 kez düşünün. (:

Saygılarımla.

• 0

Kaldıttırma hakkına sahibim değil mi? sorduğum soruya cevap vermeyecekseniz lütfen yorum yapmayın.

• 0

Sorunu çözdüm. Kafe sahibinden izin alarak deepfreezeyi devre dışı bıraktım ve bilgisayarı y3niden başlattım açıldı

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.